ua en

13 лютого 2018 року відбулось підписання тристороннього меморандуму між Чернігівським національним технологічним університетом (Україна), Polska 3.0 S. A. (Польща) та Балто-Черногорською безпековою конфедерацією (Литва).

Предметом цього Меморандуму стала взаємна співпраця за такими напрямами:

 • створення  Science Shop університету;
 • подача спільних грантових пропозицій щодо кібербезпеки та безпеки об’єктів критичної енергоінфраструктури.

В рамках Меморандуму найближчим часом на базі Чернігівського національного технологічного університету буде проведено Міжнародний симпозіум з безпеки об’єктів енергетичної інфраструктури.

На замовлення Управління культури і туризму Чернігівської міської ради кафедрою маркетингу, PR-технологій та логістики Чернігівського національного технологічного університету з 1 листопада 2017 року по 15 січня 2018 року було проведене друге маркетингове дослідження ринку в’їзних туристів Чернігова.

Офіційні результати маркетингового дослідження було презентовано 16 лютого 2018 року під час прес-конференції в Чернігівській міській раді.

За підсумками ІІ (обласного) етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка студентки Чернігівського національного технологічного університету База Катерина (юридичний факультет) та Корицька Анастасія (фінансово-економічний факультет) посіли почесне перше та третє місце серед студентів нефілологічного напряму підготовки вищих навчальних закладів Чернігівщини.

Вітаємо Катерину й Анастасію та їхнього наукового керівника Гаценко І.О., доцента кафедри філософії і суспільних наук, з перемогою і бажаємо подальших звершень!

19 грудня 2017 р. на базі кафедри обліку і аудиту Житомирського державного технологічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дипломних (бакалаврських та магістерських) робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності “Облік і оподаткування”.

В конкурсі взяли участь 25 бакалаврських робіт і 71 магістерська робота з 39 вищих навчальних закладів України.

Дипломами І-ІІІ ступенів нагороджені 30 учасників (21 магістерська робота і 9 бакалаврських робіт) серед яких і наша випускниця Куслій Ірина Петрівна (диплом ІІI ступеню) за магістерську дипломну роботу на тему «Організаційно-технічні та методичні аспекти облікової політики підприємства» (на прикладі ПСП «Пісківське»).

Вітаємо магістра Куслій І.П. та її наукового керівника к.е.н., доцента кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту ЧНТУ Акименко Олену Юріївну!

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших звершень!

Державний фонд фундаментальних досліджень оголошує конкурс Ф83 – Конкурс наукових проектів молодих вчених

На конкурс подаються проекти за наступними напрямами:

 • математика, механіка, інформатика;
 • фізика;
 • хімія;
 • матеріалознавство;
 • нові перспективні технології;
 • біологія;
 • науки про Землю, екологія;
 • соціогуманітарні дослідження.

Учасники конкурсу - науково-педагогічні, наукові працівники, які працюють, навчаються у вищому навчальному закладі, науковій установі.

Центр гендерної освіти ЧНТУ запрошує до участі в дискусійній платформі "Права жінок: український політико-правовий контент". Захід приурочений Дню боротьби за права жінок та міжнародний мир (8 березня) та проводиться спільно з Департаментом сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, Підприємством "Навчально-методичний центр" профспілок, громадською організацією "Спілка жінок Чернігівщини".

14-15 лютого 2018 р. у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся ІІ Всеукраїнський студентський турнір з філософії.

Команду «Ключ розуміння» Чернігівського національного технологічного університету представляли студенти другого курсу ННІ права і соціальних технологій Пророченко Владислав (юридичний факультет, гр. КПР-162), Бондаренко Марія (факультет соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації, гр. СР-162) та Старенок Ілля (юридичний факультет, гр. ППР-161). Наші студенти гідно заявили про себе, виборовши у напруженій боротьбі для ЧНТУ 6-те місце у рейтингу команд за результатами відбіркових турів.

16 лютого керівниця Центру ґендерної освіти ЧНТУ Н. Ємець, завідувачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Н. Шакун та доцентка кафедри менеджменту та державної служби С. Задорожна взяли участь у тренінгу «Розробляємо проект під громадський бюджет. Від ідеї до реалізації», що проводився в рамках проекту «Запровадження громадського (партиципаторного) бюджету, як механізму прямої демократії та інструменту активізації громад у Чернігівській, Хмельницькій, Чернівецькій та Вінницькій областях». Даний проект реалізується громадською організацією «Асоціація демократичного розвитку» та здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

За результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії 2017-2018 н.р. рішенням стипендіальною комісією від 16.02.2018 р. (протокол № 05) затверджено рейтинги успішності здобувачів вищої освіти механіко-технологічного факультету; факультету електронних та інформаційних технологій; юридичного факультету; факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації; фінансово-економічного факультету; обліково-економічного факультету; інженерно-будівельного факультету; факультету життєдіяльності, природокористування і туризму; факультету менеджменту, харчових технологій та торгівлі та центру перепідготовки і підвищення кваліфікації, що додаються.

