thumbnail_IMG_2069

Запрошуємо науково-педагогічних працівників на курс підвищення кваліфікації

📣Запрошуємо науково-педагогічних працівників на курс підвищення кваліфікації «Мистецтво менторства і тьюторства: сучасні практики для викладачів» (1 кредит ЄКТС).

☑️Програма впроваджується в рамках міжнародного проєкту Еразмус+ КА2 PROMENT «Сприяння професійній освіті та активній участі студентів через становлення комплексної системи менторства та тьюторства у ЗВО».

Курс буде проходити в форматі «онлайн» (MS Teams).

🗓Дати проведення: 25-27 червня 2024 року (заняття з 13.10 до 16.10).

☑️У результаті проходження курсу підвищення кваліфікації науково-педагогічні працівники матимуть змогу отримати такі компетентності:

  • – розуміння теоретичних засад та практичних аспектів реалізації менторства і тьюторства в умовах закладу вищої освіти;
  • – здатність впроваджувати програми менторства та тьюторства для підтримки здобувачів вищої освіти у їхньому навчанні, професійному та особистісному розвитку;
  • – здатність створювати сприятливі умови для саморозвитку та самовдосконалення здобувачів вищої освіти через менторські/тьюторські програми та ін.

За підсумками участі у курсі науково-педагогічні працівники отримають сертифікат про підвищення кваліфікації обсягом 1 кредит ЄКТС.

✅Запрошуємо реєструватися за цим посиланням: https://forms.office.com/e/eGQPpS9ZNW