Про реалізацію проєкту «Мир у цифровий час» у листопаді 2021 року
У листопаді 2021року громадською організацією «Центр гендерної освіти» спільно з Національним університетом «Чернігівська політехніка» продовжувалась реалізація правозахисної програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Шлях до миру в цифрову епоху». Партнерами в реалізації програми виступили ГО «Фундація прав людини», Інститут міжнародних культурних зв’язків (IФA) та Міністерство закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.
Команда проєкту проаналізувала державну політику з питань розвитку молоді в Чернігівській області: обласну Програму «Молодь Чернігівщини» на 2021-2025 роки, затверджену рішенням обласної ради від 26 січня 2021 року №24-2/VIII, Комплексну обласну програму підтримки сім’ї, забезпечення ґендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2025 року, затверджену рішенням обласної ради від 26.01.2021 № 23-2/VIII.
ГО «Центр гендерної освіти» також звернулась із запитом до Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації щодо інформації про план заходів, передбачених обласним планом дій з виконання резолюцій 1325 та 2250 Ради Безпеки ООН та їх реалізацію. На підставі відповіді № 01-40/2074 від 19-11-2021 Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації амбасадори/ки проєкту підготували рекомендації до місцевої влади щодо покращення імплементації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» та резолюції Ради Безпеки ООН 2250 «Молодь, мир та безпека» в Чернігівській області на період до 2025 року.
Учасники/ці проєкту протягом місяця вели активну блогерську діяльність, висловлюючи свою думку на тему миротворчості на блогосфері НУ «Чернігівська політехніка» https://blog.stu.cn.ua/ та сайті проєкту https://www.mustpost.online (всього за листопад 174 пости).
В рамках проєкту Шакун Н.В., Перетятько Ю.М., Нітченко А.Г. за загальною редакцією Мельник О.Є. було укладено Кодекс етики блогера – звід ключових цінностей, морально-етичних норм та принципів культури цифрової комунікації, якими має керуватися блогер у своїй діяльності. Кодекс складається з преамбули та п’яти розділів – загальні положення, місія, цінності, принципи етики блогера, відповідальність за порушення Кодексу етики блогера. Презентація видання відбудеться на Форумі проєкту 4-5 грудня в Києві та на фінальному Круглому столі 9 грудня в НУ «Чернігівська політехніка».
#МируЦифровийЧас
#ЧернігівськаПолітехніка
#ФундаціяПравЛюдини
#ЦентрГендерноїОсвіти