ua en

Другий рік поспіль фінансово-економічний факультет Чернігівського національного технологічного факультету приєднується до глобальної ініціативи Global Money Week , що включає акції та заходи з підвищення фінансової грамотності по всьому світу і цього року проходить під девізом ”Learn.Save.Earn. ” Це той випадок, коли цілі і цінності глобального руху та локального проекту соціальної дії "Ф!нКультурний Марафон", що реалізується Чернігівським національним технологічним університетом за фінансової підтримки Британської Ради, повністю співпадають.

Вітаємо студентів академічного стартап-клубу YEP Чернігівського національного технологічного університету з зайнятим 1 місцем у конкурсі студентських проектів щодо заходів з впровадження цілей сталого розвитку в рамках взаємодії Чернігівського національного технологічного університету та Програми розвитку ООН!

Пишаємося нашими студентами !!! Окрема вдячність професору кафедри теоретичної та прикладної економіки Хоменко І.О.  за підготовку та підтримку команди!

В рамках реалізації проекту по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу» волонтерки ГО «Чернігів Європейський» Наталія Ємець (координатор проекту, доцент кафедри ОСПДН), Аліна Ковтун (магістрантка гр. МСПДп-181 ФСТОР) та Юлія Штаба (студентка гр. КПР-171юридичного факультету) 21 – 24 березня 2019 року пройшли навчання у Школі – тренінгу «Як стати блогером».

22 березня 2019 викладачі кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики ЧНТУ прийняли участь у XVII міжнародній науково-практичній конференції «Маркетинг в Україні» від Української Асоціації Маркетингу.

Важливим аспектом розгляду на конференції стало формування Робочих груп для розробки професійних стандартів у сфері маркетингу відповідно до класифікатора професій.

Вдячні організаторам за якісно наповнену професіоналами-практиками та науковцями конференцію.

Чернігівський національний технологічний університет запрошує до участі у Міжнародній науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих учених «ЮНІСТЬ НАУКИ – 2019: СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ТА ГУМАНІТАРНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА».

Дата проведення конференції: 17-18 квітня 2019 року

Чернігівський національний технологічний університет запрошує до участі у Всеукраїнській    науково-практичній  конференції студентів,  аспірантів та молодих учених  «НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ У НАУКОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ І НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ»

Дата проведення конференції: 10-11 квітня 2019 року.

22 березня 2019 року в рамках проекту соціальної дії "Ф!нКультурний Марафон", що реалізується Чернігівським національним технологічним університетом в Іванівській сільській ОТГ за фінансової підтримки Британської Ради, відбулась Майстерня спільних ідей та дій «Розумні фінанси». Основним завданням заходу було об’єднати мешканців с.Іванівка навколо вирішення питань, пов’язаних із інвестиційним вибором, фінансовими розрахунками, контролюванням використання особистих та спільних коштів на користь місцевій громаді. Для цього викладачі та студенти-волонтери фінансово-економічного факультету ЧНТУ активно використовували інтерактивні ігрові методи, спеціально обладнані ігрові станції та придбану за кошти проекту настільну гру-симулятор «Світ громад».

22 березня 2019 року у Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича відбувся Другий Всеукраїнський фестиваль «Читач року». Цього року на отримання почесних нагород фестивалю було номіновано понад 90 студентів, аспірантів та викладачів українських ЗВО. Чернігівський національний технологічний університет представляла студентка 2-го курсу фінансово-економічного факультету Корицька Анастасія. Поздоровляємо її з блискучою перемогою у номінації «Найактивніший читач» за підсумками 2018 року!

Магістрант кафедри електроніки, автоматики, робототехніки та мехатроніки (ЕАРМ) ЧНТУ Димерець Андрій Віталійович, група МПЕп-181, став переможцем регіонального етапу Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України 2018» у номінації «Кращий студент-науковець».

У минулому році Андрій мав велику кількість здобутків: І місце на Всеукраїнській олімпіаді з «Теоретичних основ електротехніки», І місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Електроніка», став лауреатом стипендії Президента України Леоніда Кучми, та ін.

