ua en

8 серпня (суббота) 2020 року о 10.00 відбудеться зустріч учасників студентських будівельних загонів Чернігівського філіалу КПІ .

Запрошуються всі! З собою мати фото студентських років, посмішки і хороший настрій.

Штаб ветеранів СБЗ.

В рамках проєкту «Разом Ми – Сила або як стати блогером» планується проведення 10 блог-кафе в інтерактивній формі на актуальну тематику. Перші чотири блог-кафе стартують уже на наступному тижні.

Запрошуємо активну шкільну та студентську молодь, молодих науковців, громадських активістів і просто небайдужих людей. Якщо Ви бажаєте взяти участь, реєструйтесь за нижченаведеними посиланнями.

Незважаючи на канікули, відпустки та літню спеку, правозахисна програма для молодих лідерів "Разом Ми - Сила або як стати блогером" на цьому тижні уввійшла у дуже активну фазу. Так, зокрема, 27-28 липня активна шкільна та студентська молодь, молоді науковці та громадські діячі Чернігівщини взяли участь у TogetherWeCan! AdvocacyTraining, присвяченому тонкощам проведення адвокаційної діяльності з представництва та захисту прав і інтересів окремих індивідів та певних груп людей.

Захід проходив у Національному університеті «Чернігівська політехніка» у комбінованому режимі (офлайн+онлайн) за участі міжнародних тренерів Wiebke Eltze (Cultures Interactive e.V., Germany), Magdalena Swider (The Anti-discrimination Education Society, Poland) та модератора заходу Євгена Фоміна (Громадська органіізація «Фундація прав людини», Україна).

Реалізація проєкту «Голос жінки має силу 2020» з березня по червень 2020 року, проведення тренінгу «Жіноче лідерство. Резолюція 1325» та низки міні-тренінгів у форматі блог-кафе, спрямованих на посилення ролі жінок у громаді дали можливість підготувати «Рекомендації щодо впровадження Резолюції 1325 «Жінки. Мир. Безпека» в Чернігівській області» (від 07.07.2020).

За результатами оновленої версії за липень 2020 року Національний університет «Чернігівська політехніка» посів 48 місце серед 317 закладів вищої освіти України! https://www.webometrics.info/en/Europe/Ukraine%20

За критерієм TRANSPARENCY (orOPENNESS), що відображує цитованість наукових праць вчених у Google Scholar університет посів 21 місце по Україні! https://www.webometrics.info/en/Europe/Ukraine%20?sort=asc&order=Openness%20Rank%2A  

Необхідно зазначити, що за результатами липня 2019 року університет посідав 78 місце серед університетів України у світовому рейтингу "Webometrics Ranking of World Universities".

Незважаючи на відпускний період, в Національному університеті «Чернігівська політехніка» продовжується активна проєктна діяльність. Зокрема, в рамках реалізації Програми по відновленню миру і діалогу внутрішньо переміщених жінок “Голос жінки має силу 2020”, проведено п’ять блог-кафе (міні тренінги), ведеться активна блогерська діяльність амбасадорок та учасників проєкту.

Шосте блог-кафе “Розвиток і вдосконалення комунікативних якостей лідерки в умовах командо утворення”, тренерка – Ольга Тимченко, її міні-проєкт  «Формування командних якостей жінок-лідерок», відбулося 1 липня 2020 р. Під час спілкування шукали відповіді на питання, що таке психологічна сумісність, як індивідуальні психологічні якості лідерки та членів команди визначають успішність групи в цілому? Говорили і про основні принципи конструктивної комунікації, визначали механізми взаєморозуміння. І все це у форматі бесіди і гри.

29 липня 2020 року з 10:00 год в ауд. 101 головного корпусу Національного університету «Чернігівська політехніка» (м. Чернігів, вул. Шевченка,  95)  відбудеться підсумковий контроль знань слухачів курсів з підвищення рівня професійної компетентності сертифікованих інженерів – землевпорядників.

Онлайн трансляція проводитиметься на  Youtube за адресою: https://youtu.be/ElvAjvt3faE

З 16 липня 2020 року Національний університет «Чернігівська політехніка» на базі Навчально-наукового інституту архітектури, дизайну та геодезії і кафедри геодезії, картографії та землеустрою розпочав двотижневі курси з підвищення рівня професійної компетентності сертифікованих інженерів-землевпорядників.

29 липня 2020 р. в рамках реалізації правозахисної програми для молодих лідерів «Разом Ми - Сила або ХОЧУ стати блогером (" TOGETHER WE CAN ") у місті Чернігові відбудеться тренінг «Основи відеоблогінгу для правозахисників». Участь у тренінгу безкоштовна.

Під час тренінгу учасники дізнаються, як обрати ідею для блогу, написати сценарій, які інструменти краще використовувати для зйомки, монтування відео та аудиоряду. Передбачений практикум з написання сценаріїв для власних відеоблогів, їх фільмування та монтаж відзнятого матеріалу.

Для участі у тренінгу запрошуємо шкільну та студентську молодь, молодих вчених, громадських діячів, громадських активістів, а також всіх молодіжних лідерів, яким є що сказати і які хочуть, щоб їх голос був почутим. Учасникам рекомендується заздалегідь продумати тему та сценарій свого майбутнього відеоблогу.

Для вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, 31 жовтня проведуть спеціальну третю сесію. Відповідний наказ МОН опублікований сьогодні, 21 липня 2020 року.

