ua en

13 листопада Навчально-науковий інститут менеджменту, харчових технологій та торгівлі і Навчально-науковий інститут права і соціальних технологій провели Науково-практичний семінар «Право на державну службу» за підтримки Національної агенції Украіни з питань державної служби в рамках розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права».

З 5 по 7 листопада 2019 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді (м. Київ) пройшов фінальний етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи», в якому прийняв участь студент ННІ бізнесу, природокористування і туризму ТКАЧЕНКО Євген (гр. ЛС-171) і посів ІІІ місце в категорії «Ботаніка» з науково-дослідницьким проектом «Вплив мікробних препаратів на приживлюваність та стійкість сіянців сосни звичайної в умовах Чернігівського Полісся».

Проект виконаний під керівництвом доцента кафедри аграрних технологій та лісового господарства, к.б.н., Корми Олександра Михайловича.

Вітаємо студента та його керівника з почесним місцем і бажаємо подальших перемог!

Конференція відбудеться в ЧНТУ 12 грудня 2019 року.

До участі запрошуються здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти, студенти закладів фахової передвищої освіти та студенти й магістри закладів вищої освіти, які займаються науково-дослідницькою роботою, педагогічні та науково-педагогічні працівники й представники органів управління освітою. Під час конференції її учасники зможуть представити свої наукові та прикладні напрацювання, а також надати пропозиції щодо залучення обдарованої учнівської та студентської молоді до їх впровадження у різних напрямках розвитку сучасного суспільства. Крім можливості оприлюднити доповіді, усі учасники матимуть змогу отримати кваліфіковані консультації та допомогу науково-педагогічних працівників ЧНТУ, методистів ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді».

До ЧНТУ завітав гість з університету Bonn-Rhein-Sieg University of Applied Sciences.  Thomas Schmitz - керівник відділу міжнародної діяльності факультету Electrical Engineering, Mechanical Engineering and Technical Journalism (EMT), системний адміністратор факультету.

В середу, 13.11.2019 року в 15-00, в аудиторії 1-224 він буде проводити семінар, в якому будуть висвітлені наступні питання:

  • Бонн-Райн-Зіг університет прикладних наук (H-BRS) та факультет Електроніки, механіки та технічної журналістики (EMT)  - структура та можливості співпраці з ЧНТУ.
  • Структура навчальних планів (курікули) на факультеті EMT в H-BRS.
  • Організація комп"ютерної мережі в  H-BRS - приклади гарних практик.
  • Система дистанційного навчання в  H-BRS.

5 та 7 листопада 2019 року завідувач кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права, доцент Олена Козинець та доцент Алла Нітченко спільно із консультантами юридичної клініки «Adiutorium» Владиславом Пророченко та Дмитром Хомко провели профорієнтаційну роботу та правопросвітній захід на тему: «Шкільний булінг: особливості прояву та відповідальність» для учнів 9-х 10-х та 11-х класів Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13.

Учням було висвітлено особливості явища булінгу (цькування) в закладі освіти, його форм, можливих проявів та наслідків, а також надано вичерпну інформацію стосовно способів захисту від цькування у школі та відповідальність, яка чекає на кривдника. Також було проведено тест, в ході якого кожен учень мав змогу встановити власний рівень конфліктності.

С 9 по 10 жовтня на базі ФОК ЧНТУ пройшов відкритий чемпіонат Чернігівської області зі стрільби з лука в приміщенні. В змаганнях прийняло участь 84 спортсмени з 5 областей України.

Незважаючи на велику конкуренцію, Чернігівські спортсмени виступили дуже вдало – в особистих та командних змаганнях зайняли призові місця. Поліна ЖУК, студентка 1 курсу юридичного факультету ЧНТУ виборола аж ТРИ золоті нагороди.

Вітаємо Поліну та бажаємо подальших спортивних та творчих здобутків.

Протягом 1-10 листопада 2019 року в Україні проходив Всеукраїнський Тиждень фінансів-2019, спрямований на підвищення фінансової обізнаності українців різного віку та соціального статусу.

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування висловлює щиру подяку адміністрації загальноосвітніх шкіл № 5, 12, 29 за допомогу у проведенні відповідних заходів, викладачам Коледжу економіки і технологій ЧНТУ, колегам з кафедри соціальної роботи. Особливу вдячність висловлюємо студентам спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» за їх креативність, енергію та постійну допомогу.

Дякуємо всім учасникам за чудовий настрій та бажаємо натхнення на нові звершення!!!

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку авторських робіт майстринь Асоціації майстрів Громадського об’єднання «Спілка жінок Чернігівщини» Близнюк Галини Василівни (глиняна розписна лялька, глиняна іграшка) та Ганненко Лариси Іванівни (нитяна лялька – мотанка, вишиті картини), яка відбудеться 12 листопада 2019 року об 11-00 у приміщенні наукової бібліотеки.

За дорученням Міністерства освіти і науки України ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що на базі Миколаївського національного аграрного університету проходитиме Всеукраїнський студентський професійний творчий конкурс проектів «Територіальний розвиток громад в Україні».

Шановний ректорат Чернігівського національного технологічного університету, товариство з обмеженою відповідальністю «ОПТІМЕДІА», яке входить до медіа-холдингу «Open Media Group», висловлює Вам свою подяку за підтримку соціального проекту мотивації сучасної молоді та надану можливість студентам прийняти участь у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно».

