ua en

28 вересня в 11 корпусі ЧНТУ відбулася презентація науково-популярного ілюстрованого видання "Чернігівське узороччя: краса, що зникає", організована викладачами кафедр туризму та фінансів ЧНТУ. Видання альбому було профінансовано Британською Радою.

Метою заходу стало сприяння збереженню автентичної дерев’яної архітектури Чернігова; приваблення уваги громадськості до проблем стрімкої втрати зразків міської дерев’яної архітектури ХІХ – поч. ХХ ст. та покращення туристичної привабливості міста.

З 20 по 22 вересня 2017 року на базі військової частини в смт Гончарівське пройшов обласний національно-патріотичний захід «Я - патріот».

Вже третій рік поспіль цей захід проводиться Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації з метою національно-патріотичного виховання молоді, формування та пропаганди здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, залучення молоді до систематичних занять військово-прикладними видами спорту, як однієї з форм підготовки до служби в армії.

Учасники заходу, серед яких були і студенти ЧНТУ, три дні проживали у казармах, проходили теоретичні та практичні навчання із військової та тактичної підготовки змагалися на дистанціях 100, 1000 метрів, у метанні ручних гранат, стрільбі з автомату та підтягуванні на перекладині.

Щиро вітаємо Марущака Олександра Анатолійовича,  викладача кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук!

Тема дисертації – «Криміналістична характеристика ухилень від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) та основні засади їх розслідування» (спеціальність – 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність)

Науковий керівник – Халимон Сергій Іванович, доктор юридичних наук доцент кафедри управління оперативно-розшуковою діяльністю (Національна академія Державної прикордонної служби України)

Бажаємо творчого натхнення, успіхів у роботі та науковій діяльності!

26 вересня 2017 р. студенти третього курсу обліково-економічного факультету Навчально-наукового інституту економіки ЧНТУ, які навчаються за спеціальністю 071 Облік і оподаткування і напрямом підготовки 6.030509 Облік і аудит ­­­– академгрупи ОАт-171, ОА-151, урізноманітнили постійний потік нової інформації, притаманний обліково-аналітичній діяльності, роботу з числами, документами і звітами, відвідавши разом з куратором – доцентом кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Надією Леонідівною Ющенко пам’ятку підземної культової архітектури XI-XIX ст., засновану в 1069 р. князем Святославом Ярославичем і відомим церковним діячем давньоруської доби прп. Антонієм Печерським – Антонієві печери в Чернігові. Неймовірного натхнення здобувати нові знання у навчальному році, що розпочався, досягати нових успіхів, підкорювати нові висоти додали сонячний осінній день та яскрава, змістовна й цікава екскурсія, проведена для студентів заступником начальника відділу наукових досліджень печер та пам’яток археології НАІЗ „Чернігів стародавній” Олегом Олеговичем Васютою.

27 листопада 2017 року у ЧНТУ відбудеться ІIІ Міжнародна науково-практична конференція: “Бухгалтерський облік, оподаткування, аналіз і аудит: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку”

Запрошення,
Приглашение
Invitation

Британська Рада продовжує здійснення нового проекту «Researcher Connect» в Україні для підтримки професійного розвитку молодих науковців. Після успішного старту проекту в Києві та Вінниці в 2015 р., семінари нещодавно відбулися в Харкові, Полтаві та Львові. Ми раді знову запросити до участі у програмі в 2017 році.

«Researcher Connect»  пропонує серію модулів, спрямованих на розвиток комунікативних навичок молодих вчених, необхідних для успішного міжнародного спілкування та співпраці. Він надає учасникам поглиблене розуміння та інструменти для ефективного спілкування, незалежно від ситуації чи контексту. Вміння писати успішні пропозиції особливо важливо для підготовки заяв на програму Horizon 2020.

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє про черговий щорічний Конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США Fuibright Scolar Program.

Fuibright Scolar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев'яти місяців. У конкурсі можуть браги участь представники гуманітарних, суспільних, точних, технічних і природничих дисциплін – кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п'яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2018).

22 вересня 2017 р. у Чернігівському національному технологічному університеті відбулася зустріч представників компанії JABIL зі студентами економічних спеціальностей та студентів напрямів підготовки Електротехніка та електротехнології і Електронні пристрої та системи, магістрами з електроніки. Присутні мали змогу ознайомитись з діяльністю піприємства, умовами роботи, перспективами кар'єрного зросту в межах корпорації та особистісного зросту також. Компанія пропонує повний соціальний пакет, участь у міжнародних проектах, оплачуване стажування, постійне навчання та ін.

Зацікавлені можуть звернутись до відділу з питань працевлаштування, практики та зв'язків з громадськістю (ІІІ-314) та ознайомитись з інформацією на буклеті компанії в розділі "вакансії" нашого сайту.

З метою зміцнення та розвитку освітніх, наукових та суспільно-культурних зв’язків Університету з установами Азербайджану; розвитку міжкультурних відносин між студентами з Азербайджану та України; розширення контингенту азербайджанських студентів в Університеті, сприяння їх адаптації та формування комфортного культурно-освітнього середовища; підвищення культурно-освітнього рівня студентської молоді, співробітників та науково-педагогічних працівників університету; впровадження українсько-азербайджанських спільних програм, проектів та заходів в ЧНТУ ініційовано створення Українсько-Азербайджанського культурно-освітнього Центру.

Щороку 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО ще у 2015 році за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту (FISU), проте в Україні відзначається вперше.

Цей день покликаний привернути увагу та підвищити значущість спорту в навчальних закладах незалежно від підпорядкування та залучити до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяти його популяризації і розвитку. Рухомий спосіб життя, фізична культура і спорт є надійним джерелом доброго настрою і оптимізму, здоров’я і довголіття!

20 вересня 2017 в стінах спортивно-оздоровчого комплексу ЧНТУ студенти нашого університету також вирішили підтримати спортивний рух України танцювальним флешмобом.

19 вересня 2017 року в Чернігівському національному технологічному університеті відбулася презентація компанії STUDENT TRAVEL з програмою Work and Travel USA 2018, яку відвідали студенти 1-3 курсів багатьох спеціальностей університету та викладачі. Програма передбачає культурний обмін між студентами України та США.

18 вересня у стінах Чернігівського національного технологічного університету пройшла відкрита лекція у рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Студенти проти корупції», що проводиться Національним антикорупційним бюро України (НАБУ) у партнерстві з Проектом «Прозорість і доброчесність публічного сектору» Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) з метою підвищення рівня обізнаності молоді щодо основних положень антикорупційної реформи, а також ознайомлення із системою роботи та взаємодії антикорупційних органів.

Традиційно, на початку навчального року на студентів першого курсу ЧНТУ чекає одна з найважливіших подій студентського життя – урочиста посвята.

Ось і цього року, 17 вересня на базі відпочинку «Юність» в с.Шестовиця «першачки» стали справжніми студентами і з неабиякими спритністю, кмітливістю та запалом пройшли тернистий, повний перешкод шлях до омріяного «Студентського раю», де вони подружили з легендарним Богом Шари та заручилися його підтримкою на усі майбутні сесії.

15 вересня в Чернігівському національному технологічному університеті відбулося урочисте відкриття осіннього семестру професійної перепідготовки в рамках проекту «Україна-Норвегія», яка відбуватиметься за двома програмами: «Інтернет технології в бізнесі та WEB дизайн» та «Підприємництво у сфері туристично-ресторанного бізнесу».

На урочистому відкриті були присутні: ректор ЧНТУ Шкарлет С.М., президент Міжнародного фонду соціальної адаптації Рубцов В.С., начальник відділу соціальної політики Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України Кучеренко С.А., директор ННІ права і соціальних технологій Остапенко Л.А., голова ГО «Чернігів Європейський» Дивнич Г.А., представниця ГО «Чернігів Європейський» Петрик О.Л., відповідальна за працевлаштування слухачів проекту; члени ГО «Чернігів Європейський» Децюк Т.М. та Акименко Ю.Ф., які відповідають за соціально-психологічну адаптацію учасників проекту до цивільного життя та координатор проекту – Коленіченко Т.І.

Шановні викладачі, студенти, співробітники!

З січня по червень 2017 року на базі ЧНТУ (ННІ права і соціальних технологій) пройшла реалізація проекту Бюджету участі “Культурно-просвітницький центр для внутрішньо переміщених осіб “Наша сила в єдності”, в якому взяли активну участь викладачі й студенти ЧНТУ.

Учасники проекту (ВПО) відвідували майстер-класи, лекції, тренінги, виставки, концерти, творчі зустрічі, для дітей та дорослих організовувались екскурсії історичними місцями Чернігівщини, що допомогло їм у соціальній адаптації та реінтеграції.

Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін планує продовжити роботу центру у 2018 р. і подала проект із аналогічною назвою “Культурно-просвітницький центр для внутрішньо переміщених осіб “Наша сила в єдності” на Бюджет участі у 2017 р. (реалізація за умови перемоги у 2018 році).

Просимо Вас підтримати цей актуальний для сьогодення проект (№53 “Культурно-просвітницький центр для внутрішньо переміщених осіб “Наша сила в єдності”; бюлетень “Малий проект”).

Шановні викладачі, студенти та співробітники університету!

Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм запрошує на 74-й концертний сезон (2017-2018 рр.).

1 вересня 2017 року в Чернігівському національному технологічному університеті відбулися Урочистості з нагоди Дня знань та початку нового навчального року.

Зі святом усіх присутніх привітали ректор ЧНТУ Сергій Миколайович Шкарлет, Чернігівський міський голова Владислав Анатолійович Атрошенко, Перший заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Васильович Мельничук.

В цьому році наш університет гостинно відкрив свої двері більш ніж для 700 першокурсників, яким хочемо побажати наснаги та натхнення в навчанні, особистих успіхів і незмінно бадьорого настрою!

ОГОЛОШЕННЯ