Участь у міжнародному інноваційному заході STARTUP AUTOBAHN EXPO2025 у Штутгарті (Німеччина)
5 червня 2025 року координатор розвитку стартапів, інновацій та проєктного навчання НУ «Чернігівська політехніка», к.е.н., доцент Гнедіна Катерина у складі команди стартапу «Інсулін без черг» взяла участь у престижному європейському інноваційному заході – STARTUP AUTOBAHN EXPO2025, що відбувся у місті Штутгарт, Німеччина.
Цьогорічна виставка проходила під гаслом «Tomorrow in Motion – Driven by Efficiency» та зібрала понад 1750 учасників, більше 170 запрошених стартапів, а також венчурних інвесторів, представників корпорацій, технопарків і державного сектору. Під час заходу було представлено понад 30 спільних пілотних проєктів, реалізованих стартапами спільно з такими компаніями, як Mercedes-Benz, Porsche, Bosch Mobility, Schaeffler, DXC Technology, Plug and Play та іншими.
Учасники заходу долучилися до екскурсії технологічними демо-стендами за такими напрямами, як Індустрія 4.0, ШІ, цифрова мобільність, сталі рішення, а також мали можливість послухати доповіді спікерів – лідерів різних галузей та ознайомитися з їх досвідом розробки та масштабування інноваційних продуктів.
Крім того, в межах заходу к.е.н, доцент Гнедіна К.В. долучилася до участі в сесії «Open Innovation Roundtable», в рамках якої відбулося обговорення ключових аспектів впровадження інновацій у великих організаціях – від стратегії та компетенцій до подолання бар’єрів. Це стало цінною можливістю не лише презентувати український досвід, а й перейняти практики створення інноваційних екосистем від глобальних гравців.