Можливості для молодих вчених

До уваги!

Оголошено конкурс на здобуття іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук у 2024 році. Документи та роботи претендентів на здобуття Стипендії оформлюються відповідно до вимог Інструкції та Положення про іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук, затвердженого Постановою, що знаходяться за посиланням: https://kno.rada.gov.ua/documents/st_vr/n_ak_st/75468.html.

 

Запрошення

Інформуємо Вас про проведення 19 квітня  2024 року на базі Національного університету «Чернігівська політехніка» ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених «Стратегічні орієнтири сталого розвитку в Україні та світі» (дистанційна участь).

КАЛЕНДАР КОНФЕРЕНЦІЇ

До 07 квітня 2024 р. – прийом реєстраційних карток і матеріалів  для участі в конференції
      19 квітня 2024 р. – проведення конференції.
Детальна інформація міститься в інформаційному листі.

Запрошення

Запрошуємо взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених «Стратегічні орієнтири сталого розвитку в Україні та світі», яка відбудеться 21 квітня 2023 року (м.Чернігів).

КАЛЕНДАР КОНФЕРЕНЦІЇ

До 07 квітня 2023 р. – прийом реєстраційних карток і матеріалів для участі в конференції.

21 квітня 2023 р. – проведення конференції.

Детальна інформація міститься в інформаційному листі.

Участь у конференції є БЕЗКОШТОВНОЮ! Деталі за посиланням https://stu.cn.ua/wp-content/uploads/2023/03/conference-chernihiv-2023-molodi-vcheni-21.04.2023.pdf

 

«УКРАЇНСЬКА ПРЕМІЯ ДЛЯ ЖІНОК У НАУЦІ – 2023»

Премія L’Oréal-UNESCO «Для жінок у науці» створили в межах Фундації L’Oréal, заснована у 1998 року в партнерстві з UNESCO. Її метою є підвищити рівень представленості жінок у галузі науки та підтримати молодих жінок-науковиць.

Протягом 23 років премія підтримала та відзначила понад 3800 жінок-науковиць зі 110 країн, з них п’ятеро отримали Нобелівську премію. Українська Премія є частиною глобальної Програми L’Oréal-UNESCO «Для жінок у науці». В Україні її реалізують уже п’ятий рік поспіль.

Для більш детальнішої інформації та для залишення заявок переходьте за посилання – https://www.forwomeninscience.in.ua/

 

БЕЗКОШТОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ!

Збірник наукових праць «Економічний вісник» ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» (категорія Б) надає можливість безкоштовної публікації (у тому числі у співавторстві) для вчених з Чернігівської, Сумської, Харківської, Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Донецької, Луганської, Київської областей та міста Києва у №1(17)/2023. Науковцям з інших регіонів України надається можливість безкоштовної публікації у співавторстві з зарубіжними авторами у №1(17)/2023.

Дедлайн – 10 квітня 2023 р. Деталі за посиланням http://ek-visnik.dp.ua/uk/instruktsii-dlia-avtoriv/

 

Конкурс

Конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проєктів для реалізації у 2024 – 2025 роках.

З 1 березня до 3 травня 2023 року Міністерство освіти і науки України та Міністерство освіти, науки та спорту Литовської Республіки і Науково-дослідна рада Литви оголошують конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проєктів для реалізації у 2024-2025 роках.

Дедлайн – 3 травня 2023 р. Деталі за посиланням https://mon.gov.ua/ua/news/konkurs-spilnih-ukrayinsko-litovskih-naukovo-doslidnih-proyektiv-dlya-realizaciyi-u-2024-2025-rokah

 

КОНКУРС ДЛЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМІЇ «DANUBIUS YOUNG SCIENTIST AWARD 2023»

Дедлайн – 5 травня 2023 р. Деталі за посиланням https://www.idm.at/en/activities/awards/danubius-young-scientist-award/#2022-2023

 

Fulbright Visiting Scholar Program

Проведення досліджень в університетах, наукових та дослідницьких інституціях США на період від трьох до дев’яти місяців.

Участь у Програмі – це можливість набути цінний досвід, зітканий з десятків, сотень різних напрацювань й досягнень, удоступнених в американському науковому середовищі; досвід, що базований на живому спілкуванні «від людини до людини» й дискусійному обміні думками; досвід, що спонукає не тільки робити порівняння й ініціювати зміни у власних інституціях/сферах діяльності/дотичних галузях, але й стати їх активними учасниками; досвід, що уможливлює вихід поза межі локального інтелектуального простору через багатоактне спілкування й працю над спільними проєктами з науковцями й інституціями США, рівно ж як і інших країн світу.

Термін подання документів – 15 жовтня 2023 року. Деталі за посиланням https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-visiting-scholar-program/

 

Fulbright Research and Development Program

Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.

У конкурсі можуть брати участь особи віком до 45 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій.

Термін подання документів – 1 листопада 2023 року. Деталі за посиланням https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-research-and-development-program/

 

Запрошення на стажування

Національне агентство академічних обмінів (пол. NAWA) запрошує науковців із закордонних навчальних закладів із кандидатським ступенем на стажування в Польщі в рамках Програми імені Станіслава Уляма.

Дедлайн – 22 травня 2023 р. Деталі за посиланням https://monitorwolynski.com/uk/news/48

 

Шановні вчені, запрошуємо Вас до участі в конференції “Наукова молодь”.

Сторінка конференції з деталями: https://www.igns.gov.ua/konferentsiya-naukova-molod-2021/

Подія у https://www.facebook.com/events/1225779734592149/?ref=newsfeed.

Також в рамках конференції буде проведений круглий стіл «Інтеграція молодих вчених у міжнародний науковий простір: досвід, напрями та рекомендації».