Логоі

МЕНТОРСЬКА ПРОГРАМА «ЮРИДИЧНІ СТАРТАПИ У ЦИФРОВОМУ СЕРЕДОВИЩІ»

АНОНСУЄМО МЕНТОРСЬКУ ПРОГРАМУ «ЮРИДИЧНІ СТАРТАПИ У ЦИФРОВОМУ СЕРЕДОВИЩІ»

Навчаєшся на юридичному факультеті або викладаєш юридичні дисципліни, прагнеш дізнатися, що таке юридичні стартапи і як їх заснувати? Маєш ідею, але не знаєш як її реалізувати?

Відповіді на ці та інші питання отримаєш, зареєструвавшись на менторську програму «Юридичні стартапи у цифровому середовищі», що відбудеться 14.05-11.06 2024 року в рамках реалізації проєкту ЄС Еразмус+ 101082696 — PROMENT «Сприяння професійній освіті та активній участі студентів через становлення комплексної системи менторства та тьюторства у ЗВО».

До проведення менторських сесій будуть залучені:

  •  Алла НІТЧЕНКО, фіналістка «ІP Marathon-Марафон» (2019) (стартап «Mobile ElectionUA») та VIIІ Фестивалю інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2019» (стартап «MobileElection&Survery»). Менторка стартап команд, фіналістів конкурсу стартапів НУ «Чернігівська політехніка» «StartUp – Way to Success» «Соляна печера» (2021), «Вітамінний кампус» та «PP-Academy» (2023);
  • Анастасія КАЛЬЯН та Наталія КРЕС, здобувачки вищої освіти юридичного факультету, які успішно завершили сертифікатну програму «Школа юридичного дизайну» ГО «Лабораторія юридичного дизайну» та перемогли в 2023 році на конкурсі юридичних стартапів в КПІ ім. Сікорського у номінації «Освітній прорив» із стартапом «ArmAlarm» (ігрова онлайн-платформа для вирішення проблем та надання консультаційної допомоги особам, що постраждали від воєнних дій).

Формат проведення: онлайн на платформі Tеаms.

Тривалість менторської сесії: 2,5-3 год.

Початок: о 16.00

Реєстрація відкрита до 14 травня за посиланням https://forms.gle/N2tHKDvahAYp6aes8

Запрошуємо долучитися до розвитку екосистеми стартапів та втілювати юридичні інновації разом!