ua en

За результатами Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 051 "Економіка" у 2019-2020 навчальному році, проведеного на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, магістрант спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Вертійко Артем Андрійович (гр. МОАп-191) увійшов до числа переможців та нагороджений Дипломом III ступеня.

Вітаємо Вертійка А.А. та наукового керівника Гнедіну К.В. і бажаємо нових звершень!

У зв’язку з послаблення протиепідемічних заходів на території Чернігівської області відповідно до рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 20 від 28.05.2020) та згідно постанови КМУ № 392 від 20 травня 2020 р. «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» наказом ректора№ 88 від 28.05.2020 внесено зміни до наказу № 38 від 11.03.2020 «Про запровадження карантину» (в редакції згідно наказу ректора № 50 від 17.03.2020) і 1-го червня 2020 року дозволено відвідування університету здобувачам вищої освіти та іншим особам, які навчаються в університеті, для:

Запорукою вибору актуальних тем наукових досліджень є діалог між основними стейкхолдерами: органами влади, аналітичними центрами, академічними колами. Доцентка кафедри теоретичної та прикладної економіки Зосименко Тетяна  прийняла участь  в обговоренні питань перетину зовнішньої політики та економіки України у фаховій компанії Володимира Хоманця (директор департаменту економічної дипломатії, Міністерство закордонних справ України), Марини Хорунжої (Центр аналітики зовнішньої торгівлі Trade+), Івана Уса (Національний інститут стратегічних досліджень), Юрія Вдовенка (Рада зовнішньої політики «Українська призма»). Більше деталей за посиланням: https://www.facebook.com/PrismUA/?ref=page_internal

Організаторами заходу виступили  Рада зовнішньої політики «Українська призма», Представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні

Про демографічні тренди Чернігівщини в інтерв’ю докторки економічних наук, професорки Жанна Дерій для британського журналіста Maxim Edwards https://www.theatlantic.com/international/archive/2020/03/ukraine-eastern-europe-depopulation-immigration-crisis/608464/?fbclid=IwAR0DExJOeR0jVIEVvwZX4sLGMlQ93v16DqlUwJIiR_zdqIEeWCZaYdfHaU8

«Зустрінеш старе дерево – зніми капелюха» – кажуть чехи.

Виходячи у внутрішній дворик університету чи замислювались ви, що за дерева ростуть там? Так от, на території нашого Університету розташовано ботанічну пам’ятку природи місцевого значення – групу вікових дубів.

Ботанічні пам’ятки природи – окремі дерева чи рослинні асоціації, котрі мають вагоме наукове, культурне, історичне або естетичне значення та повний заповідний режим.

У зв’язку із постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та на виконання наказу Міністерства освіти і науки України «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» Рада директорів закладів фахової передвищої освіти Чернігівської області перейшла на дистанційний режим роботи.

22 травня 2020 року за допомогою платформи Zoom відбулося чергове онлайн-засідання Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Чернігівської області.

В роботі засідання взяли участь керівники 18 коледжів області.

Нараду відкрив та виступив Радченко В.М., голова Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Чернігівської області. Віктор Миколайович ознайомив з питаннями, винесеними на порядок денний та повідомив правила проведення наради.

Відповідно до постанови КМУ № 392 від 20 травня 2020 р. «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» наказом ректора № 81 від 21.05.2020 внесено зміни до наказу № 38 від 11.03.2020 «Про запровадження карантину» (в редакції згідно наказу ректора № 50 від 17.03.2020) та з 22 травня по 22 червня 2020 р. у Чернігівському національному технологічному університеті запроваджено адаптивний карантин під час якого здобувачам освіти дозволяється відвідувати університет тільки для участі у:

  • ЗНО, ДПА у формі ЗНО;
  • вступних випробуваннях, зокрема єдиному вступному іспиті з іноземної мови, єдиному фаховому вступному випробуванні;
  • атестації у формі тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів “КРОК”.

