ua en

Протягом листопада 2017 — березня 2018 рр. тривали змагання першого етапу Х відкритого чемпіонату м. Чернігова з волейболу серед чоловічих молодіжних команд вищої ліги пам`яті двічі Героя Радянського Союзу, почесного громадянина м. Чернігова О. Молодчого.

10 травня 2018 року в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» та просвітницьких заходів до Дня Європи заступник начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Єдомаха А.В. зустрілась зі студентами юридичного факультету Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету.

Зі студентами поспілкувались про вимоги, які на сьогодні ставить європейська спільнота до України та її правозахисної сфери діяльності, необхідність приведення законодавства України до європейських стандартів, особливо тих його галузей, які визначають механізми реалізації конституційних прав людини і громадянина.

Запрошуємо усіх 15 травня о 17:30 у Міський палац культури (вул. Івана Мазепи, 23) на шоу-конкурс "Зіркова пара ЧНТУ-2018". На титул переможця претендують 7 творчих дуетів, які представлятимуть навчально-наукові інститути та факультети ЧНТУ.

Завітайте на свято молодості й краси, енергії, творчості та гарного настрою!

Пам’ять. Це не просто частина історії. Пам’ять – це наша совість. Пам’яті наших дідів, батьків і старших братів, пам’яті вічно молодих солдатів і офіцерів, що мужньо боролися з ворогом і перемогли, пам’яті тих, хто поліг смертю хоробрих, пам’яті всіх, чиї серця обпалила Друга світова війна, 7 травня 2018 року в актовій залі ЧНТУ відбувся урочистий захід, приурочений Дню пам’яті та примирення під гаслом «1939-1945 Пам’ятаємо. Перемагаємо». Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували загиблих у роки Другої світової війни, а також полеглих за незалежність нашої держави на Сході України.

Студенти юридичного факультету підготували цікаве відео-інтерв'ю під час проведення Дня відкритих дверей ЧНТУ, в якому розповіли які факультети та спеціальності представлен в університеті та розпитали абітурієнтів та їх батьків про вступну кампанію.

Студенти першого курсу юридичного факультету ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ з доцентом кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Оленою Герасименко відвідали музейну експозицію "Дорога війни" в Національному музеї історії України у Другій світовій війні.

Ця експозиція загальними подіями та окремими фактами розповідає мовою автентичних предметів про героїзм, звитягу, жертовність і трагедію українського народу в часи війни

З метою сприяння розвитку привабливого, відкритого і сталого європейського ринку праці для науковців, організаційно-структурні умови якого будуть спрямовані на залучення та збереження висококваліфікованих дослідників у середовищі, що сприятиме ефективній роботі і високій продуктивності, Європейською комісією було прийнято у 2005 році Рекомендації Європейської комісії щодо Європейської хартії дослідників та Кодексу працевлаштування наукових працівників.

Достатні та висококваліфіковані людські ресурси у науці і дослідженнях є основою розвитку наукових знань, технологічного прогресу, підвищення якості життя, забезпечення добробуту громадян України і сприяють підвищенню конкурентоспроможності країни.

Ознайомитись з документом детальніше

7 травня студенти першого курсу факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації Чернігівського національного технологічного університету відвідали Державний архів Чернігівської області (корпус №1), де розпочато експонування фотодокументальної виставки “До Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років”. Виставка, що стала багаторічною традицією в ДАЧО, презентує майже 80 документів та фотографій, які хронологічно охоплюють період з 1935 по 1948 рік. Документи поділено на тематичні блоки: “Чернігів напередодні війни”, “Вторгнення”, “Нацистський “новий порядок”, “Корюківська трагедія”, “Злочин проти людяності”, “Доля остарбайтерів”, “Зруйнований Чернігів”, “Відбудова”, “Далеко від батьківщини”.

02 травня 2018 року пройшли змагання фінальної частини Спартакіади ЧНТУ 2017-2018 н.р. серед науково-педагогічних працівників та співробітників «Сила в єдності». Захід проходив на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОК) ЧНТУ за адресою: проспект Перемоги 147–А (район «П’ять кутів»).

Шановні колеги, з 10 по 12 травня 2018 року в Чернігівському національному технологічному університеті відбудеться VІІI міжнародна науково-практична конференція «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ».

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ
Секція 1. Технологічні процеси та системи машинобудівного виробництва.
Секція 2. Сучасні технології, обладнання, інструмент та оснащення для деревообробки та меблевого виробництва.
Секція 3. Робочі процеси та системи промислової гідравліки та пневматики.
Секція 4. Технологічні процеси та системи хімічної, легкої , переробної та харчової промисловості.
Секція 5. Зварювання та споріднені процеси і технології.
Секція 6. Сучасні ефективні технології та методи розрахунків у будівництві. Техногенна безпека.
Секція 7. Інформаційна безпека. Інформаційні технології, автоматизовані комплекси, вимірювальні системи, імітаційне моделювання та оптимізація.
Секція 8. Економічні та правові аспекти забезпечення якості та ефективності технологічних процесів та систем.

Мрії збуваються!!!))) Велика подяка всім хто допомагав, вірив та безпосередньо приймав участь у поїздці!!! Наш Electro ONE став 1-им в класі "ЕЛЕКТРО" всеукраїнських змагань!!! Було багато пригод, цікавих та корисних зустрічей. Тепер офіційно в Україні існує окремий клас для електро картів, дуже приємно бачити та приймати участь в інноваційних змінах. Маємо велику надію, що такий технічний вид спорту, як картинг, стане ще більш популярним. Адже це гарна можливість спробувати себе та свою техніку на міць, прояв командного духу. Єдність у вирішенні проблем та невимовна радість спільних перемог!!! Бачимо, що підростає гарна зміна славетним гонщикам з автоспорту!!! То ж долучайтеся до нашої великої картингової сім'ї !!! < /p>

23-25 квітня 2018 року Національний університет біоресурсів і природокористування України приймав учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Хімія» для спеціальностей технологічних, інженерно-будівельних, транспортних, екологічних, медичних, аграрних і ветеринарних вищих навчальних закладів.

