clip2net_210815011843-1

Блог-кафе «Людина і стрес: стратегії та навички подолання травматичного стресу»

Час проведення:

Місце проведення:

Козацька 1а, ауд. 106

12 вересня 2022 р. о 12.00 в НУ «Чернігівська політехніка» відбудеться блог-кафе у рамках проекту «Мир у цифровий час», присвячене темі травматичного стресу внаслідок війни. Під час групової роботи учасники будуть визначати сутність, ознаки, особливості реакцій  людини у стресі та травматичному стресі, а також їх наслідки на фізичному,  емоційному, поведінковому рівнях.  Кожний учасник матиме можливість:

  • ознайомитися із стратегіями реакції на стрес та виробити власні заспокійливі стратегії;
  • визначити важливі свої механізми, які необхідно запустити для подолання травматичного стресу.
  • оволодіти практичними антистресовими техніками під час війни.
  • отримати ресурсну підтримку в процесі відновлення власної сили та потенціалу;
  • розвинути почуття внутрішнього умиротворення.

СпікеркаТетяна Острянко, педагог, психолог, психолог-консультант, арт-терапевт (арт-терапевт по роботі з дітьми з особливими освітніми потребами; арт-терапевт по роботі з підлітками), кандидат педагогічних наук, керівниця психологічного Центру для дітей та батьків «Дотик» ГО «Чернігово-Сіверська Січ», доцентка кафедри соціальної роботи НУ «Чернігівська політехніка».

Запрошуємо всіх охочих. Місце проведення: Козацька 1а, ауд.106. Довідки за телефоном 0669396119

Блог-кафе проводиться в рамках реалізації проекту «Програма з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час». Цей проєкт виконується у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства