ua en

21 травня 2017 року (у третю неділю травня) в Україні відповідно до Указу Президента України від 21.05.2007 №431 відзначався День пам’яті жертв політичних репресій.

З метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, відродження національної пам’яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ було проведено екскурсію до Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили». Студенти ННІ права та соціальних технологій ЧНТУ разом із к.і.н., доц. Герасименко О.В. вшанували пам'ять жертв політичних репресій, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології в Україні.

24.05.2017р. студенти спеціальності туризм  (групи 5-го (магістри) та 3-го курсу) і викладачі ФЖПіТ відвідали дивовижне місце на Чернігівщині - кінно-спортивний та туристично-готельний комплекс БРЕЧ (Корюківський район)! 

Екскурсію організовували студенти-магістранти під пильним керівництвом завідувача кафедри туризму Коваля Петра Федоровича (який був екскурсоводом по дорозі до с.Бреч і розповів багато цікавинок про населені пункти, які проїжджали) та доцента Андрєєвої Ганни Петрівни. Багато дізнались і про кінний спорт, і про розведення породистих коней... але найбільше вразило те, як можна розвинути прибутковий готельно-туристичний бізнес в такій далекій від туристичних потоків місцевості.

Велика подяка екскурсоводу Андрію за інформативну прогулянку та відверті відповіді на питання професійного характеру!  Приємно також було зустріти нашу студентку О.Охріменко, яка проходить тут виробничу практику. Всі були вражені красотами, які побачили... Сміливо можна рекомендувати відпочинок в "Бреч"!

16-20 травня 2017 року у НТУУ «Харківський політехнічний інститут» пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Теоретичні основи електротехніки».

Наш університет був достойно представлений командою студентів факультету електронних та інформаційних технологій у складі Тура Григорія (гр. МКІн-161), Димерця Андрія (гр. ПЕ-141), Чорнонога Володимира (гр. КІ-152).

У командному заліку наша команда зайняла І місце, а в особистому  - ІІ місце посів Димерець А.

Підготував студентів доцент кафедри електричних систем і мереж Красножон А.В.

Вітаємо студентів та їх керівника і бажаємо наступних перемог та тріумфів!

23-26 травня проводиться спартакіада серед науково-педагогічних працівників та співробітників ЧНТУ “СИЛА В ЄДНОСТІ”.

  • Мета заходу:
  • сприяти пропаганді здорового способу життя, активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в університеті;
  • зміцнення здоров’я науково-педагогічних працівників та співробітників університету;
  • формування (відбір) збірних команд на обласну спартакіаду серед науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів.

16 травня в Чернігівському національному технологічному університеті відбулося урочисте вручення дипломів слухачам професійної перепідготовки (військовослужбовцям звільнених в запас, учасникам АТО та членам їх родин), які навчалися за програмами «Інтернет технології в бізнесі та WEB дизайн» та «Підприємництво у сфері готельно-ресторанного бізнесу» в рамках проекту «Україна-Норвегія». Навчання відбувалося протягом трьох місяців і 16 травня шістдесят п’ять випускників отримали спільний диплом Міністерства закордонних справ та Міністерства оборони Норвегія, спільний сертифікат Університету NORD (Норвегія) та ЧНТУ (Україна) та свідоцтво про підвищення кваліфікації ЧНТУ.

Дякуємо нашим партнерам Міжнародному фонду соціальної адаптації, університету NORD та ГО «Чернігів Європейський» за партнерство у реалізації проекту.

Щиро вітаємо наших випускників і бажаємо успішно втілити отримані в університеті знання в майбутньому!

18 травня 2017 року відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Валерія Куліча та голови обласної ради Ігоря Вдовенка з переможцями IV етапу всеукраїнських та міжнародних конкурсів та олімпіад.

Серед переможців була і студентка Чернігівського національного технологічного університету База Катерина, яка за підсумками фінального етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка посіла почесне третє місце.

Вітаємо Катерину та її наукового керівника Гаценко І.О., доцента кафедри філософії і суспільних наук, з перемогою і бажаємо подальших звершень!

23 травня в межах виконання проекту Бюджету участі 2017 року “Культурно-просвітницький центр для внутрішньо переміщених осіб “Наша сила в єдності” відбудеться науково-практичний круглий стіл  “Проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні та шляхи їх вирішення”.

Місце проведення: ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ. Адреса: м. Чернігів, вул. Козацька, 1. Початок заходу: 14.30.

20 травня – День науки в Україні.

Вітаємо з професійним святом науковців, всіх, чиє життя пов’язане з наукою!

Бажаємо вам міцного здоров ’я, щастя, родинного затишку і добробуту, творчої наснаги, наукових відкриттів.

Хай ніколи не згасає ваш потяг до нових знань, хай завжди вас супроводжує натхнення!

Адміністрація

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ м. ЧЕРНІГОВА і ОБЛАСТІ!

Чернігівський національний технологічний університет оголошує акцію «Створимо Музей історії разом» і звертається до колишніх студентів
загально технічного факультету Київського політехнічного інституту у м. Чернігів (1960 – 1965 рр.),
Чернігівської філії Київського політехнічного інституту (1965 – 1991 рр.),
Чернігівського технологічного інституту (1991 – 1999 рр.),
Чернігівського державного технологічного університету (1999-2013 рр.),
Чернігівського державного інституту права, соціальних технологій та праці,
Чернігівського державного інституту економіки і управління
з проханням поділитися з нами спогадами про навчальний заклад, його керівників.

