Відбувся круглий стіл
20 серпня в Національному університеті «Чернігівська політехніка», відбувся круглий стіл із презентації проєкту для молоді з питань запобігання гендерно зумовленому та домашньому насильству «Безпечний Дім».
Круглий стіл організовано кафедрою правоохоронної діяльності та загальноправових дисциплін за підтримки Центру гендерної освіти Університету у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Канади.
Круглий стіл об’єднав 21 учасника (-цю) – представників (-ць) органів влади, органів поліції, громадських організацій, студентської молоді, медіа.
Учасники (-ці) мали можливість доєднатися до події як онлайн так і офлайн. (Програма)
Із вітальним словом до учасників (-иць) круглого столу звернулася проректорка з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку, кандидатка філософських наук, доцентка НУ «Чернігівська політехніка», челенкиня проєктної команди Ольга Мельник «Проблема домашнього та гендерно зумовленого насильства в українському суспільстві, на жаль, була завжди. Сьогодні ми розуміємо, що вона має схильність до поширення, із зрозумілих причин. І тому найголовнішим нашим завданням, – як закладу освіти, буде насамперед сприяти змінам ментальності молодих людей в незамовчувані цієї проблеми», – зазначила пані Ольга.
У доповіді координаторки проєкту «Безпечний дім» Алли Нітченко йшлося, про мету, завдання, заплановані проєктні заходи, а також надано слово тренеркам проєкту, кожна з яких презентувала свій напрямок роботи.
У ході засідання круглого столу учасники (-ці) обговорили презентацію проєкту та його важливість для Чернігівської територіальної громади. Позитивно відзначили обрання цільовою аудиторією студентську молодь, оскільки саме молоді люди вчасно дізнавшись про недопустимість насильства в сім’ї, у суспільстві, зможуть сформувати в своїй свідомості нульову толерантність до насильства.
Проєкт реалізується у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Канади. Думки, погляди та рекомендації, викладені в ініціативі, належать авторам(-кам) і не обов’язково відображають офіційну політику чи позицію UNFPA, ГО «Інноваційні соціальні рішення» або уряду Канади.