ua en

9 лютого 2016 року кафедрою економічної теорії Навчально-наукового інституту економіки Чернігівського національного технологічного університету було проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія».

Студенти різних спеціальностей університету виявили бажання взяти участь в олімпіаді. Учасникам було запропоновано комплексні завдання трьох рівнів складності: тести та задачі з економічної теорії, розроблені науково-педагогічними працівниками кафедри економічної теорії ЧНТУ.

Шановні колеги!

Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда оголосила відкритий конкурс на здобуття стипендій для навчання в Республіці Польща у 2016/2017 навчальному році.

Програма адресована громадянам України, Білорусі, Росії, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Молдови, Казахстану та Киргизтану. На новий навчальний рік заплановано обрати 45 найкращих кандидатів, готових використати здобуті в Польщі знання і навички для розвитку своїх країн.

18 лютого 2016 року о 18 годині Факультет проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення, Факультет соціальної роботи і Юридичний факультет Чернігівського національного технологічного університету проводять вебінар «ТВОЯ ОСВІТА-2016»

Запрошуємо учнів 9-11 класів, професійних ліцеїв, коледжів та всіх бажаючих поспілкуватися он-лайн з представниками випускових кафедр за спеціальностями:
Правознавство, Соціальна робота, Менеджмент, Товарознавство і торговельне підприємництво, Харчові технології та інженерія.

9 лютого 2016 року викладачами кафедри іноземних мов професійного спрямування ЧНТУ було започатковано традицію проведення заходів щодо популяризації спілкування англійською мовою у рамках Дня спілкування англійською мовою (English Speaking Day), що відбувається у Чернігівському національному технологічному університеті щовівторка.

У цей день викладачі та студенти ЧНТУ з задоволенням спілкувалися англійською мовою та насолоджувалися англомовними піснями, які лунали на перервах завдяки зусиллям студради університету.

Фундація польської науки (the Foundation for Polish Science) - польська неприбуткова, неурядова організація, основна місія якої підтримка наукових досліджень (офіційний сайт: www.fnp.org.pl/en/o_fundacji/mission-and-statute/), запрошує провідних вчених, дослідників України взяти участь в відкритих Фундацією польської науки нових конкурсах в 2016 році за програмами TEAM та TEAM-TECH. З докладною інформацією по цьому проекту можна ознайомиться за посиланням: www.fnp.org.pl/en/rozpoczelismy/

У рамках Національної стипендіальної програми Словацької Республіки для підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців було оголошено про початок подання заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в 2016/2017 академічному році.

Програма фінансується Міністерством освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки; адміністративну підтримку програми забезпечує Словацьке академічне інформаційне агентство «SAI,n.o.». Стипендіати Національної стипендіальної програми є стипендіатами Уряду Словацької Республіки.

Шановні колеги!

Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (Consortium for Enhancement of Ukrainian Management Education — CEUME) разом з партнерами та за підтримки Уряду Великої Британії реалізує навчальну програму у рамках проекту «Примирення в українському суспільстві: від енергії протесту до енергії творення» - Досвід впровадження освітніх інновацій, стратегія українських ВНЗ в Європейському просторі вищої освіти"

Регіональний фокус: Підконтрольні Україні частини Донецької і Луганської областей, а також з інших регіонів, де функціонують евакуйовані з Донецької і Луганської областей вищі навчальні заклади. 

Орієнтовані дати стажування: 5 березня 2016 р. - 11 березня 2016 р.

Місце проведення: Львівська область

Запрошуємо студентів старших курсів економічних та юридичних спеціальностей, а також молодих спеціалістів прийняти участь у програмі стажування за наступними вакансіями:

  • Стажер, Група міжнародного оподаткування
  • Стажер, Група трансфертнго ціноутворення
  • Cтажер, Група супроводження корпоративних угод і реструктуризації
  • Стажер, Відділ інвестицій і ринків капіталу

8 лютого 2016 року в стінах ЧНТУ відбулося офіційне підписання Меморандуму про співпрацю між Чернігівським національним технологічним університетом та Державним концерном "Укроборонпром". Співпраця в рамках угоди передбачає проведення спільних робіт для підприємств Державного концерну "Укроборонпром".

5 лютого 2016 року Чернігівський національний технологічний університет підписав договір з Міжнародним фондом соціальної адаптації (МФСА) про залучення університету до проекту «Україна-Норвегія».

Метою проекту є зменшення впливу негативних соціальних наслідків економічних реформ та реформ оборонного сектору України для звільнених у запас військовослужбовців, учасників АТО і членів їх сімей та сприяння розвитку співпраці між двома країнами.

