Науково-виробничий центр розвитку інновацій, експертизи та логістики науково-технічної діяльності

Положення про науково-виробничий центр розвитку інновацій, експертизи та логістики науково-технічної діяльності

Госпдоговірні роботи

Завантажити презентацію “Інновації та перспективи НУ “Чернігівська політехніка” 2018-2020

 

Завантажити презентацію

 

Завантажити презентацію

 

 

НАУКОВІ РОЗРОБКИ НУ “ЧЕРНІГІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”

Розроблено технологію й устаткування для виробництва ланоліну з вовняного жиру. Налагоджено дослідне виробництво ланоліну.
Технологія дозволяє виготовляти кільця для крутильно-витяжних машин з порошкових металевих матеріалів. Налагоджено дослідне виробництво.

UA Криптофон. Захист та зручність спілкування в мережі GSM (спільно з Інститутом проблем математичних машин та систем НАН України)
Криптофон усуває можливість перехоплень текстових повідомлень і підслуховування голосових переговорів при використанні послуг стандартного мобільного зв’зку

Автоматизація роботи депутатів при проведенні сесій з допомогою планшетного комп’ютера
Інгібітори уповільнюють корозійні процеси сталевих конструкцій у водних середовищах різної агресивності, мають біоцидні властивості

Система управління установкою електронно-променевого зварювання (спільно с Інститутом електрозварювання ім. Е.О.Патона й Інститутом проблем математичних машин та систем НАН України)

Технологія дозволяє, використовуючи електростатичне поле високої напруги, виготовляти вузли напівпровідникових приладів типу кремній скло-кремній і кремній-скло.
Спосіб дозволяє виготовляти дифузійним зварюванням прецизійні вузли з алюмінію та його сплавів на основі використання проміжного прошарку, що складається з силікату натрію, хлористого водню і дрібнодисперсного порошку магнію.
Спосіб дозволяє, використовуючи проміжні багатошарові прошарки зі зварювального матеріалу, вготовляти прецизійні вузли точкового зварювання.
Нова конструкція шпиндельного регульованого радіального гідростатодинамічного підшипника забезпечує зменшення втрат потужності на тертя (не більше 10% від потужності різання) при високошвидкісній механічній обробці на верстатах.