Наш університет гідно представив студент ННІ менеджменту, харчових технологій та торгівлі Максименко Афанасій (гр. ХТ-141), який отримав диплом І ступеня.

Підготовку до участі студента в олімпіаді проводила доцент кафедри харчових технологій Савченко Олеся Миколаївна.

Вітаємо Афанасія та його керівника і бажаємо подальших успіхів та наукових злетів!

З 25 по 27 квітня 2018 р. на базі Тернопільського національного економічного університету був проведений ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування», в якому взяли участь 74 студенти з різних вищих навчальних закладів України.

Наш університет представляли студентки ННІ менеджменту, харчових технологій та торгівлі - на освітньому ступені «бакалавр» Войтенко Катерина, на освітньому ступені «магістр» Матузка Анастасія.

За результатами олімпіади Войтенко Катерина отримала диплом ІІІ ступеня, а Матузка Анастасія посіла сьоме місце.

Готували студенток до олімпіади викладачі кафедри менеджменту та державної служби - професор Оліфіренко Лілія Дмитрівна та доцент Трейтяк Ольга Віталіївна.

   Вітаємо студенток та їх керівників і бажаємо успіху, наснаги та подальших наукових звершень!

ЧНТУ на запрошення кафедри БРАС відвідав професор з Бразилії Sergio Pimentel, який провів для студентів спеціальності Телекомунікації та радіотехніка оглядову лекцію, а також для всіх бажаючих - лекцію про свою країну, де розповів багато цікавих фактів. По завершенню лекції була проведена наукова зустріч з аспірантами кафедри, а також екскурсія визначними місцями нашого міста, яке, доречи, сподобалось гостю з Бразилії.

Запрошуємо усіх бажаючих на університетську кураторську годину до Дня пам'яті та примирення, що відбудеться 7 травня 2018 року о 13:10 в актовій залі ЧНТУ (вул. Шевченка, 95).

28 квітня 2018 на базі НУ «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка відбулися фінальні ігри Х відкритого Чемпіонату м. Чернігова з волейболу серед жіночих молодіжних команд вищої ліги сезону 2017-2018 рр.

Обігравши команду «НУ Чернігівський колегіум» з рахунком 3:0 золоті медалі та чемпіонський кубок отримала команда Чернігівського національного технологічного університету «Юрист».

Вітаємо дівчат та головного тренера Ридзеля Юрія Миколайовича та бажаємо подальших перемог!

24-28 квітня 2018 року на території Словаччини та Чехії відбулася Четверта Міжнародна науково-практична конференція «Ukraine-EU. Modern Technology, Bussines and Law».

Конференцію відкривав незмінний голова організаційного комітету Андрій Шевцов, директор департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Міністерства освіти і науки України, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, заслужений працівник освіти. У своєму виступі, присвяченому модернізації української вищої освіти та науки, пан Шевцов відзначив, що «у ході здійснення реформ вищої освіти на основі адаптації передового досвіду ЄС належить відродити національні самобутні риси та історичні переваги вітчизняної системи освіти; особлива увага повинна приділятися інтеграції вищої освіти та наукових досліджень, активізації інноваційної діяльності, посилення її впливу на розвиток національної економіки та соціальної сфери».

Наука – діло важливе та кропітке. Кафедра аграрних технологій та лісового господарства в цьому році розпочала проведення наукових досліджень з посівних робіт в НВД «Деснянка». На ярих зернових культурах (ячмені та пшениці) закладено досліди.

Посіву передувало оброблення зерна хімічними та біологічними препаратами, адже в умовах сучасного розвитку сільського господарства без хімічних засобів майже не обходиться, а застосування біопрепаратів є чи не єдиним фактором допустимого впливу при вирощуванні продукції за органічного землеробства.

Все колись відбувається вперше. Ще декілька років тому в Чернігові вперше був проведений фінальний етап Всеукраїнської студентської Олімпіади з електроніки, який потім проходив у нас протягом трьох років поспіль. Звісно, ця подія відбулася в ЧНТУ, оскільки ми – єдиний в регіоні виш, де є відповідна матеріальна база, а головне – кадри, яким Міністерство освіти і науки України змогло довірити відповідальний захід, спрямований на виявлення в чесному змаганні найкращих молодих електронщиків нашої країни.

20 квітня у стінах Чернігівського національного технологічного університету пройшов інформаційно-розважальний захід – брейн ринг на тему «Пізнавай Європу, розбудовуй Україну» у рамках візиту делегації Представництва ЄС до регіонів з інформаційною кампанією «Будуймо Європу в Україні". Захід був організований спільними зусиллями координаторів Представництва ЄС, Інформаційного центру ЄС при ЧНТУ та керівництва Чернігівського національного технологічного університету.

24 квітня 2018 р. в читальному залі галузевого відділу документів з соціально-правових наук Наукової бібліотеки ЧНТУ для студентів II курсу юридичного факультету було проведено бібліотечну годину на тему «Сімейне право: історія та сьогодення».

Програма бібліотечної години включала:

  • бібліографічний огляд «Інститут сім’ї очима правових відносин».
  • інтерактивну гру «Сім’я без гендернгого насильства – основа гармонійних взаємин між чоловіком та жінкою» (гендерне законодавство XIX-XXI ст. на прикладі літературних творів видатних українських письменників).
  • тематичну виставку «Сім’я. Суспільство. Ми».
ОГОЛОШЕННЯ