16 травня завідувач кафедри бухобліку, оподаткування та аудиту Маргасова В.Г., начальник НДЧ Сизоненко О.В. та директор наукової бібліотеки ЧНТУ Мороз Н.В.,  взяли участь у Міжнародному Круглому Столі "Запобігання Плагіату у академічному середовищі вищої освіти", під час якого обговорювалися проблеми академічної доброчесності серед науковців України та близького зарубіжжя, процедури необхідних для функціонування систем у Університетах та ін.

13 травня в Центральному парку культури та відпочинку відбувся профорієнтаційний інтерактивний захід «Місто Професій».

Вже традиційно співробітники та студенти Коледжу транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ взяли участь в наймасштабнішому профорієнтаційному національному проекті в Україні, ініціатором якого є Міжнародний діловий журнал Community Business Magazine.

Мета проекту – дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях.

У період з 01 по 10 травня 2017 року троє науково-педагогічних працівників та магістрантка ЧНТУ пройшли наукове стажування в Fil. Dr. Jan-Urban Sandal Institute, Norway.

До команди молодих науковців увійшли: доценти кафедри кібербезпеки та математичного моделювання Мехед Дмитро Борисович та Базилевич Володимир Маркович, викладач кафедри кримінального права та правосуддя Головко Ольга Борисівна та магістрантка факультету проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення Мушкетик Катерина.

В рамках проходження стажування науковці провели власні незалежні наукові дослідження під керівництвом професора Яна-Урабана Сандала, а також прийняли участь як спікери у 52-гому міжнародному саміті з соціального підприємництва.

11 травня в ЧНТУ відбулася зустріч студентів випускних курсів фінансово-економічного факультету з канадським волонтером Ксін Ченом, який в свій час здобув освіту бакалавра з економіки в Китаї (спеціалізація «Фінанси») та магістра наук у США, а також має особистий досвід практичної роботи в інвестиційному банкінгу на Уолл-стріт в Нью-Йорку, управління проектами в Канаді та консультаційної діяльності на світовому ринку нерухомості. Останній місяць Ксін Чен подорожує Україною, а також ділиться своїм багатим досвідом успішного управління фінансами зі студентами українських вишів.

Під час зустрічі, організованої в ЧНТУ, студенти мали можливість краще зрозуміти сучасні глобальні тренди розвитку інвестиційного банкінгу, ознайомитися з досвідом організації ІРО (первинного розміщення цінних паперів на біржі), управління активами, венчурного інвестування, а також зрозуміти, які великі перспективи чекають на грамотних фінансових аналітиків в глобальному просторі. Зустріч відбулася англійською мовою.

Стартував відбір до участі у програмі «Перший крок до успіху» у Північному регіоні.

Метою програми є підтримка  молодих жінок та дівчат, які готові і прагнуть розвивати свої громади та Україну в цілому, просувати ідеї молодіжного жіночого руху. Регіон: Житомирська область, Київська область, Чернігівська область, Черкаська область, Вінницька область.

Ми чекаємо на активних молодих жінок і дівчат віком 17-22 роки із Північного регіону України, які:

  • відчувають у собі лідерський потенціал та шукають можливості для втілення власних ідей;
  • занепокоєні проблемами своєї громади та мають візію, концепцію покращення чи вирішення ситуації;
  • шукають стартову підтримку у розвитку власних проектів та соціальних ініціатив.

15 травня (о 14.30) в галереї ім. Багіна наукової бібіліотеки відбудеться презентація книги "Поетичні світлини", надрукованої редакційно-видавничим відділом ЧНТУ. Автор - молода чернігівська поетеса, музикант і педагог, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Оксана Старицька - виступить разом зі своїми учнями і подарує всім можливість насолодитися чудовою гітарною музикою!

В рамках співпраці Чернігівського національного технологічного університету і закладу освіти федерації профспілок Білорусі Міжнародного університету «МІТСО» (Гомельська філія) студенти ЧНТУ взяли участь у XXІ Міжнародній науковій конференції студентів, магістрантів «Сучасне суспільство, профспілки і проблеми молоді», яка відбулась 4-5 травня 2017 р. у м. Гомелі.

Творча студія "Гаудеамус" спільно з мистецькою галереєю імені В. Багіна (наукова бібліотека Чернігівського національного технологічного університету) організувала виставку фоторобіт та малюнків студентів та викладачів вишу, присвячену Дню Матері, який у 2017 році відзначається 14 травня. На виставці представлено близько 50 творчих робіт.

Запрошуємо Вас з 10 по 22 травня відвідати виставку та обрати найкращі для Вас роботи.

Переможців конкурсу чекають нагороди.

З січня 2017 року у Чернігові розпочалася реалізація проекту Бюджету участі “Культурно-просвітницький центр для внутрішньо переміщених осіб “Наша сила в єдності”. Проведення заходів Культурного центру відбувається на базі Чернігівського національного технологічного університету (ННІ права і соціальних технологій), керівник проекту – канд. пед. наук, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ЧНТУ І.Г. Карпова.

ОГОЛОШЕННЯ