thumbnail_photo_2022-09-26_10-50-42

До уваги першокурсників!

Вітаємо! Ви стали першокурсником Національного університету «Чернігівська політехніка».

 

Розклад занять Школи першокурсника (з 03.10.2022 по 07.10.2022) за посиланням https://schedule.stu.cn.ua/view/schedule.php або перейдіть покроково: Головна сторінка сайту університету – Освітній процес – Розклад.

Для того, щоб мати змогу відвідувати лекційні і практичні заняття онлайн, Вам потрібно пройти реєстрацію у дистанційному навчанні – системі Moodle:

Сайт університету – Дистанційне навчання (УВАЖНО! ознайомтесь із інформацією з першої сторінки) – Пройдіть реєстрацію у системі Moodle, очікуйте лист підтвердження на Вашу електронну адресу (період реєстрації займає 1-2 дні, очікуйте!)

Для цього Вам потрібно:

  • –  академічна група (якщо Ви не знаєте свою групу, знайдіть себе у наказі про зарахування за посиланням (https://stu.cn.ua/vstup-do-universytetu/rezultaty-zarahuvannya-2022-roku/) або перейдіть покроково: Головна сторінка сайту університету (https://stu.cn.ua) – Вступ до університету – Результати зарахування 2022 року.
  • –  прізвище, ім’я, по-батькові;
  • –  адресу e-mail;
  • –  бажаний логін.

Запитання до адміністратора можна надсилати на e-mail: [email protected]

Після того, як Вас буде зареєстровано у Moodle, необхідно створити аккаунт у Microsoft Teams. Інструкція з підключення опублікована на першій (головній сторінці системи Moodle (УВАЖНО! ознайомтесь та пройдіть всі кроки реєстрації).

Тепер Ви можете переходити за посиланнями на заняття онлайн.