Працевлаштування

Документи, необхідні для проходження ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ.

На підставі розпорядження Кабінету міністрів України №1726-р від 27.08.2010 р. з метою забезпечення реалізації права на роботу випускників закладів вищої освіти відповідно до Закону України «Про вищу освіту» у складі закладів вищої освіти були створені підрозділи сприяння працевлаштуванню здобувачів вищої освіти і випускників.

З того часу Центром розвитку кар’єри (до перейм. у грудні 2021 року – Відділом з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю) НУ «Чернігівська політехніка» виконується постійна робота, спрямована на сприяння працевлаштуванню здобувачів вищої освіти та випускників закладу вищої освіти, організації їх практичної підготовки та налагодження стратегічного партнерства з підприємствами, установами й організаціями різних форм власності.

Основними завданнями та напрямами роботи в частині сприяння працевлаштуванню здобувачів вищої освіти та випускників Університету Центру розвитку кар’єри НУ «Чернігівська політехніка»

  • · Проведення постійного аналізу попиту та пропозиції на ринку праці фахівців, підготовку яких здійснює Університет.
  • · Налагодження співпраці з державною службою зайнятості населення, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, які можуть бути потенційними роботодавцями для здобувачів вищої освіти і випускників.
  • · Забезпечення координації дій з центральними та місцевими органами виконавчої влади, службами зайнятості населення, підприємствами, установами та організаціями (роботодавцями) щодо оптимального узгодження реальних потреб ринку праці та ринку освітніх послуг.
  • · Інформування здобувачів вищої освіти і випускників Університету про вакантні місця на підприємствах, в установах та організаціях, що відповідають їх фаховій підготовці (спеціальності).
  • · Здійснення спільно з державною службою зайнятості населення моніторингу працевлаштування випускників за місцем їх проживання.
  • · Впровадження та застосування системи моніторингу кар’єрного просування випускників Університету.
  • · Забезпечення на постійній основі збору відгуків роботодавців про достатність компетентностей та результатів навчання випускників за відповідними освітніми програмами.

Пропонуємо відвідати сайт Центру розвитку кар’єри за адресою Robota_chntu.stu.cn.ua.

У розділах даного сайту ви можете ознайомитись з вакансіями від роботодавців, а також розмістити свої резюме, попередньо відправивши їх на електронну пошту центру [email protected] чи звернувшись до каб. 104-І корпусу.

На сайті розміщені бланки документів, необхідні для проходження практики (угоди, направлення, щоденники тощо), та методичний матеріал – рекомендації для здобувачів вищої освіти з успішного пошуку роботи «Чинники успішного працевлаштування за фахом».

Оголошення про вакансії надсилають представники підприємств та організацій на адресу університету і відповідальність за достовірність інформації у тексті оголошення несуть саме вони.

Також Ви знайдете інформацію про заходи (ярмарки вакансій, круглі столи та ін.), спрямовані на пошук роботи, про додаткові навчальні курси, запрошення на навчання з метою розширення і поглиблення знань у галузях, близько пов’язаних з обраною Вами спеціальністю.

Інформація про вакансії на сайті:     https://robota-chntu.stu.cn.ua/work/