ua en

За дорученням Міністерства освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що Рада німців України разом з німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH проводить Міжнародний молодіжний проект «Створюємо майбутнє – зміцнюємо довіру: молодіжна співпраця у країнах Східного партнерства», у рамках якого відбудеться Міжнародний творчий конкурc для молоді на тему «Моя країна в європейській сім’ї».

Центр довузівської підготовки Чернігівського національного технологічного університету запрошує учнів 10-11-х класів на підготовчі курси на 2015-2016 н.р.

Підготовчі курси готують абітурієнтів до проходження зовнішнього незалежного оцінювання з наступних предметів: української мови і літератури, математики, фізики, історії України, географії , хімії, біології, англійської мови.

У Чернігові відкрився торгово-розважальний центр "Голівуд", який має стати одним з потужних центрів міського економічного і культурного життя, а також проведення дозвілля.

Чернігівський національний технологічний університет протягом 4, 5 та 6 вересня презентував свої розробки в ТРЦ Hollywood.

Представлені експонати були студентськими розробками та дипломними проектами випускаючих кафедр, проектами соціального спрямування та досягненнями студентів і співробітників університету у науковій діяльності.

Черговий випуск дайджесту грантів містить відкриті конкурси по програмі Горизонт 2020, гранти на реалізацію проектів, наукові стипендії та стажування.

15- 16 жовтня, м. Київ
Платформа для діалогу молодих вчених, бізнесменів, політиків, громадськості
України та Європи для стимулювання сталого розвитку України
в рамках євроінтеграційних процесів

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в першій Всеукраїнській науково-технічній конференції «КОМП’ЮТЕРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ СКЛАДНИХ СИСТЕМ», яка відбудеться у місті Дніпропетровську з 3 по 5 листопада 2015 року.

У Чернігові з 1 вересня стартував проект щодо залучення жителів міста до розподілу коштів міського бюджету на наступний рік. Як повідомив заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Віктор Бистров, прийом проектних пропозицій від чернігівців у рамках бюджету участі або громадського бюджету триватиме упродовж двох тижнів – до 15 вересня.

Бюджет участі надає можливість громадянам вирішити важливі, на їх переконання, проблеми свого двору, вулиці, мікрорайону чи навіть міста. Зокрема, на проекти чернігівців у бюджеті Чернігова на 2016 рік планується передбачити 4,8 млн гривень.

Шановні колеги,

24 липня компанія САН ІнБев Україна розпочала Конкурс Інсталяцій «ВИПИВ?! ЗА КЕРМО НЕ СІДАЙ! Споживай відповідально». Метою проекту є загострення уваги споживачів до проблеми керування транспортними засобами в стані алкогольного сп'яніння .

В рамках конкурсу компанія САН ІнБев Україна пропонує всім бажаючим створити свою інсталяцію та долучитися до пошуку вирішення проблеми керування у нетверезому стані.

Про підвищення рівня національної безпеки, євроатлантичну інтеграцію, планування та проведення інформаційних кампаній, а також про те, чому потрібно грати в «NATO-QUEST», дізналися студенти ЧНТУ під час участі у Всеукраїнському молодіжному безпековому таборі «Євроатлантік-2015», який проходив з 25 по 28 серпня у м. Скадовську на Херсонщині.

Враховуючи високий рівень мотивації, викладеної в листах, до участі в таборі були запрошені Микита Орищук, студент третього курсу факультету електронних та інформаційних технологій; Дмитро Верезуб, студент третього курсу факультету проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення; Катерина Коваленко, студентка третього курсу факультету соціальної роботи; Світлана Ішутко, студентка четвертого курсу факультету соціальної роботи та Анна Вербицька, фахівець з міжнародного співробітництва.

Колектив співробітників та студентів ЧНТУ щиро вдячні Благодійному фонду «Поліський Оберіг» та народному депутату Владиславу Атрошенку за підтримку, вітання та теплі слова з нагоди початку нового навчального року та Дня знань.

Бажаємо Вам реалізації планів, творчих успіхів, щоб всі добрі справи, які Ви робите поверталися до Вас сторицею!

