ua en

Документи, необхідні для проходження ПРАКТИКИ.

Чинники успішного працевлаштування за фахом - рекомендації для студентів Чернігівського національного технологічного університету

Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України №1726-р від 27.08.0010 р. з метою забезпечення реалізації права на роботу випускників вищих навчальних закладів відповідно до Закону України «Про вищу освіту» у складі вищих навчальних закладів були створені підрозділи сприяння працевлаштуванню студентів і випускників.

З того часу Відділом з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю виконується постійна робота, спрямована на сприяння працевлаштуванню студентів та випускників університету, організації їх практичної підготовки та налагодження стратегічного партнерства з  підприємствами, установами й організаціями різних форм власності.

Пропонуємо відвідати сайт Відділу з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю (ВПППтаЗГ) за адресою Robota_chntu.stu.cn.ua. У розділах даного сайту ви можете ознайомитись з вакансіями від роботодавців, з резюме студентів, а також розмістити свої резюме, попередньо відправивши їх на електронну пошту відділу:employment_cstu@ukr.net чи звернувшись до каб. 314-ІІІ корпусу, 213 - 8 корпусу, 322 - 11 корпусу.

На сайті розміщені бланки документів, необхідні для проходження практики(угоди, направлення, щоденники тощо), та методичний матеріал – рекомендації для студентів з успішного пошуку роботи «Чинники успішного працевлаштування за фахом».

Оголошення про вакансії надсилають представники підприємств та організацій на адресу університету і відповідальність за достовірність інформації у тексті оголошення несуть саме вони.

Також Ви знайдете інформацію про заходи (ярмарки вакансій, круглі столи та ін.), спрямовані на пошук роботи, про додаткові навчальні курси, запрошення на навчання з метою розширення і поглиблення знань у галузях, близько повязаних з обраною Вами спеціальністю.

Інформація про вакансії на сайті ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ, ПРАКТИКИ ТА ЗВ’ЯЗКІВ З ГРОМАДСЬКІСТЮ ЧНТУ

ОГОЛОШЕННЯ