ua en

11-13 квітня 2019 року в Києві відбулася Міжнародна виставка ESTET BEAUTY EXPO – наймасштабніший галузевий захід. Estet Beauty Expo – є законодавцем трендів весняного сезону Вeauty-ринку України і завжди представляє все найкраще для кращих.

Активну участь в цьому заході прийняли: старший викладач кафедри фізичної реабілітації Титаренко В’ячеслав Іванович та викладач Уривкова Анфіса Олександрівна.

24 квітня  2019 року о 15.00 в 309 аудиторії головного корпусу  ЧНТУ (вул. Шевченка, 95) відбудеться конференція студентів. Порядок денний:

  1. Внесення змін до  положення  про порядок проведення виборів до представницьких та виконавчих органів студентського самоврядування Чернігівського національного технологічного університету.
  2. Відбір кандидатів на отримання стипендій імені Гороїв Небесної Сотні.
  3. Різне

Запрошуються делегати від кожної академічної групи.

Диплом ІІІ ступеню у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт за спеціальністю «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність», що відбувся у Одеському національному політехнічному університеті, отримала робота студентки ННІ менеджменту, харчових технологій та торгівлі Антоненко Олени.

Вітаємо переможницю та її керівника доцента кафедри підприємництва та торгівлі Соломаху Ірину Володимирівну!

Також грамотами були відзначені дипломні роботи студенток Філоненко Анастасії у номінації «За ефективне застосування інформаційних технологій в економічних розрахунках» (керівник – доцент кафедри підприємництва та торгівлі Денисенко Т.М.) та Шульги Сніжани у номінації «За високу практичну цінність рекомендацій та пропозицій» (керівник – доцент кафедри підприємництва та торгівлі Соломаха І.В.)

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 30.03.2018 № 307 у базових закладах вищої освіти усіх обласних центрів України 13 квітня 2019 р. було заплановано етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (у статусі 1/8 фіналу командної студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС). Чернігівський національний техногологічний університет зустрів команди з усієї області для визначення представників на Всеукраїнскому етапі. На базі нашої кафедри було організовано та проведено це змагання.

Наш партнер, IT компанія Astound Commerce забезпечила всебічну підтримку такої ініціативи.

10 квітня в музеї історії ЧНТУ зустрілися колишні актори студентського театру естрадних мініатюр (СТЕМу) і студенти першокурсники та активісти студентського самоврядування університету.

Учасники СТЕМу (Олег Котевич, Юрій Коризно-Мирський, Олександр Литвиненко, Андрій Федусов, Євген Чепіга, Андрианна Баженова, Андрій Майковський) розповіли про студентське життя, СТЕМ і відомих стемовців свого часу, прокоментували кадри відеопрезентації "СТЕМ (1968-2004)". Юрій Коризно-Мирський і Олександр Литвиненко зіграли сценку "Іспит на 1 курсі". Олег Котевич провів гумористичну вікторину.

Вдячні студенти вручили гостям пам'ятні сувеніри та поспілкувалися з ними за чашкою чаю.

11.04.2019року на базі коледжу транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ відбулася дружна зустріч студентів спеціальності 073 "Менеджмент" освітня програма "Управління персоналом та економіка праці" зі студентами коледжу під гаслом "Яскраві студентські миттєвості", в ході якої учасники поділилися своїми враженнями про навчання в ЧНТУ, обмінялися студентськими секретами та досвідом.

Вітаємо студента механіко-технологічного факультету Патука Юрія (група ЗВ-161), який з гідністю представив наш університет у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Зварювання», що відбувся 10 квітня 2019 року у Запорізькому національному технічному університеті.

Всього на конкурс було подано 78 робіт, на ІІ тур були запрошені автори 24 наукових робіт, серед яких був і наш студент.

Робота Юрія була високо оцінена журі конкурсу і нагороджена дипломом І ступеня.

Науковий керівник - доцент кафедри зварювального виробництва та автоматизованого проектування будівельних конструкцій Ющенко Світлана Михайлівна.

Бажаємо наступних перемог та тріумфів!

3-5 квітня 2019 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фізика».

В результаті запеклої боротьби Перше місце посів студент 1 курсу Чернігівського національного технологічного університету – Нагорний Павло Володимирович. До олімпіади Павла Володимировича готували викладачі кафедри інформаційно-вимірювальних технологій, метрології та фізики: к.п.н., доц. Наумчик Павло Іванович та ст.викл. Журко Володимир Павлович.

Вітаємо Павла Володимировича з перемогою та бажаємо йому, його батькам та наставникам наснаги та подальших успіхів!

Шановні колеги!

Чернігівський національний технологічний університет запрошує Вас з 15 по 16 травня 2019 року
взяти участь у роботі ІХ Міжнародної науково-практичної конференції «КОМПЛЕКСНЕ
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ».

7 квітня 2019 року на базі Центру реабілітації VIT відбувся навчальний семінар “БІЛЬ в спині. Остерхондроз: причини, діагностика та реабілітація”.

Слухачами були як практикуючі масажисти, так і майбутні фізичні терапевти. Даний захід повністю присвячено проблемам виникнення та розвитку дегенеративних порушень хребта, тканин суміжних хребців і міжхребцевих суглобів. На початкових етапах подібного роду порушення називають «остеохондроз».

Шановні колеги!