Шановні студенти, викладачі та співробітники університету! Щиро вітаємо Вас з Днем знань та початком нового 2015-2016 навчального року!

Бажаємо усім міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, творчих здобутків, добра та миру!

Успіхів Вам у праці та навчанні!

Адміністрація

Запрошуються студенти таких факультетів:
– механіко-технологічний факультет;
– факультет електронних та інформаційних технологій;
– інженерно-будівельний факультет.

Загальні збори студентів 1 курсу відбудуться 1 вересня о 9:30 в актовій залі університету (1 корп., вул. Шевченка, 95), після закінчення урочистої лінійки присвяченої Дню знань.

Запрошуються першокурсники та їх батьки.

Загальні збори І курсу юридичного факультету та факультету соціальної роботи відбудуться 30.08.15р., об 11:00 у лекційному залі №2, навчального корпусу №8 ЧНТУ за адресою: вул. 50р. ВЛКСМ, 1а.

Запрошуються першокурсники та їх батьки.

Адміністрація навчально-наукового інституту
права і соціальних технологій ЧНТУ

Шановні вступники!

На сайті університету оприлюднені накази про зарахування за різними освітньо-кваліфікаційними рівнями. В наказах, на відміну від проектів, що раніше оприлюднювалися, відбулися окремі зміни, які стосуються розподілу у групи. Просимо вас ознайомитися з остаточними версіями для запобігання непорозумінь 1 вересня.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у 15−й науково-технічній конференції “Створення та модернізація озброєння і військової техніки в сучасних умовах“, яка відбудеться 17−18 вересня 2015 року у Державному науково-випробувальному центрі Збройних Сил України.

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ:

Оцінка сучасного стану робіт щодо створення та модернізації ОВТ і відпрацювання пропозицій по подальшим напрямам модернізації та шляхам рішення проблемних питань.

Запрошуємо на зустріч з директором ННІ управління та адміністрування, деканом факультету, завідувачами випускових кафедр, кураторами груп, яка відбудеться після урочистої лінійки з нагоди Дня знань 1 вересня 2015 року в читальному залі головного корпусу університету (вул. Шевченка, 95).

Адреси навчальних корпусів ЧНТУ:
1, 2, 3, 4 корпуси – вул.Шевченко, 95
11 корпус – вул.Стрілецька, 1
20 корпус – проспект Миру, 44
22, 23 корпуси – вул.Белова, 4

30.08.2015 року відбудуться загальні збори батьків та студентів першого курсу факультету за напрямами підготовки та адресами :

Туризм
Агрономія
Лісове і садово-паркове господарство
Час проведення 11.00,
ауд. 211
вул. Стрілецька 1,
корпус № 11 ЧНТУ;
Здоров’я людини
Маркетинг
Управління персоналом та економіка праці
Управління інформаційною безпекою
Час проведення 13.00,
лекційний зал № 2
вул. 50 років ВЛКСМ 1-А
корпус № 8 ЧНТУ.
Запрошуються всі бажаючі !

Національний контактний пункт програми «Горизонт 2020» в Україні при НТУУ «КПІ» видав корисні публікації українською мовою щодо основних аспектів участі у програмі Горизонт 2020.

Рекомендації, що містяться у цих публікаціях, мають за мету ознайомлення наукової громадськості України з принципами підготовки проектних пропозицій в рамках програми «Горизонт 2020» та містять поради, дотримання яких сприятиме збільшенню кількості успішних проектних заявок від України.

Шановні науковці!

В червні 2015 року Європейський Союз оголосив додатковий (другий) конкурс на організацію навчальних кредитних мобільностей (стажування, навчання, підвищення кваліфікації, викладання) між навчальними закладами країн-членів та країн-партнерів програми Еразмус+.

В рамках оголошеного конкурсу українські вищі навчальні заклади можуть створювати партнерства по обміну студентами та співробітниками з такими країнами-членами програми, як: Австрія, Данія, Франція, Хорватія, Угорщина, колишня республіка Македонія, Мальта, Нідерланди, Словенія, Великобританія (передбачається двосторонній обмін на основі між-інституційних договорів).

ОГОЛОШЕННЯ