Згідно з Постановою Верховної Ради України від 16 березня 2007 р. № 775-V «Про Премію Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок» та Інструкцією про порядок висунення, оформлення та представлення праць на здобуття щорічних Премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок оголошено прийом робіт на здобуття Премій у 2018 році.

03-04 лютого 2018 року Чернігівський національний технологічний університет приймав учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики.

Чернігівський національний технологічний університет бажає усім учасникам натхнення у їх прагненні оволодіти сучасними ІТ-технологіями і буде радий бачити їх уже в якості своїх майбутніх студентів.

Дедлайн реєстрації участі в Четвертій міжнародній науково-практичній конференції «УКРАЇНА – ЄС.  СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ЕКОНОМІКА ТА ПРАВО», яка відбудеться 24-28 квітня 2018 року в Словаччині-Чехії продовжено до 28 ЛЮТОГО включно!

100 років тому молоді захисники щойно посталої Української Народної Республіки вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.

Затримавши ворога на чотири дні, київські юнаки дали змогу укласти Брест-Литовський мир, що de-facto означав міжнародне визнання української незалежності.

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» складений перший рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії, що відбулась у 2017 році.

За кількістю осіб зарахованих на навчання за кошти державного бюджету Чернігівський національний технологічний університет посів 48 місце. У рейтингу враховуються всі особи, які зараховані на навчання за кошти державного бюджету на перший курс, для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання. Рейтинг також включає показники «Зараховано на контракт», «Співвідношення кількості осіб зарахованих на контракт до зарахованих на бюджет», а також конкурс на 1 бюджетне місце.

Чернігівський Центр Прав Людини оголошує конкурс антикорупційних відеороликів серед студентської молоді Чернігівщини!

Бери участь у змаганні та отримай можливість виграти цінні подарунки!

Мета конкурсу: залучити активну молодь до протидії корупції через просвіту. Ми хочемо зібрати ваші погляди, відчуття, розуміння того, що означає жити без корупції.

Три найкращі відео ролики будуть відзначені спеціальними призами, а всі учасники дипломами відзнаки та заохочувальні призи від Чернігівського Центру Прав Людини.

Студенти юридичного факультету, спеціалізації "Суд. Прокуратура. Адвокатура" пройшли навчання в антикорупційній школі, яка проходила з 17 по 19 січня. Учасники школи познайомилися з теоретичним підґрунтям поняття «корупція».

Всі дні роботи школи були насичені інтерактивними формами роботи, котрі сприяли встановленню причин зазначеного явища, пошуку різноманітних шляхів подолання корупції в різних сферах життя, виробленню особистих планів протидії їй, а також цікавими лекціями з питань політичної корупції та проведенням заняття – суду над корупцією.

В рамках проекту «RISE – Rebuilding Integrity in Science and Education» команда Чернігівського національного технологічного університету, у складі ректора Шкарлета С.М., першого проректора Новомлинця О.О., голови НТСА Петракова Я.В., декана ФЕІТ Іванця С.А., завідувача кафедрою БООіА Маргасової В.Г., начальника НДЧ Сизоненко О.В., протягом 15-22 січня відвідала University of Greenwich (Англія).

Кафедрою управління песоналом та економіки праці ЧНТУ підведені підсумки І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів ІV курсу спеціальності 073 Менеджмент (спеціалізація Управління персоналом та економіка праці).

За результатами детального вивчення робіт учасників олімпіади місця переможців розподілилися наступним чином:

 • 1 місце – Скіженок Катерина (група УП-142);
 • 2 місце – Петрова Оксана (група УП-142) та Шульга Світлана (група УП-141);
 • 3 місце – Жаден Максим та Леонова Яна (група УП-141).

Нагородження призерів відбулося 24 січня 2018 року.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших здобутків у навчанні!

Відповідно до  п.2. ч.7 ст. 73 Закону України "Про вищу освіту", рішення вченої ради від 09.01.2018 року (протокол №1) та наказу ректора від 12.01.2018 р. № 08 з ІІ семестру 2017/2018 навчального року збільшується вартість підготовки здобувачів вищої освіти в межах офіційно визначеного індексу інфляції за 2017 рік 13,7 %.

ОГОЛОШЕННЯ