ua en

Увага! 8 травня 2016 року в Україні відзначається День Матері.

Творча студія “Гаудеамус” спільно з мистецькою галереєю ім. В.К. Багіна (наукова бібліотека ЧНТУ) оголошує традиційний конкурс студентських фоторобіт “Подаруй мамі радість”, присвячених цьому святу.

Запрошуються всі бажаючі.

Запрошуємо взяти участь у підсумковій конференції проекту «Cоціальна інтеграція жертв націонал-соціалізму, тоталітарних режимів та інших людей літнього віку до громади м. Чернігова». У програмі: презентація результатів проекту, виступи учасників, обговорення планів на майбутнє.

Будемо раді бачити соціальних працівників, представників громадських організацій, влади, а також усіх, хто переймається питаннями освіти упродовж життя, зацікавлений у розвитку діалогу між поколіннями.

25 березня 2016 року на базі факультету біотехнології і біотехніки Національного технічного університету України «КПІ» відбулася науково-практична конференція, яка є фінальним етапом Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук з спеціальності «Біотехнологія» у 2015/2016 навчальному році.

На конкурс були надіслані  роботи з 17 вищих навчальних закладів України. На цей конкурс була представлена в секції «Екологічна біотехнологія та біоенергетика» робота студента інженерно-будівельного факультету Тичини Дмитра (група ВР-131), виконана під керівництвом професора кафедри водопостачання та водовідведення Іванової Інни Миколаївни. Робота була високо оцінена журі Конкурсу і відзначена дипломом ІІІ ступеню.

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!

Команда студентів ЧНТУ отримала перемогу у Відкритому чемпіонаті міста з футзалу 2016 серед чоловічих команд першої ліги, фінал якого відбувся 27 березня 2016 року.

Щиро вітаємо наших спортсменів з перемогою!
Так тримати, ЧНТУ!

Чернігівський національний технологічний університет запрошує до участі у Ярмарку вакансій «Весна-2016», який відбудеться 25-28 квітня 2016 року.

На Ярмарку будуть представлені підприємства та організації, що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів-випускників університету.

Під час Ярмарку організації зможуть ознайомити студентів та випускників ЧНТУ з діяльністю своєї компанії, надати інформацію про наявні вакансії, можливість стажування та проходження практики.

Стартував спортивний фестиваль серед факультетів та коледжів Чернігівського національного технологічного університету «Олімпійські надії ЧНТУ 2016».

Програма фестивалю передбачає проведення спортивних змагань за такими видами спорту: настільний теніс, шахи, волейбол та міні-футбол.

Ігри проводитимуться за участі спортивних команд, до складу яких входять студенти денної форми навчання факультетів та коледжів ЧНТУ.

Крім переможців за окремими видами спорту, будуть визначені переможці у загальному заліку.

Тож слідкуйте за перебігом змагань та вболівайте за свої факультети і коледжі!

Вітаємо студентку групи ВТ-131 Ленько Юлію Валентинівну, з ІІ місцем в особистому заліку та команду Чернігівського національного технологічного університету з ІІ командним місцем у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології», що проходила у Харківському національному університеті радіоелектроніки 22-24 березня 2016 року.

Студентки 4 курсу фінансово-економічного факультету спеціальності «Фінанси і кредит» гр. ФК-121 Лисиця Анастасія та Спицька Альона успішно пройшли конкурсний відбір (з-поміж 134 заявок організатори вибрали 30 осіб) та прийняли участь у тижневій зимовій школі “Цінності в економіці та бізнесі” у м. Суми, яку проводили Українська академія банківської справи (м. Суми) та Український Католицький Університет (м. Львів) спільно з Українською Соціальною Академією (м. Київ).

У процесі проведення Зимової школи обговорювались питання, пов’язані з корпоративною соціальною відповідальністю та етикою бізнесу, лідерством і партнерством у бізнесі, соціальним підприємництвом.

22-24 березня 2016 року представники Чернігівського національного технологічного університету вперше приймали участь у ІІ-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з радіоелектронних апаратів, яка пройшла на кафедрі проектування та експлуатації електронних апаратів Харківського національного університету радіоелектроніки. За результатами виступу Кондратенко Богдан Володимирович (студент гр. РА-131) зайняв 4 місце в особистому заліку, а Ткаченко Олексій Михайлович (студент гр. РТ-151) - грамоту "За кращі знання в конструюванні радіоелектронних апаратів". Всього в олімпіаді з даного напрямку приймало участь більше 50 учасників з 19 вищих навчальних закладів України.

23 березня 2016 року у Чернігівському національному технологічному університеті відбулось відкриття еко-виставки під назвою «ECO.ist», яка проходить у рамках реалізації проекту соціальної дії «Чернігів екологічний», що ініційований ГО «Чернігів Європейський» за підтримки Британської Ради у межах програми «Активні громадяни».