Реалізація міжнародного проєкту «Програма розширення прав та  можливостей для молодих журналістів (блогерів) «Нові Медіа» (NEW MEDIA)», яку здійснює ГО «Центр гендерної освіти» за підтримки НУ «Чернігівська політехніка» у співпраці з ГО «Фундація Прав Людини» та Вільнюським університетом передбачає проведення для майбутніх блогерів серії яскравих заходів – тренінгів, шкіл відеоблогерства, вебінарів, блог-кафе, круглих столів тощо.

Один з таких заходів, що відбувся 14 липня 2020 р., був присвячений темі ефективної взаємодії зі ЗМІ як запоруці успішності власного бренду та реалізації будь-якого проекту.

В рамках проєкту «Разом Ми – Сила» з 7 по 10 липня 2020 року в Національному університеті «Чернігівська політехніка» проходила англомовна школа-тренінг «Fair Skills Training” за участю молодих лідерів з Чернігівщини та Сумщини. Тренінговий формат заходу був повністю адаптований до обмежувальних заходів у зв’язку з пандемією.

В Національному університеті «Чернігівська політехніка» у розпалі здійснення міжнародного проєкту «Програма розширення прав та можливостей для молодих журналістів «Нові Медіа» (NEW MEDIA)», який реалізується в Україні, Молдові, Литві та має на меті посилення професіоналізму молодих лідерів громадських організацій, блогерів та журналістів у царині розвитку блогерства, правозахисту і молодіжного лідерства. В Чернігівській області даний проєкт виконується громадською організацією «Центр Ґендерної Освіти» в партнерстві з НУ «Чернігівська політехніка» у співпраці з Вільнюським університетом, ГО «Фундація Прав Людини» та фінансується коштами Міністерства Закордонних Справ Литовської Республіки.

За результатами літньої заліково-екзаменаційної сесії 2019-2020 н.р. рішенням стипендіальною комісією від 03.07.2020 р. (протокол № 9) затверджено рейтинги успішності здобувачів вищої освіти ННІ механічної інженерії, технологій та транспорту; ННІ електронних та інформаційних технологій; юридичного факультету; факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації; ННІ економіки; ННІ будівництва; ННІ бізнесу, природокористування та туризму; ННІ менеджменту, харчових технологій та торгівлі, що додаються.

Відповідно до рейтингів успішності та ліміту стипендіатів, затвердженого рішенням вченої ради від 30.06.2020 р. (протокол № 5) наказом ректора від 03.07.2020 р. затверджено реєстр осіб, яким призначено академічні та соціальні стипендії на І семестр 2020-2021 н.р. на період з 01.07.2020 р. до 31.01.2021 р.

Центр міжнародних проектів "Євроосвіта" (http://www.euroosvita.net/), в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence (http://ireg-observatory.org/en/), презентує чотирнадцятий академічний рейтинг закладів вищої освіти України "Топ-200 Україна 2020".

При складанні цьогорічного рейтингу експерти брали до уваги сучасні тенденції розвитку університетів, узагальнені міжнародною Конференцією IREG (IREG 2019 Conference, Bologna, Italy, 8-10 травня 2019 року), та Берлінські принципи, затверджені учасниками другої наради IREG (Берлін, Німеччина, 18-20 травня 2006 року).

Карантинні обмеження пов’язані з пандемією коронавірусу безпосереднім чином відобразилися на цьогорічному етапі проєкту Програма по відновленню миру і діалогу внутрішньо переміщених жінок “Голос жінки має силу”, що реалізується в Національному університеті «Чернігівська політехніка» громадською організацією «Чернігів Європейський» у партнерстві з Фундацією Прав Людини.

7 липня 2020 р. на Чернігівщині стартує проєкт «Разом Ми - Сила» або ХОЧУ стати Блогером. Це Правозахисна програма для молодих лідерів, що реалізується Національним університетом «Чернігівська політехніка» та Громадською організацією «Шлях у майбутнє» за підтримки Громадської організації «Фундація прав людини», Cultures Interactive e.V. (CI, Germany), The Anti-discrimination Education Society (TEA, Poland). Фінансування проєкту здійснюється Міністерством закордонних справ Федеративної республіки Німеччина.

Відповідно до умов угоди у рамках програми Erasmus+ студенти мають можливість навчатися в Університеті Марібор упродовж 5 місяців у 2020/2021 н.р.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Кандидати повинні володіти англійською мовою не нижче рівня В1 та мати гарну успішність.

25.06.2020 р. стартував онлайн-курс «Фінансова грамотність», який презентований Центром «Розвиток Корпоративної соціальної відповідальності» та платформою Career Hub за підтримки видання про цифрову економіку та фінтех «Future», компанії EY, Райффайзен Банку Аваль, Metlife, Amway та Kredobank.

Співпраця кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЧНТУ з Центром «Розвиток КСВ» розпочалася влітку 2018 р., коли розроблена колективом викладачів у складі Парубець О. М., Ремньової Л. М., Панченко О. І. та Штирхун Х. І. фінансова ігротека була визнана найкращим заняттям з фінансової грамотності в рамках реалізації проєкту «Фінансова грамотність для ЗВО», основною метою якого було підвищення рівня фінансової грамотності студентів неекономічних спеціальностей.

ОГОЛОШЕННЯ