Старт викладання курсу у 2025 році
11 березня 2025 року відбулося перше заняття в рамках курсу «Штучний інтелект у фінансових установах ЄС».
З вітальним словом до здобувачів вищої освіти звернувся проректор з наукової роботи НУ «Чернігівська політехніка» А.Л. Приступа, побажавши плідної роботи та успішного опанування курсу.
Керівник проєкту AIFEU Н.І. Холявко ознайомила присутніх з цілями курсу та компетенціями, на розвиток яких він спрямований.
Першу лекцію у рамках курсу провів кандидат економічних наук, доцент, директор ННІ електронних та інформаційних технологій В.М. Базилевич.
У ході лекції були розглянуті такі питання:
- · еволюція штучного інтелекту (ШІ);
- · основні напрями та перспективи розвитку ШІ;
- · найпоширеніші сучасні технології ШІ;
- · застосування ШІ в різних сферах;
- · сучасні тенденції та прогнози розвитку ШІ.
Проєкт співфінансується Європейським Союзом, проте висловлені погляди та думки належать лише авторам цього проєкту і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з питань освіти та культури. Ні Європейський Союз, ні грантодавець не можуть нести за них відповідальність.