ua en

 З метою сприяння встановленню та розвитку якісного науково-технологічного співробітництва між науковцями України і Білорусі Міністерством освіти і науки України та Державним комітетом з науки і технологій Республіки Білорусь оголошено конкурс спільних українсько-білоруських науково-дослідних проектів для реалізації у 2019-2020 рр.

Міністерство освіти і науки України та Міністерство науки і технологій Держави Ізраїль оголошують конкурс спільних українсько-ізраїльських науково-дослідних проектів для реалізації у 2019-2020 рр. Конкурс відкрито з 1 листопада 2018 року по 31 січня 2019 року

Мета конкурсу:

Конкурс проводиться з метою сприяння встановленню та розвитку якісного науково-технологічного співробітництва між науковцями обох країн.

СТАРТУВАВ ГРАНТОВИЙ КОНКУРС ДЛЯ СТУДЕНТІВ, МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ТА АСПІРАНТІВ, ЯКІ ДОСЛІДЖУЮТЬ ЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ УКРАЇНИ ТА СВІТУ

Студенти, молоді вчені та аспіранти, які досліджують питання збереження екології, можуть взяти участь у грантовому конкурсі та залучити ресурси для реалізації свого стартапу. Грантовий фонд пропозиції складає 70 тис гривень.

Програма дозволить молодим дослідникам запропонувати своє бачення вирішення екологічних проблем України та світу. Фіналісти та автори найкращих проектів познайомляться з досвідченими фахівцями галузі, а переможці отримають гранти.

28 жовтня за ініціативи кафедри історії та теорії держави і права, конституційного права (організатор – доцент кафедри І. Г. Карпова при сприянні зав. кафедри, доцента О. Г. Козинець) відбулась екскурсія до Батурина з відвідуванням палацу К. Розумовського, цитаделі, музею археології, будинку В. Кочубея. В екскурсії взяли участь студенти першого курсу спеціальностей ПД, ФР, КБ, МР.

31 жовня 2018 року група АГ-181 (перший курс спеціальності 201 "Агрономія") в супроводі куратора і викладачів кафедри аграрних технологій та лісового господарства ННІ Бізнесу, природокористування і туризму ЧНТУ відвідали один із наймаштабніших аграрних заходів України - виставку ІнтеАгро-2018.

Окрім великої кількості нової, сучасної інформації наші студенти ще й виграли цінні призи від організаторів та учасників ІнтерАгро-2018: набір інструментів та планшет.

30 жовтня 2018 р. Центром ґендерної освіти та кафедрою соціальної роботи Чернігівського національного технологічного університету була організована зустріч з Оленою Стрельник, докторкою соціологічних наук, ґендерною дослідницею, стипендіаткою програми Ендрю Карнеґі (США); авторкою численних наукових та публіцистичних праць; дописувачкою ресурсів «Українська правда. Життя», «Ґендер в деталях, «Повага: кампанія проти сексизму в ЗМІ та політиці». Авторка презентувала свою книгу «Турбота як робота. Материнство у фокусі соціології».

В заході взяли участь студенти і викладачі факультету соціальних технологій і реабілітації, юридичного факультету ННІ права і соціальних технологій, представники Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, органів місцевого самоврядування, громадських організацій нашого міста.

5 листопада 2018 року о 14:30 Олена Тихонюк, стипендіатка Фонду Віктора Пінчука, проведе презентацію стипендіальної програми «Завтра.UA». Студенти дізнаються про можливості та переваги програми, а також про те, як правильно подати заявку на конкурс, про етапи відбору та підтримку, яку надає Фонд.

31 жовтня 2018 року Україна всьоме відзначила Всесвітній день заощаджень. Формування заощаджень є не лише корисною звичкою для убезпечення від економічних негараздів, а й важливою складовою фінансової культури населення. Секретами розумного управління грошима ділилася в прямому радіоефері у програмі "Полудень" декан фінансово-економічного факультету ЧНТУ Людмила Ремньова.

