ua en

Найбільший мовний флешмоб країни. В Україні 9 листопада писали Радіодиктант національної єдності. Нинішній диктант вже 20-й. Ця подія не випадково відбувається щороку 9 листопада – у  День вшанування пам’яті Нестора-літописця в Україні відзначають День української писемності та мови. Студенти та викладачі НУ «Чернігівська політехніка»  долучились до  акції та написали Диктант національної єдності дистанційно. Захід відбувся за ініціативи кафедри філософії і суспільних наук.

Кафедрою фінансів, банківської справи та страхування разом з представників АТ  «ПУМБ» та за участю студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» 3 листопада 2020 р. проведено відеоконференцію «Фінансова грамотність».

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування дякує студентам ННІ економіки за активну участь та представникам АТ «ПУМБ» за проведену цікаву відеоконференцію.

23 жовтня 2020 року в Національному університеті «Чернігівська Політехніка» в рамках реалізації проєкту «Голос жінки має силу 2020» відбувся круглий стіл.

До заходу долучилися учасники і партнери проєкту: представники нашого університету, громадської організації «Чернігів Європейський», органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад, вимушені переселенці та амбасадорки проєкту.

2 листопада 2020 р. кафедра бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту НУ «Чернігівська політехніка» провела круглий стіл на тему «Новий погляд на підготовку фахівців з обліку і оподаткування: світовий досвід та практика в Україні».

Під час заходу учасники активно обговорювали питання організації освітнього процесу, форм і методів викладання та оцінювання результатів навчання, формування практичних знань і навичок у здобувачів вищої освіти під час навчання у ЗВО України, а також можливості адаптації досвіду реалізації найкращих бакалаврських програм Великобританії та США у вітчизняних реаліях.

Кафедра бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту висловлює подяку всім учасникам круглого столу і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Відповідно до Наказу НУ «Чернігівська політехніка» від 04.11.2020 № 80 , до 25 листопада 2020 року буде проведено перший етап конкурсного відбору проєктів фундаментальних досліджень, прикладних досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок, виконання яких розпочнеться у 2021 році за рахунок коштів державного бюджету за кодом програмної класифікації видатків 2201040.

Бренд Фокстрот та його співзасновник Валерій Маковецький разом зі Спілкою рекламістів України запрошують українських здобувачів вищої освіти позмагатися у рамках креатив-батлу «Рекламний Полігон» (осінь, 2020).

16 листопада 2020 року о 10 годині буде оголошено старт «Рекламного полігону» (осінь, 2020) і розкрито суть номінації від Фокстрот. Дедлайн для виконаних робіт – 11 година 18 листопада 2020 року.

Протягом 2 днів студентам пропонується створити відповідно до наданого брифу соціальну рекламу, що переконає покупця дбати про свої споживчі права.

У Національному університеті «Чернігівська політехніка» підвели підсумки реалізації міжнародного проєкту “Together We Can” в Чернігівській області. Своїми враженнями поділилися активні учасники проєкту, представники влади, громадських організацій, журналісти. Сучасні комунікаційні технології дозволили залучити широку аудиторію до обговорення результатів проєкту, а також почути зворотний зв'язок від міжнародних партнерів проєкту Cultures Interactive (Німеччина) та Anti-discrimination Education Society (Польща).

Висловлюємо вдячність професорсько-викладацькому складу та здобувачам вищої освіти НУ «Чернігівська політехніка» за підтримку та активну участь в реалізації міжнародного проєкту “Together We Can”, який має велике значення для розвитку громадянського суспільства у нашому регіоні.

Навчально-науковий інститут права і соціальних технологій, факультет соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації до Дня працівника соціальної сфери 2 листопада 2020 р. проводять міжкафедральний науково-методичний семінар «Інновації в соціальній сфері: досвід і перспективи».

Запрошуємо до участі науковців, здобувачів вищої освіти, роботодавців та всіх, хто має намір долучитися до обговорення досвіду впровадження соціальної політики та соціальної освіти, актуальних проблем розвитку сфери соціальних послуг та соціального захисту в Україні, підвищення якості підготовки фахівців соціальної сфери.

Кафедра бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту щиро запрошує 2 листопада 2020 р. о 15.00 долучитися до круглого столу на тему: «Новий погляд на підготовку фахівців з обліку і оподаткування: світовий досвід та практика в Україні» за участю науковців, роботодавців та здобувачів вищої освіти.

Під час роботи круглого столу планується обговорити світовий досвід розробки освітніх програм, методики викладання дисциплін та критерії оцінки знань, отримання необхідних практичних знань і навичок здобувачами під час навчання у ВНЗ та інші актуальні питання з обліку і оподаткування.

Викладачі кафедри аграрних технологій та лісового господарства в межах наукової теми «Вивчення інтенсивних технологій вирощування сільськогосподарських культур в умовах Полісся ( № 0118U006808)» заклали досліди з технології вирощування пшениці озимої.

