ua en

8-11 жовтня 2019 на базі Гродненського державного університету імені Янки Купали (Республіка Білорусія) пройшов 2-й регіональний воркшоп «Rethinking of pedagogy for implementation education for sustainable development in the Baltic University Programme countries».

Чернігівський національний технологічний університет представляли доцент кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики Тетяна Забаштанська, викладач кафедри соціальної роботи Катерина Максьом та фахівець відділу з питань працевлаштування, практики та зав’язків з громадськістю Світлана Грицай.

Завтра.UA – перша приватна загальнонаціональна програма в Україні, метою якої є сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яка стане генератором майбутніх змін. Фонд Віктора Пінчука обирає найталановитіших студентів України та надає їм фінансову підтримку для продовження освіти та реалізації проектів соціального та бізнес спрямування (вже підтримано понад 170 проектів). Програма також є платформою для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, спілкування, обміну досвідом та інформацією.

17-18 жовтня 2019 року доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Шишкіна О.В. та доцент кафедри фінансово-економічної безпеки Садчикова І.І. прийняли участь у організованому Навчальним центром Національного банку України семінарі на тему: «Практичні аспекти оцінки банківських ризиків».

Насичена програма семінару передбачала теоретичну і практичну частини щодо визначення потреб у капіталі на покриття операційних ризиків, вимоги до ліквідності банків, стрес-тестування банків України, реалізацію заходів НБУ у сфері фінансової стабільності.

17-18 жовтня 2019 року на базі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулась знакова подія - розпочала роботу І Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна Парадигма Публічного управління» - одним із організаторів якої є Чернігівський національний технологічний університет.

З вітальним словом до учасників конференції виступили - ректор ЛНУ їм. Франка Мельник В., проректор з наукової роботи - Гладишевський Р. та проректор з наукової роботи ЧНТУ - Маргасова В.Г. 

11 жовтня 2019 р. в рамках реалізації проєкту «Голос жінки має силу 2019» в актовій залі Коледжу економіки і технологій ЧНТУ відбулася вистава «Коли ластівки повернуться додому…».

Сюжет спектаклю заснований на реальних історіях жінок-переселенок, які через конфлікт на Сході України змушені були покинути свої домівки. Незважаючи на трагізм даної теми, постановка заряджає оптимізмом героїнь, переконує нас в тому, що українці – сильна нація, яка зможе вистояти у скрутних обставинах сьогодення.

Запрошуємо на виставку картин художників народного аматорського об’єднання «Деснянська палітра».

Представлено 38 творів 12-ти самобутніх майстрів, виконані в різних техніках, які не залишать вас байдужими.

Приходьте на виставку і отримайте заряд позитивних емоцій!

Виставка працює: понеділок-п’ятниця з 9-00 до 17-00.

Відкриття виставки відбудеться 16 жовтня о 13-00 в читальному залі бібліотеки.

17 жовтня 2019 року відбудуться змагання з настільного тенісу в рамках Спартакіади ЧНТУ 2019-2020 н. р. серед науково-педагогічних працівників.
Місце проведення – спортивний зал ЧНТУ (1 корпус);
Час проведення – 15.00;
Склад команди –  2 учасники не залежно від статі;

15 жовтня 2019 року відбудуться змагання з настільного тенісу в рамках Спартакіади ЧНТУ 2019-2020 н. р. серед студентів.
Місце проведення – спортивний зал ЧНТУ (1 корпус);
Час проведення – 15.00;
Склад команди –  2 чоловіки та 1 жінка (не укомплектовані команди не допускаються);

Як навчаються студенти Євросоюзу? Як організовують своє дозвілля? В які країни подорожують? Як спілкуються? Як влаштований їх побут? На ці та безліч інших питань студентів спеціальності «Туризм» відповідали студенти програми Еразмус+ Корошевська Діана (3 курс, Університет Відземе), яка в поточному семестрі навчається в ЧНТУ та Марцева Ірина (4 курс, ЧНТУ), яка в минулому весняному семестрі проходила навчання в університеті Відземе (Латвія). Дівчата ґрунтовно підготувалися до зустрічі, тому спілкування видалося жвавим і цікавим не лише для студентів, а й для викладачів.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.09.2019 р. № 1234 «Про проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок» та відповідно до Наказу ЧНТУ від 01.10.2019 № 118, до 5 листопада 2019 року буде проведено перший етап конкурсного відбору проектів фундаментальних досліджень, прикладних досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок, виконання яких розпочнеться у 2020 році за рахунок коштів державного бюджету за кодом програмної класифікації видатків 2201040.

