hr

«АРТЕРАПІЯ БЕЗ КОРДОНІВ: КОМУНІКАЦІЯ, БЕЗПЕКА, АКТИВІЗАЦІЯ ВНУТРІШНІХ РЕСУРСІВ»

Час проведення:

Місце проведення:

Козацька 1а, ауд. 106

У вівторок 20 вересня 2022 р. в рамках проєкту «Мир у цифровий час» в НУ «Чернігівська політехніка» відбудеться блог-кафе «АРТЕРАПІЯ БЕЗ КОРДОНІВ: КОМУНІКАЦІЯ, БЕЗПЕКА, АКТИВІЗАЦІЯ ВНУТРІШНІХ РЕСУРСІВ», присвячене темі арттерапії як ефективному засобу підтримки і зміцнення психічного здоров’я нації в умовах війни в Україні.

Місце  та час проведення: Козацька 1а, ауд.106. Поч. 13.00

Модерує захід Ольга Тимченко, амбасадорка команди проєкту «Мир у цифровий час», кандидатка психологічних наук, доцент, керівниця Чернігівського осередку ВГО «Арт-терапевтична асоціація», авторка і ведуча арттерапевтичних програм «Сучасний артпростір. Чернігів 2020», «Арттерапія: мистецтво самопізнання».

Інформація для довідок у координаторки проєкту в Чернігівській області Наталії Шакун 0669396119.

Блог-кафе проводиться в рамках реалізації проекту «Програма з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час». Цей проєкт виконується у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.