ua en

До уваги студентів та науково-педагогічних працівників університету черговий випуск дайджесту грантів.

Увага! Відкрито прийом заяв на участь у конкурсі інноваційних проектів Hackathon Bridge. Конкурс надає можливість активним і креативним людям (до 35 років) запропонувати інноваційні ідеї для таких сфер як: бізнес, культура, суспільство та отримати фінансову підтримку (з грантового бюджету в розмірі 45 тисяч євро).

Знання англійської мови та вміння її використовувати в професійній сфері є однією й знайбільш важливих компетенцій сучасного студента. Саме для цього кафедра БРАС з наступного семестру для студентів групи РА-131 напряму підготовки "Радіоелектронні апарати" запроваджує вивчення дисципліни "Power supply of radio electronic equipment".

Вестиме її англійською мовою к.т.н. Гусев Олександр Олександрович, https://www.facebook.com/oleksandr.husev , автор понад 60 публікацій англійською мовою з силової електроніки у виданнях, внесених до науковометричних баз Scopus та Web of Science. Лабораторні заняття проводитиме к.т.н. Степенко Сергій Анатолійович, який проходив стажування в Талліннському технічному університеті в групі Power Electronics Group, і також є автором 25 наукових публікацій англійською мовою. <

У рамках програми «Активні громадяни» Британською Радою підтримано проект соціальної дії «Чернігів екологічний», партнером якого виступив Чернігівський національний технологічний університет. Грант на реалізацію даного проекту отримала ГО «Чернігів Європейський».

Автори ідеї та менеджери проекту «Чернігів екологічний» - к.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Гнедіна Катерина та креативний менеджер ГО Количева Ольга.

Дана ініціатива стала продовженням проекту соціальної дії Sustainable challenge «Навчи друзів жити стало», у рамках якого пройшов тренінг для студентів з популяризації «сталого стилю життя».

Науково-дослідний інститут з філософії у м. Ганновер запрошує взяти участь в отриманні стипендій для проведення наукового дослідження у період з 1 жовтня 2016 року по 1 липня 2017 року.

Запрошуються докторанти в галузі гуманітарних та соціальних наук.

Scopus
США
Бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованостістатей, опублікованих у наукових виданнях. Є однією зі складових інтегрованого науково-інформаційного середовищаSciVerse. Індексує 18,000 назв наукових видань з технічних, медичних та гуманітарних наук 5000 видавців. База даних індексує наукові журнали, матеріали конференцій та серіальні книжкові видання. Розробником та власником SciVerse Scopus є видавнича корпорація Elsevier. База даних доступна на умовах передплати через веб-інтерфейс. Пошуковий апарат Scopus інтегрований з пошуковою системою Scirus для пошуку веб-сторінок та патентною базою даних. Згідно з оголошеною стратегією, дана база даних має стати найбільш повним та вичерпним ресурсом для пошуку наукової літератури[2]. Станом на середину 2009 р. SCOPUS включає 38 млн записів наукових публікацій, в тому числі, 19 млн записів ресурсів, опублікованих після 1996 р., зі списками пристатейної бібліографії.

Web of Science Thomson Reuters Corporation

Канада
Пошукова платформа, яка об'єднує реферативні бази даних публікацій у наукових журналах і патентів, у тому числі бази, що враховують взаємне цитування публікацій, що розробляється і надається компанією Thomson Reuters. Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва. Платформа володіє вбудованими можливостями пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією. Web of Science включає в себе понад 3 700 провідних журналів і понад 10100 наукових видань по всьому світу, в тому числі журналів відкритого доступу і більше 110 000 матеріалів конференцій. Вона охоплює період з 1900 року в 256 дисциплінах.

24 грудня 2015 року у Навчально-науковому інституті економіки ЧНТУ відбувся брейн-ринг «Еколого-економічні аспекти сталого розвитку». Організатором заходу стали кафедра бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту і кафедра теоретичної та прикладної економіки, координатором брейн-рингу – к.е.н., доцент Гнедіна К.В. У брейн-ринзі взяли участь команди з числа студентів спеціальностей «Облік і аудит» та «Економіка довкілля і природних ресурсів».

Шановні викладачі, співробітники та студенти Чернігівського національного технологічного університету! Прийміть найщиріші вітання з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!

Новий рік – це крок у майбутнє, час надій і сподівань. Нехай ці прекрасні зимові дні принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку й благополуччя!

Щасливого Нового року та радісних Різдвяних свят!

Адміністрація університету

 Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток.

Бажаємо, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Віримо, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань.

З Новим Роком !

 З найкращими побажаннями кафедра економічної теорії.

Шановні колеги!

Вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай магічна чарівність цих свят буде в посмішках Ваших рідних та друзів, урочистих вітаннях колег, особливій теплоті, радості, що створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя.

Зичимо здоров’я, здійснення всіх бажань і надій, успіхів у всіх Ваших справах та починаннях. Щиро бажаємо, щоб кожен день був наповнений благополуччям та мудрістю, яка допоможе нам разом здолати всі негаразди та наповнити серця впевненістю у завтрашньому дні.

З повагою, деканат фінансово-економічного факультету ЧНТУ

18 грудня 2015 року в рамках курсів підвищення кваліфікації «Економіка рибного господарства та антикорупційне законодавство», які проходять в Чернігівському національному технічному університеті, відбувся галузевий тематичний семінар за участю представників Держрибагентства України, Бюджетної установи «Методично-технологічний центр з аквакультури» та Національного університету біоресурсів і природокористування України.