Міністерство освіти і науки України запрошує взяти участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт “BlackSeaScience”, який проводиться з метою розширення міжнародних зв’язків, активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців, залучення студентів до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності.

3 жовтня 2019 року відбулися змагання з шахів в рамках Спартакіади ЧНТУ серед науково-педагогічних працівників 2019-2020 р.р.

До шахового клубу ЧНТУ для участі в турнірі завітали представники п’яти навчально-наукових інститутів.

Змагання проходили в теплій і дружній обстановці. Всі учасники отримали незабутні враження.

27-28 вересня 2019 року в Чернігівському національному технологічному університеті на кафедрі фізичної реабілітації була проведена ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція “Педагогіка здоров’я”. Спільно з кафедрою фізичної реабілітації ЧНТУ організаторами конференції виступили Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського.

25 вересня 2019 року відбулася першість з шахів в рамках Спартакіади ЧНТУ 2019-2020 н. р. серед студентської молоді.

Традиційно в шаховому клубі ЧНТУ було проведено турнір з активних шахів, в якому взяли участь 8 збірних команд.

Дуже потужно виступила команда Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій, яка в підсумку стала переможцем. Друге місце посіла команда ННІ електронних та інформаційних технологій, а третє місце збірна ННІ права і соціальних технологій.

Юридична клініка «Adiutorium» в черговий раз відвідала З’їзд Асоціації юридичних клінік, який відбувся 4-5 жовтня 2019 року на базі Білоцерківського національного аграрного університету. Представила юридичну клініку її керівниця Литвиненко В.М., доцент кафедри трудового права, адміністративного права і процесу.

Міністерство освіти і науки України та Київський національний торговельно-економічний університет проводять II Всеукраїнський студентський конкурс бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін».

Мета конкурсу - розвиток і посилення підприємницького духу студентської молоді, заохочення студентів до отримання навичок бізнес-моделювання, а також перевірка бізнес-ідей на реалістичність.

Для участі запрошуються команди-учасники у складі 1-3 особи (не більше 3 команд від ЗВО).

З 23по25 жовтня 2019 р. на базі Сковородинівської академії молодих учених (Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди) проходитиме Осіння школа для молодих науковців (докторантів, аспірантів, магістрів, молодих викладачів, наукових співробітників, учителів ЗНЗ різного типу), які бажають підвищити якість своєї наукової діяльності, оволодіти сучасними технологіями творчого наукового пошуку та розширити науково-освітнє середовище взаємодії з колегами з різних регіонів України.

Для викладачів навчання в Осінній школі за окремою заявкою може бути зараховане як підвищення кваліфікації (стажування), про що видаватиметься відповідний сертифікат.

Цьогоріч студенти кафедри туризму ЧНТУ відмічали Всесвітній день туризму на Львівщині. Програма поїздки включала відвідування Сколівських Бескидів, зокрема залишків середньовічної наскельної фортеці-граду і митниці ІХ—ХVІ століть та давньоруського наскельного оборонного комплексу; пішохідний маршрут долиною річки Кам’янка, а також перебування у м. Львові.

Львівщина зустріла нас теплом і сонцем, смачними шоколадом і кавою та яскравими фарбами осені, коли Карпати особливо вражають своєю неповторною красою!

Шановні колеги!

У дні початку золотої осені прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Всіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці - допомагати молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше –обрати вірний життєвий шлях.

Наша глибока повага Вам, дорогі колеги, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.

Бажаємо міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності

Зі святом!

Адміністрація університету
ОГОЛОШЕННЯ