З 15 лютого 2016 року по 15 квітня 2016 року Міністерство освіти і науки України та Академія наук Республіки Молдова оголошують конкурс спільних українсько-молдовських науково-дослідних проектів на період 2017-2018 років.

Конкурс відкритий для наукових лабораторій, науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ і підприємств обох країн.

У період з 1 по 3 лютого 2016 року Чернігівський національний технологічний університет відвідала делегація Віденського університету економіки і бізнесу (Австрія) у складі професора Ріхарда Фортмюллера, Шарлотти Канн та Юлії Штромайєр.

01 лютого 2016 року стартував проект соціальної дії «Чернігів екологічний», ініційований ГО «Чернігів Європейський» за підтримки Британської Ради у рамках програми «Активні громадяни». Партнером даного проекту є Чернігівський національний технологічний університет та ГО «Інститут інноваційного розвитку суспільства».

У рамках проекту до Всесвітнього дня Землі, який відзначається у день весняного рівнодення та припадає на 20 березня, відбудеться еко-виставка «ECO.ist», мета якої – розвиток творчого потенціалу та створення умов для самореалізації молодих громадян, а також привернення уваги громадськості до сучасних екологічних проблем.

Шановні колеги!

12 лютого 2016 року з 10-00 до 11-00 за адресою: м. Київ, бульвар Шевченка, 16, к. 312 відбудеться методичний семінар ДФФД для бажаючих взяти участь у конкурсі Ф70 «Гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених».

Під час роботи семінару учасники матимуть можливість отримати докладну інформацію щодо оформлення запиту, необхідних документів та процедури оформлення он-лайн реєстрації та запиту на конкурсному ресурсі ДФФД.

29 сiчня 2016 року в актовому залі ЧНТУ відбулася церемонія вручення дипломів магістрам. Успішно дійшовши до фінішу студентського життя, дипломи про вищу освіту отримали 257 магістрів, які навчалися за 8 сучасними магістерськими програмами. Відмінникам навчання дипломи вручав ректор університету д.е.н., професор Сергій Миколайович Шкарлет. Ректор надав мудрих порад всім магістрам для подальшого особистого та кар’єрного зростання, побажав удачі, процвітання, миру та злагоди.

Увага!

У лютому - червні 2016 року Представництво Європейського Союзу в Україні проводить низку заходів в рамках проекту "ЄС: вибір української молоді". Зокрема:

  • Всеукраїнська онлайн Євровікторина: 2 лютого - 2 березня 2016 р.
  • Конкурс відео: 4 лютого - 15 березня 2016 р.
  • Конкурс аудіо: 9 лютого - 25 квітня 2016 р.
  • Фото конкурс: 5 лютого - 28 березня 2016 р.
  • Конкурс блогів: 11 лютого - 20 травня 2016 р.
  • Дискусійні клуби по всій Україні: лютий - червень 2016 р.

Усі деталі на сайті: euroquiz.org.ua.

Долучайтеся!!!

Відділ міжнародного співробітництва сповіщає про черговий випуск дайджесту грантів, що містить гранти на реалізацію проектів, наукові стажування та можливості для студентів.

09 лютого 2016 р. о 1430 в ауд. 11-203 відбудеться І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія».

Запрошуються студенти ІІ-ІІІ курсів економічних спеціальностей бажаючі взяти участь в олімпіаді.

Прохання: заповнити заявку учасника (за формою додатка 1) та надіслати її на адресу kafekonomteor@ukr.net до 05 лютого 2016 р.

Запрошуємо 10 лютого 2016 р. 900–1100 год. в ауд. 308 корпусу ІІІ (вул. Шевченка, 95) взяти участь у І етапі олімпіади зі Статистики. До участі запрошуються бакалаври, підготовка яких ведеться за напрямами галузей знань 0305 «Економіка та підприємництво» і 0306 «Менеджмент і адміністрування».

Відповідно до останніх даних, за інтегральним показником ЧНТУ посідає 60 місце в світовому рейтингу Webometrics серед 292 університетів України. За показником Presence (тобто представленість у Web-просторі) ЧНТУ посідає 1839 місце в світі серед більш ніж 12 000 університетів.

Департаментом науково-технічного розвитку МОН України відповідно до наказу МОН від 26.01.2016 року №18/4-7-16 оголошується конкурс на здобуття стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених.

На здобуття стипендій висуваються молоді вчені, які мають значний науковий доробок та можливість проводити наукові дослідження.

Документи претендентів на здобуття стипендій необхідно подати до 20 лютого 2016 року.

ОГОЛОШЕННЯ