У разі послаблення протиепідемічних заходів на території Чернігівської області за рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) з 1 червня в університеті може буде дозволено:

  • відвідування занять в групах не більше ніж 10 осіб;
  • атестації здобувачів вищої освіти (захист кваліфікаційних робіт, складання атестаційних іспитів)
  • отримання документів про вищу освіту;
  • участь в освітньому процесі, пов’язаному з освітою дорослих (курси підвищення кваліфікації, стажування тощо);
  • робота спеціалізованих вчених рад ЧНТУ з захисту дисертацій.

Відповідне звернення було направлено голові обласної комісії з питань ТЕБ та НС 22.05.2020. У разі прийняття відповідного рішення буде оприлюднено наказ ректора університету щодо роботи ЧНТУ під час адаптивного карантину.

Дипломом І ступеня нагороджена Самойлович Анастасія, аспірантка освітньо-наукової програми з менеджменту, яка брала участь у XXIV Міжнародній науковій конференції студентів, магістрантів та аспірантів «Сучасне суспільство, профспілки та проблеми молоді» Гомельської філії Міжнародного університету «МИТСО» (23.04.2020 р., м. Гомель, Білорусь). Наукова доповідь Самойлович А. у секції "Інноваційний розвиток національної економіки: стан і перспективи" була присвячена дослідженню трансформації мотиваційних економічних чинників винагород за працю в умовах цифризації суспільства. Щиро вітаємо Анастасію та переможців з успіхом на міжнародній конференції! Бажаємо невпинного руху вперед до нових звершень, плідної праці, натхнення, творчого тонусу у здійсненні задуманого на шляху наукових досягнень!

Національний університет «Чернігівська політехніка» та ГО «Центр Ґендерної Освіти» стали основними партнерами Фундації прав людини з реалізації в Чернігівській області Програми розширення прав та можливостей для молодих журналістів «Нові Медіа (NEW MEDIA)». Проєкт є міжнародним – реалізується в Україні та Молдові за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Литовської Республіки та за участю Вільнюського університету. Метою проєкту є посилення професіоналізму молодих лідерів громадських організацій, блогерів та журналістів у царині розвитку блогерства, правозахисту і молодіжного лідерства.

Диплом I ступеня отримала магістерська робота Католик Анастасії на тему: «Стратегічне управління маркетинговою діяльністю на підприємстві (на матеріалах ПрАТ «АВК»)» під керівництвом к.е.н., доц. Москаленко Валентини Анатоліївни!

У Хмельницькому національному університеті у січні-квітні 2020 року відбувся ІV Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Маркетинг» за рівнями вищої освіти бакалавр, магістр.

Щиро вітаємо переможницю та керівницю! Бажаємо нових здобутків і перемог на професійній ниві!

День вишиванки – не офіційне й відносно молоде, проте дуже улюблене народне свято. Цього дня заведено одягати національне вбрання, куди б не довелося йти – на роботу, на зустріч із друзями чи деінде.

Традиційно День вишиванки відзначають щороку в третій четвер травня.

Дипломом ІІІ ступеня нагороджена» Мурай Альона, здобувачка вищої освіти 3 курсу спеціальності 075 «Маркетинг» за заочну участь в XXIV Міжнародній науковій конференції студентів, магістрантів та аспірантів «Сучасне суспільство, профспілки та проблеми молоді» Гомельської філії Міжнародного університету «МИТСО» (23.04.2020 р., м. Гомель).

У секції «Актуальні проблеми теорії і практики маркетингу та логістики тези Мурай Альони на тему: «Використання нейромаркетингу в сфері туризму» отримали відзнаку завдяки допомозі в підготовці до конференції наукового керівника – доцента, к.е.н. Полковниченко Світлани Олександрівни.

Щиро вітаємо Альону та її керівника! Бажаємо подальших творчих успіхів на науковій ниві!

Шістдесят років тому, 11 травня 1960 року, відбулася історична подія для міста Чернігова, для Чернігівської області, для всієї України і для нас з Вами! Шістдесят років тому Розпорядженням Ради Міністрів Української РСР № 651 у  місті Чернігові було створено загальнотехнічний факультет, підпорядкований відомому флагману світової освіти - Київському політехнічному інституту.

