Проєкт “Together we Can”

Міжнародний проєкт “Together We Can”
(«Разом Ми – Сила або як стати блогером»)

Міжнародний проєкт “Together We Can” («Разом Ми – Сила або як стати блогером») – правозахисна програма для молодих лідерів була реалізована з липня по грудень 2020 року НУ «Чернігівська політехніка» спільно з громадською організацією «Шлях у майбутнє» за підтримки Громадської організації «Фундація прав людини», Cultures Interactive (Germany), The Anti-discrimination Education Society (Poland), фінансування здійснювалося Міністерством закордонних справ Федеративної республіки Німеччина

Координатор проєкту по Чернігівській області – Ремньова Людмила, к.е.н, професор, завідувачка кафедрою управління персоналом та економіки праці НУЧП

Результати для університету:

  • Кількість учасників від НУЧП – понад 270 студентів та НПП.
  • Кількість заходів – 15, в тому числі 10 блог-кафе, 2 англомовних тренінга “Fair Skills training” та “Together We Can! Advocacy Training” за участю міжнародних партнерів Cultures Interactive (Germany), The Anti-discrimination Education Society (Poland).
  • 2 заходи – за участі делегації студентів Сумського Державного університету, що сприяло поглибленню міжвузівської співпраці та молодіжної комунікації.
  • Учасники проєкту написали та розмістили на онлайн платформах Mustpost.today та «Чернігівська блогосфера» майже 400 авторських блоги, в тому числі 18 % – англійською мовою, зняли 15 відеоблоги.
  • Учасники поглибили знання з основ адвокації, боротьби з дискримінацією в суспільстві, змогли покращити рівень володіння англійською мовою, здобули навички відеоблогінгу під час школи-тренінгу “Основи відеоблогінгу для правозахисників”, яку проводив відомий відеоблогер, сценарист, режисер фільмів «Війна жіночого роду», «Очі Донбасу», тренер соціальних проєктів Юрій Кочкаров.

В рамках проєкту здійснювалося активне співробітництво з :

  • журналісткою Вікторією Сидоровою, керівницею й співзасновниці медіа-центру «Моє місто», яка проводила блог-кафе №7 «Як писати так, аби тебе читали? Лайфхаки від журналістки»;
  • ведучим авторської програми «Тема тижня» на Суспільному радіо Ігорем Кондратьєвим, що був залучений до проведення блог-кафе №9 «Інформація як інструмент впливу»;
  • заступником директора Чернігівського обласного молодіжного центру Олегом Котеленцем, який проводив блог-кафе №10 «Блогінг як потужний інструмент розвитку інклюзивного суспільства».

З метою підвищення рівня поінформованості українського громадянського суспільства про хід реалізації проєкту «Разом Ми – Сила» в Чернігівській області всі інформаційні та аналітичні матеріали проєкту у регулярно розміщувалися на Всеукраїнському Ресурсному Центрі ГУРТ, у соціальних мережах, на сайті НУЧП, Громадської організації «Фундація прав людини», онлайн платформах Mustpost.today та «Чернігівська блогосфера», медіа-центру «Моє місто», що спряло підвищенню іміджу університету та розвитку громадянського суспільства.