Запрошуємо до участі!

10-11 квітня 2019 року Чернігівському національному технологічному університеті за адресою: вул. Шевченка, 95, м. Чернігів відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Новітні технології у науковій діяльності та навачльному процесі»
10 квітня. Пленарне засідання - 14.50, ауд. 333, 1 корпус.
11 квітня. Тренінг. 11.25-13.30, ауд. 63, 4 корпус.

Зусиллями команди лабораторії силової електроніки ЧНТУ встановлена перша сонячна електростанція потужністю 1 кВт на даху одного з корпусів університету, яка буде використовуватися для проведення наукових досліджень. Сонячна панель — тип збірних панелей для поглинання енергії сонячних променів та її перетворення у електричну.

Хочеш стати успішним, креативним та самобутнім блогером? Отримати навички професійного блогерства?

22 – 23 квітня 2019 р. в Чернігівському національному технологічному університеті, в рамках реалізації проекту «Програма по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок “Голос жінки має силу”» (детальна інформація про проект за посиланням https://www.stu.cn.ua/media/files/pdf/golosz.pdf) відбудеться дводенний тренінг «Блогерство».

ЧНТУ увійшов у ТОП-10 найактивніших ЗВО у регіонах України за результатами Global Money Week 2019

Financial Literacy Ukraine повідомляє, що за результатами проведення цьогорічного Global Money Week Чернігівський національний технологічний університет впевнено увійшов до ТОП-10 найкреативніших та найактивніших закладів вищої освіти у регіонах України. Підсумки підводились на підставі активності у соціальних мережах Facebook, Instagram та YouTube з хештегами #GMWUkraine2019 #GMWChallenge2019 #GlobalMoneyWeek2019, якості релізів на офіційних сайтах вишів, креативу та подачі матеріалів, кількості залучених людей під час всіх заходів. В результаті ЧНТУ посів 6-е місце.

4-5 квітня 2019 року в Одеському національному політехнічному університеті зібрались 36 найсильніших студентів-маркетологів для участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Маркетинг».

Анастасія Шкулепіна студентка І курсу магістратури спеціальності маркетинг ЧНТУ виборола ІІ місце за результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності «Маркетинг».

Досягнення такого результату стало можливим завдяки наполегливій праці Анастасії Шкулепіної та професійній роботі наукового-педагогічного складу кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики під керівництвом к.е.н., доц. Жидок В.В.

Бажаємо подальших перемог та творчих злетів!

Уже не один рік в Чернігівському національному технологічному університеті на базі Інституту права діє студія батика "Гаудеамус". Студенти освоюють цю цікаву техніку живопису, а отримані знання і вміння завжди стануть в нагоді й в розвитку власної креативності, і в професійній діяльності. Створювати своїми руками красу – це супер!!

В рамках реалізації проекту по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу» члени ГО «Чернігів Європейський» Володимир Базилевич, Дмитро Мехед та Літошко Анастасія 25 – 28 березня 2019 року пройшли навчання у Школі – тренінгу «Основи відеоблогінгу».

Навчання проходило у тренінг-центрі «MamaCares» .

26 березня 2019 року на базі Навчально-наукового комплексу оздоровлення та реабілітації (вул. Козацька, 1-В) відбулася першість ЧНТУ з ПАУЕРЛІФТИНГУ, який в включав в себе дві дисципліни: жим штанги лежачи та підйом штанги на біцепс та АРМРЕСТЛІНГУ в рамках Спартакіади ЧНТУ 2018-2019 н.р. серед студентів.

10 квітня 2019 р.(середа) о 14.30 в 333 ауд. 1 корпусу  відбудеться зустріч зі студентами акторами  Студентського Театру Естрадних Мініатюр,  якій діяв в нашому університеті  у 1968 -2004 роках.

Запрошуються усі бажаючі

Контактні телефони: 665-168, 268, 0639817723

З 27 по 29 березня 2019 року студентка 4 курсу фінансово-економічного факультету Середюк Ірина приймала участь у ІІ-ому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Міжнародна економіка", що проходила на базі кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Інституту економіки і менеджменту національного університету "Львівська політехніка" у місті Львів. Вітаємо Ірину  з перемогою  у номінації "За якісне узагальнення міжнародного досвіду". Висловлюємо щиру вдячність за підготовку нашої студенти до олімпіади професору кафедри теоретичної та прикладної економіки, д.е.н. Хоменко Інні Олександрівні, а також директору ННІ економіки,  д.е.н., професору Гонті Олені Іванівні. Бажаємо творчих злетів та нових успіхів. 

В рамках реалізації проекту «Голос жінки має силу» 27 березня 2019 р. в Чернігівському національному технологічному університеті відбувся міні-тренінг у форматі блог-кафе за темою «Особливості блогу. Робота над заголовком». Координаторка проекту Наталія Ємець та волонтерка Аліна Ковтун поділилися навичками створення блогу, практичними порадами написання ефективних постів.

Енергетика Кип’ячки («MamaCares» www.mamacares.net) передалася усім часникам блог-кафе. Тому спілкування відбувалося у надзвичайно теплій і продуктивній атмосфері. Як результат, робота в групах дала чотири блоги на гострі соціально-політичні теми.

Тож, робота над створенням блогосфери на Чернігівщині розпочалася!

ОГОЛОШЕННЯ