17 жовтня 2018 року на території спортивного комплексу біля 8 корпусу Чернігівського національного технологічного університету відбулись командні змагання зі спортивного тімбілдінгу «УП–фест 2018».

Проведення заходу було ініційовано кафедрою управління персоналом та економіки праці ННІ Бізнесу, природокористування і туризму ЧНТУ. За мету визначено оволодіння практичними основами командоутворення (тімбілдінгу) за допомогою спортивних вправ, розкриття потенціалу студентів, налагодження дружніх стосунків між студентами спеціальності «Менеджмент» спеціалізації «Управління персоналом та економіки праці» ННІ БПТ та студентами старших курсів Коледжу економіки і технологій (КЕТ) ЧНТУ.

22 жовтня завершились змагання з міні-футболу серед студентів кафедри «Аграрних технологій та лісового господарства». Кожна команда продемонструвала чудову гру, витривалість, спортивний дух та бажання перемогти.

Переможцями стала команда 3 курсу спеціальності 205 «Лісове господарство». Команді першого курсу лісівників невистачило двох забитих м’ячів для перемоги в змаганнях. Третє місце посіла команда другого курсу спеціальності 205 «Лісове господарство».

Викладачі кафедри вітають переможців і усіх учасників турніру та висловлюють щиру подяку вболівальникам, котрі завзято підтримували свої команди!

Як працюють новини на UA:Чернігів мали змогу дізнатися студенти університету 30 жовтня 2018 року.

Команда суспільного ознайомила слухачів із особливостями мовника UA: Чернігів, історією створення та можливостями стажування.

Спікерами були:

  • Алла Скорик - шеф-редактор новин телеканалу UA:ЧЕРНІГІВ,
  • Андрій Тіток - продюсер новин телеканалу UA:ЧЕРНІГІВ,
  • Вадим Соколюк - менеджер філії Чернігівського Суспільного (телеканал UA:ЧЕРНІГІВ, Українське радіо: Чернігівська хвиля),
  • Артем Шелковий - продюсер філії Чернігівського Суспільного (телеканал UA:ЧЕРНІГІВ, Українське радіо: Чернігівська хвиля).

16-19 жовтня 2018 р. у Києві відбувся перший Креативний Кампус «ВИЩЕ», за програмою професійного розвитку: «Розвиток компетентнісного навчання та викладання», в якому приймали участь 58 викладачів із 12 регіонів України, в тому числі й з м. Чернігова. Організаторами довгоочікуваного заходу виступили Національний університет «Києво-Могилянська академія», Pearson Ukraine, Міністерство освіти і науки України, British Council Ukraine, DINTERNAL Education

Чернігівський національний технологічний університет представляли декан фінансово-економічного факультету, к.е.н., професор Ремньова Л.М., завідувач кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права, к.і.н., доцент Козинець О.Г. та доцент кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права, к.і.н., доцент Нітченко А.Г.

Впроваджуємо у навчальний процес нові, креативні форми роботи - "смачні" семінари: вивчаємо історико-етнографічні регіони України (історію, національні традиції, фольклор, національне регіональне харчування і т. п.), виступаємо з рефератами та презентаціями, а потім куштуємо якусь із національних страв кожного з регіонів - поліську печеню, чи подільські вергуни, або закарпатські кіфлики чи волинський пиріг із чорницями та багато інших смаколиків.

Кожний рік, 25 жовтня суспільство України, відмічає професійне свято працівників сфери ринкової економіки - День маркетолога. В Україні це свято, нажаль, не офіційне, але це не завадило кафедрі маркетингу, PR-технологій та логістики Чернігівського національного технологічного університету його відсвяткувати.

Вперше в історії нашого університету, 24 жовтня 2018 року відбулася битва маркетологів, в якій взяли участь дві команди: збірна команда спеціальності «Маркетинг» ННІ бізнесу, природокористування і туризму ЧНТУ «Познячки» та збірна команда спеціальності «Маркетинг» Коледжу економіки та технологій ЧНТУ «Зірки продажу».

