Підготовчі курси

Скоро Ви закінчите школу і перед Вами стане нелегке завдання вибору професії до душі, визначення професійного життєвого шляху. Вас, звичайно, хвилює питання: ким бути?

Як знайти головну справу свого життя , щоб приносити найбільшу користь людям, країні, відчувати себе потрібним, повноцінним і задоволеним своєю працею? Ви прагнете отримати перспективну та цікаву професію, освіту, яка ґрунтується на глибоких знаннях, розвитку творчих та комунікативних здібностей?  Тоді приходьте в Національний університет “Чернігівська політехніка” – головним завданням якого є підготовка конкурентоспроможних фахівців та управлінців, здатних ефективно працювати в усіх сферах бізнесу. Пам’ятайте, що сьогодні самий великий капітал – це Ваші знання, уміння і навички. Все це Вам дасть НУ “Чернігівська політехніка”.

Лекції, семінари, заліки, іспити, самостійна робота, конкурси, змагання, конференції, цікаве дозвілля, безліч друзів – все це стане Вашим студентським життям , а Університет – рідною домівкою, храмом освіти і науки.

Наш Університет має своє самобутнє обличчя і ми гордо несемо звання «політехівців». Якщо Ви хочете відчути, як приємно навчатися в колі однодумців, жити повноцінним студентським життям, брати участь у цікавих заходах, відчути себе самодостатньою цікавою особистістю, – приєднуйтеся до нашої великої, дружної «політехівської» родини. А для початку запрошуємо Вас на навчання до нашого Підготовчого відділення.

             Підготовче відділення Національного університету “Чернігівська політехніка” запрошує учнів 11 класів на навчання  для поглибленого вивчення наступних предметів: математики, фізики, української мови та літератури, географії, історії, української мови, біології, іноземної мови (англійська). Головна мета діяльності підготовчих курсів спрямована на те, щоб за порівняно короткий період підняти рівень знань слухачів, надати їм можливість оволодіти новими знаннями та практичними навичками, систематизувати вже набуті, розвинути свої здібності та отримати віру в себе.

Тривалість курсів – 8 місяців (два семестри) – з 1 жовтня по 31 травня. Оплата тільки за семестр (4 місяці):

  • Англійська мова – 1460 грн.
  • Інші предмети – по 1460 грн.
  • Креслення, рисунок – по 1500 грн.

Для вступу на спеціальності: 022 «Дизайн», 191 «Архітектура та містобудування» працюють курси з підготовки до творчого конкурсу (креслення, рисунок).

 

Заяви приймаються з 8 вересня.

До заяви слухач додає: копію паспорта або свідоцтва про народження, фото.

Форми навчання: денно-вечірня (початок о 16.40), щосуботи (початок о 9.00).

м. Чернігів, вул.. Шевченка, 95, к. 101.

(0462) 665-201.

Чекаємо на Вас, наші майбутні студенти!