На виставці представлено вироби із вторинної сировини, фотороботи та плакати студентів різних факультетів Чернігівського національного технологічного університету, а саме: обліково-економічного, фінансово-економічного, факультету життєдіяльності, природокористування і туризму, факультету проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення.

>24 березня 2016 року Департамент агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації та кафедра маркетингу, PR-технологій та логістики Чернігівського національного технологічного університету провели семінар-тренінг на тему: «Практичний маркетинг – мистецтво організації торгівлі», для приватних підприємств Чернігівського регіону. Участь в семінарі взяли представники з 15 підприємств та організацій області.

Команда студентів ЧНТУ, які навчаються за спеціальністю «Маркетинг» увійшли до фіналу Х Міжнародного студентського конкурсу рекламних і PR-проектів «Золотий компас», організатором якого є Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця. За результатами попереднього етапу конкурсу наші студенти здобули перемогу за двома з трьох запропонованих напрямків: рекламна кампанія та START-UP проект.

22 березня 2016 року в Харківському національному економічному університеті ім. С. Кузнеця було проведено підсумкову науково-практичну конференцію Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Маркетинг, управління персоналом та економіка праці», в якій прийняли участь студенти факультету життєдіяльності, природокористування і туризму ННІ Управління і адміністрування спеціальності «Управління персоналом та економіка праці».

У секції «Управління персоналом та економіка праці» у підсумковій конференції взяли участь 21 переможець із 18 університетів.

Від Чернігівського національного технологічного університету прийняли участь студентки 5-го курсу, гр. УП-112 Недєй Альона та Корзун Анна.

За замовленням науково-технічної бібліотеки Донецького національного технічного університету , якій на цей час евакуйований до м. Красноармейськ Донецької області, наукова бібліотека університету відібрала і відправила за допомогою волонтера благодійного фонду «Крылья Феникса» Ірини Тимофєевій 58 назв навчальної та наукової літератури. 24 березня отримано листа електронною поштою:

«Доброго дня, шановна  Ліно Семенівно! Отримали книжки з вашого обмінного фонду. Для нас сьогодні важлива кожна можливість поповнити наші фонди. Дуже дякуємо за розуміння нашого становища Вам і благодійному фондові, який допоміг отримати посилки. Схоже на те, що ми повернемось додому не так скоро, як сподівались. Але, дякувати Богу, є віра, оптимізм і  підтримка друзів - колег. 

З повагою,
директор НТБ ДонНТУ Ганна Петрова»

Уряд Турецької Республіки надає стипендії на 2016/2017 навчальний рік. Подання заяв на програми турецьких стипендій здійснюється в режимі он-лайн, і цей процес абсолютно безкоштовний. Заяви, подані особисто або направлені по пошті, не розглядатимуться.

Кандидати можуть подавати заяву лише на одну стипендіальну програму.

Турецькі стипендії включають в себе щомісячну суму стипендії, однорічний курс турецької мови (у разі необхідності), безкоштовне поселення, транспортні витрати, медичне страхування.

На базі Центру сталого розвитку громади Чернігівського національного технологічного університету за підтримки Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» планується проведення тренінгу на тему: "Сталий розвиток за участі громад".

Орієнтовні дати проведення: 26-28 квітня 2016 р.

Інститут економіки імені Паата Гугушвілі Тбіліського державного університету ім. Іване Джавахішвілі запрошує взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «ІННОВАЦІЙНА ЕКОНОМІКА ТА ПРОБЛЕМИ ЇЇ ФОРМУВАННЯ В ПОСТКОМУНІСТИЧНИХ КРАЇНАХ», яка відбудеться 1 – 2 липня 2016 р. в Тбілісі.

SAGE Journals – це онлайн-платформа, що об’єднує сучасні наукові журнали в таких галузях, як:

  • Охорона здоров’я
  • Біологічні та медико-біологічні науки
  • Матеріалознавство та інженерні науки
  • Соціальні та гуманітарні науки

Платформа SAGE Journals має корисні інструменти та ресурси для бібліотек, індивідуальних користувачів, різноманітних об’єднань та їх членів, а також для авторів, що бажають опублікувати свої статті. Доступ до повного тексту статей, розміщених на платформі є платним, та часто SAGE Journals тимчасово відкриває повний безкоштовний доступ до контенту журналів, включаючи статті чи номери журналів.

В рамках статутної діяльності Чернігівський обласний осередок громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб Баланс», а саме: задоволення інтересів бухгалтерського співтовариства у сфері бухгалтерського обліку відносно сучасної методології бухобліку і оподаткування в Україні, представництво в Чернігівській області спільно з Головним управлінням Державної фіскальної служби у Чернігівській області та за підтримки керівництва Чернігівського національного технологічного університету проводить чергове безкоштовне засідання Клубу бухгалтерів для комерційних підприємств.

ОГОЛОШЕННЯ