З побажаннями успіхів звернулися до присутніх учасників семінару перший проректор Новомлинець Олег Олександрович, директор Навчально-наукового інституту управління та адміністрування Стрілець Микола Іванович та заступник начальника Управління аквакультури, використання та відтворення водних біоресурсів – начальник відділу використання водних біоресурсів та ліцензування Державного агентства рибного господарства України Плічко Василь Федорович.


“Польский Еразмус для України” – це міжнародна програма співпраці у сфері вищої освіти, що фінансується Європейськю комісією з метою підвищення мобільності студентів та покращення якості освіти. Завдяки цій програмі студенти фінансово-економічного факультету ЧНТУ Дорош Тарас та Рекун Людмила (група Фмаг-101) вже другий семестр поспіль навчаються у Люблінському Католицькому університеті Іоанна Павла ІІ, що є престижним не лише в Польщі, але й закордоном. Напередодні новорічних свят Тарас та Людмила вийшли з нами на зв'язок, люб’язно поділилися своїми враженнями про проходження програми академічної мобільності і відповіли на запитання декана фінансово-економічного факультету Ремньової Людмили Михайлівни.

22 грудня 2015 року у рамках проекту «Соціально-психологічна підтримка сімей учасників АТО: «Наша сила в єдності!» за підтримки Британської Ради, ГО «Чернігів Європейський», ГО «Жменя» проведено флеш-моб «Чернігівці, єднаймося!».

У ТРЦ «МегаЦентр» студентська молодь факультету соціальної роботи ЧНТУ вишикувалася у вигляді українського прапора, виконуючи патріотичні українські пісні. Усі бажаючі мали змогу долучитися до запропонованої акції. 

16 грудня 2015 року студенти обліково-економічного факультету на чолі з деканом Мариною Євгенівною Юрченко відвідали загальноосвітню середню школу-інтернат І-ІІІ ступенів ім. Ю.М.Коцюбинського.

Завітали обліковці не з пустими руками, а з новорічними подарунками для малечі. Іграшки були зібрані в ході акції «Награвся?! Віддай іншому», що проходила в ЧНТУ протягом листопада-грудня 2015 року.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до акції та допоміг влаштувати діткам свято!

Дякуємо адміністрації школи-інтернату за теплу зустріч. Сподіваємося, що в майбутньому всі дітки знайдуть сім`ї і стануть щасливими!

КПМГ в Україні та Київська Школа Економіки запрошують студентів та молодих спеціалістів взяти участь у конкурсі на найкращу консультацію з міжнародного корпоративного оподаткування!

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ
Студенти 4-6 курсів економічних та юридичних спеціальностей та випускники 2013-2015 років, які:

  • Цікавляться оподаткуванням;
  • Володіють англійською та українською/ російською мовами;
  • Бажають у майбутньому побудувати свою кар’єру в бізнес-консалтингу однієї з найкращих міжнародних компаній;
  • Не є працівниками/стажерами компаній «Великої Четвірки».

Видання the institute IEEE віднесло Petcube (розробку українських стартаперів) до списку семи найкрутіших домашніх гаджетів! Пишаємося випускником кафедри промислової електроніки Чернігівського національного технологічного університету – Ігорем Білорусом, який очолює відділ розробки Petcube.

Колектив Чернігівського національного технологічного університету щиро вітає Садчикова Віктора Сергійовича, асистента кафедри фінансів, банківської справи та страхування ННІ економіки ЧНТУ з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук!

Спеціальність: 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.

Науковий керівник: д.е.н., професор Ільчук Валерій Петрович

Захист відбувся 17 грудня 2015 року, о 12-00 на засіданні спеціалізованої вченої ради К 79.051.04 у Чернігівському національному технологічному університеті.

 Бажаємо наукових та професійних звершень у майбутньому!!!

В жовтні 2015 року виповнилось 10 років від часу створення студентської творчої (літературно-мистецької) студії “Гаудеамус”.

Творча студія «Гаудеамус» – це творче об’єднання студентської молоді у Чернігівському національному технологічному університеті, основними завданнями якого є виявлення творчо обдарованих студентів та розвиток їх творчого потенціалу засобами художньо-мистецької діяльності, популяризація вітчизняного та зарубіжного мистецтва.

Портал VoxUkraine спільно з компанією «Київстар», Київською школою економіки та за медіапідтримки ЛІГАБізнесІнформ проводить конкурс MindSketch. Це щомісячний конкурс на найкращі есе, в яких аналізуються важливі суспільно-економічні питання. До участі у конкурсі запрошуються економісти, дослідники, науковці, студенти, журналісти, фахівці різних галузей, які здатні аналітично мислити та викладати свої думки у статтях.

Мрієш стати найкращим податковим юристом України?
Бажаєш досягти цього за допомогою КПМГ?
Прагнеш перевірити, що ти знаєш та вмієш?

Візьми участь у конкурсі та отримай шанс здійснити свою мрію, а також отримати пропозицію про стажування в КПМГ та стипендію від Компанії!

ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ

Студенти 4-6 курсів, які навчаються за спеціальністю «правознавство» чи «міжнародне право».

Вільне володіння українською мовою та володіння англійською мовою на рівні не нижче «intermediate».

ОГОЛОШЕННЯ