25-26 жовтня 2018 року у м. Гомель (Республіка Білорусь) відбувся І форум регіонів України та Республіки Білорусь за участі президентів обох країн.

Метою форуму стало представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

25 жовтня під час Ділової ради відбулася церемонія підписання двосторонніх документів про співпрацю за участі ректора Чернігівського національного технологічного університету Шкарлета С.М. та ректора Гомельського державного технічного університету ім. П.О. Сухого Тимошина С.І.

Шановні колеги!

З метою реалізації ідей гендерно-чутливого світу та сприяння досягненню рівності прав і можливостей у сучасному суспільстві Центр гендерної освіти та кафедра соціальної роботи ЧНТУ запрошують на презентацію книги Олени Стрельник «Турбота як робота. Материнство у фокусі соціології».

Олена Стрельник - докторка соціологічних наук, ґендерна дослідниця, стипендіатка програми Ендрю Карнеґі (США); авторка численних наукових та публіцистичних праць; дописувачка ресурсів «Українська правда. Життя», «Гендер в деталях, «Повага: кампанія проти сексизму в ЗМІ та політиці».

Прийом заявок на участь у конкурсі відкрито на сайті програми zavtra.in.ua до 30 листопада 2018 року.

У конкурсі можуть взяти участь студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських ЗВО 4-го рівня акредитації. Детальні умови участі можна знайти на сайті програми у розділі «Конкурс».

18 жовтня 2018 року у фізкультурно-оздоровчому комплексі ЧНТУ відбулося спортивне свято «Мала Олімпіада ЧНТУ 2018» з нагоди Дня Захисника України.

В змаганнях брали участь команди, у складі яких були переважно першокурсники.

Цьогорічна програма змагань складалася із 2 естафет на спритність і швидкість, командного кросфіту та перетягування канату. 9 команд-учасниць гідно відстоювали честь своїх факультетів.  Спортивний настрій присутніх підтримували  веселі та активні вболівальники.

Глобальні і національні завдання -
див. http://www.un.org.ua/ua/

Чернігівський національний технологічний університет Міністерства освіти і науки України  та Головне управління статистики у Чернігівській області Державної служби статистики України  зі співорганізаторами заходу запрошують науковців і практиків у сфері статистики та менеджменту, інформаційних технологій, аналітиків, правознавців, експертів, представників органів державної влади і місцевого самоврядування, бізнесу, громадських організацій, професорсько-викладацький склад вищих навчальних закладів, наукових працівників науково-дослідних установ, докторантів, аспірантів, магістрантів, всіх зацікавлених осіб  до участі в ІV Міжнародній науково-практичній конференції „СТАТИСТИЧНЕ ТА ЕКСПЕРТНО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ СТАЛИМ РОЗВИТКОМ ЕКОНОМІКИ І СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ. Сучасні комп’ютерні технології аналізу даних та статистики 5 грудня 2018 року.

Науковий захід включений в перелік проведення наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України на 2018 рік.

Центр «Розвитку КСВ» спільно з Міністерством молоді та спорту України та Фондом ООН у галузі народонаселення запрошують професорсько-викладацький та студентський колектив ЧНТУ стати учасником Форуму «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ» у Чернігові 25 жовтня 2018 року о 10:00.

З червня цього року організатори запроваджують підтримку «Українського Пакту заради молоді -2020» вищими навчальними закладами, які готові співпрацювати з компаніями заради кар’єрного розвитку молоді. Що дозволить більш ефективно співпрацювати з роботодавцями, вдосконалити свої програми та підвищити інтерес з боку компаній заради успішного працевлаштування молоді.

Центр гендерної освіти та кафедра організації соціально-психологічної допомоги населенню спільно зі студентами юридичного факультету і факультету соціальних технологій, оздоровлення і реабілітації ННІ права і соціальних технологій долучилися до акції "Хода за свободу", що проводилася за ініціативи Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, в рамках відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

ОГОЛОШЕННЯ