Підготовчі курси

Скоро Ви закінчите школу і перед Вами стане нелегке завдання вибору професії до душі, визначення професійного життєвого шляху. Вас, звичайно, хвилює питання: ким бути?

Як знайти головну справу свого життя , щоб приносити найбільшу користь людям, країні, відчувати себе потрібним, повноцінним і задоволеним своєю працею? Ви прагнете отримати перспективну та цікаву професію, освіту, яка ґрунтується на глибоких знаннях, розвитку творчих та комунікативних здібностей? Тоді приходьте в Національний університет “Чернігівська політехніка” – головним завданням якого є підготовка конкурентоспроможних фахівців та управлінців, здатних ефективно працювати в усіх сферах бізнесу. Пам’ятайте, що сьогодні самий великий капітал – це Ваші знання, уміння і навички. Все це Вам дасть НУ “Чернігівська політехніка”.

Лекції, семінари, заліки, іспити, самостійна робота, конкурси, змагання, конференції, цікаве дозвілля, безліч друзів – все це стане Вашим студентським життям , а Університет – рідною домівкою, храмом освіти і науки.

Наш Університет має своє самобутнє обличчя і ми гордо несемо звання «політехівців». Якщо Ви хочете відчути, як приємно навчатися в колі однодумців, жити повноцінним студентським життям, брати участь у цікавих заходах, відчути себе самодостатньою цікавою особистістю, – приєднуйтеся до нашої великої, дружної «політехівської» родини. А для початку запрошуємо Вас на навчання до нашого Підготовчого відділення.

Підготовче відділення Національного університету “Чернігівська політехніка” запрошує учнів 10-11 класів на навчання для поглибленого вивчення наступних предметів: математики, української мови, історії України, біології, англійської мови.

Головна мета діяльності підготовчих курсів спрямована на те, щоб за порівняно короткий період підняти рівень знань слухачів, надати їм можливість оволодіти новими знаннями та практичними навичками, систематизувати вже набуті, розвинути свої здібності та отримати віру в себе.

Тривалість курсів – 8 місяців (два семестри – 140 академічних годин) з 2 жовтня по 30 травня.

Перший семестр – з 2 жовтня по 31 січня, другий – з 1 лютого по 30 травня. Заняття будуть проводитись онлайн та офлайн.

Оплата – 1680 грн за семестр за кожний предмет. Форми навчання: денно-вечірня, щосуботи.

Для вступу на спеціальності: 022 «Дизайн середовища», 191 «Архітектура та містобудування» будуть проводитись курси з креслення та рисунку для підготовки до творчого конкурсу. Заняття будуть проходити офлайн.

Вартість підготовки:

  • · креслення – 1730 грн за семестр;
  • · рисунок – 1730 грн за семестр.

Заяви приймаються з 8 вересня.

До заяви слухач додає: копію паспорта або свідоцтва про народження, фото.

Форми навчання: денно-вечірня (початок о 16.40), щосуботи (початок о 9.00).

Заяви приймаються в ауд. 101 (Чернігів, вул. Шевченка,95), довідки за тел. +38(0462)665-200, +38(0462)665-201

Чекаємо на Вас, наші майбутні студенти!

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ НА ПІДГОТОВЧИХ КУРСАХ