На полях сільськогосподарські операції виконувались за допомогою посівного комплексу PÖTTINGER Terrasem C6. Викладачі і ЗВО ознайомились з особливостями організації роботи в нічний час та вдень, навчились калібрувати норму висіву, налаштовувати зміну норми висіву та ряд інших операцій з налаштування комплексу. Посів здійснений насінням вітчизняної селекції сорт «Здоба Київська» придбаний в Носівській селекційно-дослідній станції.

Висловлюємо щиру подяку всім студентам, викладачам,  співробітникам університету за Вашу підтримку проекту бюджету участі №31 для вразливих верств населення “Наша сила в єдності”. Цей проект – один із переможців і буде реалізовуватися в 2021 році.

З повагою, кафедра теорії та історії держави і права, конституційного права.

У зв’язку з встановленням з 19.10.2020 «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у м. Чернігів відповідно до рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС від 15.10.2020 наказом в.о. ректора від 16.10.2020 № 71 з 19.10.2020 ЗАБОРОНЕНО:

  • відвідування університету здобувачами освіти всіх освітніх ступенів і форм навчання;
  • проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 20 осіб.

Дані обмеження будуть діяти до прийняття Державною комісією з питань ТЕБ та НС рішення про послаблення “червоного” рівня епідемічної небезпеки у м. Чернігів.

9 жовтня 2020 року студенти груп МКІ-201, МКІт-191, СП-201 разом з завідувачкою кафедри креативних індустрій та соціальних інновацій М.В. Поленковою і доценткою кафедри – Н.А. Ємець відвідали «Музей науки», котрий нещодавно відкрився у павільйоні №23 «Наука» столичного ВДНГ.

Студенти та викладачі опинилися у сучасному креативному просторі, в якому представлені інтерактивні експонати різноманітних наукових галузей.

З 30 вересня по 2 жовтня 2020 року у м. Варна, Болгарія, відбулася Друга міжнародна конференція "Digital Transformation, Cyber Security and Resilience" (DIGILIENCE 2020). Серія конференцій DIGILIENCE, перша з яких відбулась у Софії 2-4 жовтня 2019 року, спрямована на встановлення сучасного рівня та майбутніх вимог у забезпеченні безпеки та стійкості процесів, послуг та систем, які в значній мірі залежать від  інформаційних технологій.  

Хеей, давно цікавишся YEP? Стань частиною операційної команди клубу у Національному університеті "Чернігівська політехніка".

Якщо це про тебе:

  • - Ти навчаєшся на 1-3 курсі.
  • - Цікавишся підприємництвом та стартапами. 
  • - Постійно слідкуєш за новинами у світі інновацій
  • - Не можеш сидіти на місці. Любиш відвідувати круті події, а ще більше - їх організовувати
  • - Хочеш спробувати себе у Event, Community менеджменті або PR

Досить вагатися, ми вже зачекалися на твою заявку.

Національний університет «Чернігівська політехніка» у партнерстві з Громадською організацією «Фундація прав людини» та за підтримки Посольства Федеративної Республіки Германії долучився до акції #ВіртуальноРазом. Акція проходить в рамках Фестивалю Тижні Німеччини 2020.

Шукайте наліпки з QR-кодом в університеті, відскануйте код та зробіть фотографію з Послом Анкою Фельдгузен.

Оприлюдніть одну свою фотографію в групі Facebook #ВіртуальноРазом - Тижні Німеччини 2020 до 16 жовтня разом із вашим іменем, хештеком #ВіртуальноРазом та відповіддю на наступне запитання.

6.10.2020 було підписано договір про співробітництво між Національним університетом «Чернігівська політехніка» та Чернігівським зональним відділом Військової служби правопорядку.

Серед основних напрямків співпраці договір визначає проведення спільних заходів, спрямованих на покращення іміджу обох сторін, також організацію гостьових лекцій, «круглих столів», семінарів, конференцій, конкурсів та інших навчально-методичних заходів; обмін інформацією і досвідом у галузі правоохоронної діяльності.

За результатами участі у чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років у с. Поляна, Свалявський район, Закарпатська область, який проходив у період з 28.09.2020 - 03.10.2020, студент ННІ бізнесу, природокористування і туризму, спеціальності 242 Туризм – Ревко Андрій Сергійович виборов титул Чемпіона України у ваговій категорії до 49 кг і виконав норматив майстра спорту України!

Вітаємо Андрія та бажаємо йому подальших перемог!

Профільний український ресурс DOU.UA представив оновлений рейтинг закладів вищої освіти України, що найкраще підходять для вивчення ІТ-технологій.

У рейтингу представлені 82 університети, які отримали не менше 200 заявок на всі ІТ-спеціальності.

Національний університет «Чернігівська політехніка» посів 12-е місце за середньозваженим балом заявок на IT-спеціальності: «Інженерія програмного забезпечення», «Кібербезпека» та «Комп'ютерна інженерія».

Шановні колеги, прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Наша благородна професія збагачує світ мудрістю, знаннями, допомагає молоді обрати вірний життєвий шлях.

Бажаємо міцного здоров'я, творчих сил, натхнення, нових надбань у професійній діяльності!

Зі святом!

Адміністрація університету
ОГОЛОШЕННЯ