За всі ці роки й до сьогодні наш навчальний заклад, разом зі студентами і колективом, пройшов яскравий, цікавий, бурхливий і творчий шлях, насичений різноманітними подіями. Крізь весь цей шлях червоною лінією закарбувалися цілеспрямованість та запал до навчання студентів, професіоналізм колективу та найвищий ґатунок випускників.

З перших років заснування і дотепер наш колектив був і є об’єднаним навколо благородної місії — підготовки висококваліфікованого та свідомого фахівця – патріота своєї Батьківщини.

Сьогодні Національний університет “Чернігівська політехніка” об’єднує в собі кращі традиції вітчизняних наукових шкіл і, зокрема, нашої Alma Mater – НТУ “КПІ” імені Ігоря Сікорського, Чернігівського національного технологічного університету, Чернігівського державного інституту права, соціальних технологій та праці, Чернігівського комерційного коледжу, Чернігівського коледжу транспорту та комп’ютерних технологій, Чернігівського державного інституту економіки і управління.

Ми впевнено посідаємо чільне місце у першій п’ятдесятці кращих закладів освіти України, ми пишаємося нашими студентами, колегами-викладачами і випускниками та впевнено крокуємо вперед – до подальших звершень! А запорукою нашого успіху є злагоджена командна робота усього колективу. Ми вболіваємо за успіх кожного з Нас і радіємо успіхам кожного з Нас!

Щиро вітаю Вас з нашим 60-річчям!

Відчуваю гордість за кожного з Вас та щасливий працювати пліч-о-пліч разом з Вами!

Бажаю незгасної енергії і наснаги для подальших звершень, бажаю успіхів у всьому, бажаю творити й надалі добрі справи, які закарбуються на сторінках славетної історії нашого Університету, та заради успішного майбутнього нашої Великої України!

З глибокою повагою до Вас Сергій Шкарлет
Автор відео Гут Г.П.

Фундація “Фонд Співпраці” та Агенція Регіонального Розвитку, в рамках проекту “Підтримка українських мікро і МСП, зокрема, для компаній, що перебувають у стадії стартапу” запрошують  прийняти участь в одному з заходів "Польсько-Український Міст для Стартапів", якій відбудеться  04.06.2020 та складатиметься  з двох частин:

  • коротка лекція на  "Інноваційне підприємництво",
  • онлайн пітч-сесія відібраних проектів.

На період карантину закликаю Вас бути відповідальними та максимально дотримуватись відповідних правил та рекомендацій!

Карантин – це не відпустка, не канікули та не відпочинок!

Це перш за все час максимальної самомобілізації та спроби вийти з кризи більш сильними, а наша з Вами сила перш за все у сучасних знаннях, корисних практичних навичках та вміннях.

На період карантину навчальний процес ні в якому разі не припиняється, лише змінюється його форма – відбувається у дистанційному режимі.

Закликаю всіх Колег-викладачів максимально використати усі можливості дистанційного навчання задля безперервності освітнього процесу, створення умов для набуття нових предметних знань, формування та розвитку відповідних вмінь і навичок.

Студентів та Аспірантів закликаю до відповідального навчання і самовдосконалення!

Для організації дистанційного навчання, додатково до системи Moodle, Telegram-чатів, соціальних мереж, можна використовувати можливості безкоштовного навчання на найкращих навчальних сайтах світу, і зокрема таких:

Будьте Здорові!

З повагою до Вас Сергій Шкарлет

13 травня 2020 р. з нагоди Дня науки в Україні та з метою популяризації науки та інновацій відбувся круглий стіл «Штучний інтелект: сучасні технології та соціальні виміри. Можливості та загрози».

Захід відбувся в он-лайн форматі з ініціативи кафедри соціальної роботи і кафедри інформаційних технологій та програмної інженерії НУ «Чернігівська політехніка». Учасниками круглого столу стали також здобувачі вищої освіти – члени Наукового товариства та Наукового гуртка факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації.

11-12 травня в м. Чернігів пройшли Дні кар'єри ЄС 2020 за підтримки Представництва ЄС в Україні та Euroquiz.org.ua в рамках проекту "“Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні”. В цьому році заходи пройшли в онлайн форматі. За два дні більше ніж 600 людей долучились до тренінгів та панельної дискусії.

ОГОЛОШЕННЯ