Нагадаємо, що медіа-Холдинг Open Media Group протягом 25.05.2019-30.09.2019 р. проводив конкурс «Розумним Бути Модно» на отримання грошових грантів на навчання в ЗВО. Учасникам пропонувалося за власним бажанням написати есе на тему: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС» та позмагатися за грошовий грант.

Кафедра ФБСС вітає доцентка кафедри ХОЛЯВКО НАТАЛІЮ ІВАНІВНУ із успішним захистом докторської дисертації.

Бажаємо успіхів, творчого натхнення і нових професійних здобутків у майбутньому!!!

До Дня української писемності та мови Українське радіо проводить щорічну акцію "Всеукраїнський радіодиктант національної єдності".

Офіційне гасло заходу – #пишеморазом. Радіодиктант – не просто засіб перевірити власну грамотність, а насамперед масштабний національний флешмоб.

Українське радіо започаткувало акцію ще 2000-го. Популярність радіодиктанту щороку зростає. Найголовніше в ньому – це єднання з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.

Продовжується співробітництво в рамках програми Еразмус+ між кафедрами туризму Чернігівського національного технологічного університету і університету Відземе (Латвія).

Досвідом розвитку у Латвії музейної справи та краєзнавчих досліджень поділився зі студентами спеціальності "Туризм" доктор історичних наук, професор Таліс Пумпуріньш. Гостьові лекції професора відбулись 29 та 30 жовтня.

29 жовтня 2019 року у фізкультурно-оздоровчому комплексі ЧНТУ відбулося спортивне свято «Мала Олімпіада ЧНТУ 2019».

В змаганнях брали участь команди, у складі яких були переважно першокурсники.

Цьогорічна програма змагань складалася із 2 естафет на спритність і швидкість, командного кросфіту та перетягування канату. 8 команд-учасниць гідно відстоювали честь своїх інститутів.  Спортивний настрій присутніх підтримували  веселі та активні вболівальники.

З 12 по 23 жовтня 2019 року здобувачі вищої освіти Чернігівського національного технологічного університету пройшли безкоштовне навчання на англомовному курсі «SocialEntrepreneurshipSchoolIBS», який викладався партнером університету - почесним професором ЧНТУ, доктором філософії Яном-Урбаном Сандалом, засновником та ректором Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute (Норвегія).

24 жовтня в м. Київ проходив 11-й Національний фестиваль соціальної реклами, на який було подано більше 200 робіт з Києва, Вінниці, Одеси, , Чернівців та Чернігова.

Заявки на участь та рекламні роботи у творчому конкурсі подали також і студенти-маркетологи ННІ бізнесу, природокористування і туризму ЧНТУ.

Радо повідомляємо, що студент 1-го курсу магістратури, групи ММР-191, напрямку підготовки «Маркетинг», Дмитро Шевченко виборов 3-є місце в номінаціях:

  • «Соціальна друкована реклама» з роботою «Дитячий булінг»;
  • «Соціальна відеореклама» у номінації «Виходь на світло!» від партнера фестивалю Проекту «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці та подолання незадекларованої праці» в Україні, що фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародною Організацією Праці.

Шановні студенти, викладачі та працівники  університету!
Щиро Вас вітаємо з днем заснування Європейського Союзу!

Сьогодні, 1 листопада 1993 року, утворився нині існуючий могутній союз європейських держав, що об’єдналися заради миру та процвітання. На сьогодні, Євросоюз, це не просто міжнародна організація, це велика дружня сім`я для країн, головним правилом в якій є відданість спільним цінностям, свободі, демократії, а головне – повага до людської гідності.

Саме цей день нагадує нам про важливість збереження єдності заради миру та європейського майбутнього України. Тож ми бажаємо Вам всього найкращого: натхнення, успіхів, благополуччя, щастя та здійснення мрій!  Єднаймо наші зусилля заради процвітання української самобутності, зміцнення дружби та миру, впровадження європейських цінностей та прискорення інтеграційних процесів в нашій країні на шляху до кращого майбутнього!

Зі святом!

Інформаційний центр Європейського Союзу ЧНТУ

Благодійний Фонд Бориса Колеснікова 23 жовтня оголосив про старт Всеукраїнського освітнього проєкту "Авіатор 2020". За дев'ять сезонів у проєкті взяли участь близько 30 тисяч студентів. 600 переможців відвідали найбільші міжнародні авіакосмічні салони – Ле Бурже у Франції і Фарнборо в Великобританії, де змогли ознайомитися з досягненнями галузі, поспілкуватися з закордонними фахівцями та представниками великих концернів, перейняти передовий досвід.

У проекті можуть взяти участь студенти денної форми навчання технічних і авіаційних спеціальностей та молоді фахівці (до 25 років включно).

18-20 жовтня 2019 року команда студентів ННІ електронних та інформаційних технологій у складі – Меліхова Ігоря, Кирієнка Андрія та Ларченко Ольги під керівництвом асистента кафедри ІКС Набока Костянтина прийняла участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з “Розробки комп’ютерних ігор” та другому Всеукраїнському ігровому хакатоні GameDev Open Cup Odessa 2019.

ОГОЛОШЕННЯ