Шановні студенти та куратори студентських груп!

Психологічна служба університету запрошує вас взяти участь у тренінговій програмі сприяння розвитку особистості «Крок до самореалізації».

Програма містить такі тренінги:

  • Тренінг комунікативної компетентності.
  • Тренінг розвитку лідерських якостей.
  • Тренінг розвитку самооцінки та успіху у житті.
  • Тренінг цілепокладання та позитивної мотивації .
  • Тренінг «Конфлікти та шляхи їх вирішення».
  • Тренінг самопізнання «Таємниці мого внутрішнього «Я»».

18 лютого. 2019 р. відбувся ранковий ефір на телеканалі Чернігів.UA за участю к.т.н., доцента, завідувача кафедри геодезії, картографії та землеустрою ЧНТУ Корнієнка Ігоря Валентиновича.

У студії обговорювались сучасні проблеми запровадження системи роздільного збирання твердих побутових відходів у м. Чернігові, культури поводження з відходами та можливі кроки покращення ситуації з сміттям.

19.03.2019 студенти 3-го курсу спеціальності «Лісове господарство» відвідали ДП «Добрянське лісове господарство». В межах екскурсії доцентами кафедри аграрних технологій та лісового господарства ННІ Бізнесу, природокористування і туризму ЧНТУ було проведено виїзні практичні заняття з дисциплін «Лісові культури» та «Лісове товарознавство».

18 – 19 березня 2019 року в рамках реалізації проекту «Програма по відновленню миру і діалогу внутрішньо переміщених жінок “Голос жінки має силу” (Women Voices Count)» директор Фонду прав людини в Україні Євгеній Фомін провів тренінг з розвитку компетентностей організації (Capacity Building). Його учасниками стали переселенці з непідконтрольних територій (цільова група), представники шкіл Чернігова, члени ГО «Чернігів Європейський», студенти і викладачі ЧНТУ. Тренінг проводився з метою розвитку організації для ефективного управління діяльністю та досягнення стійких результатів.

В Чернігівському національному технологічному університеті відбулися заходи, присвячені початку реалізації проекту «Програма по відновленню миру і діалогу внутрішньо переміщених жінок “Голос жінки має силу” (Women Voices Count)».

Фундація прав людини в Україні розпочинає третю фазу проекту, слоган якої – «Мистецтво може відкрити будь-які двері і пройти через будь-які бар’єри». В 2019 році проект буде реалізовуватися у 8 регіонах – Закарпатська, Запорізька, Дніпропетровська, Київська, Миколаївська, Одеська, Сумська та Чернігівська області. Партнери Фонду у Чернігівській області – громадська організація «Чернігів Європейський» і Чернігівський національний технологічний університет. Термін реалізації – лютий – грудень 2019 р.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №279 від 28.02.2019 р. у березні-травні 2019 року відбудеться Всеукраїнський студентський професійний творчий конкурсу проектів з екологічного та енергетичного менеджменту (далі – Конкурс).

Базовим закладом вищої освіти з проведення Конкурсу визначено Запорізький національний університет.

Конкурс проектів з екологічного та енергетичного менеджменту – змагання студентів у формі презентації та захисту проектів з екологічного та енергетичного менеджменту. Проект повинен бути актуальним, містити організаційне, економічне, правове рішення в сфері екологізації господарської діяльності людини та охорони довкілля.

15 березня 2019 р. село Іванівка Чернігівського району прийняло естафету "Ф!нКультурного Марафону". Саме таку назву має проект соціальної дії, що реалізується Чернігівським національним технологічним університетом в Іванівській сільській ОТГ за фінансової підтримки Британської Ради. На цей раз в рамках "Ф!нКультурного Марафону" волонтерами зі складу студентів фінансово-економічного факультету ЧНТУ й викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування було проведено інтелектуальний турнір «Тато, мама, я – фінансово грамотна сім’я» для учнів Іванівської ЗОШ 1-3 ступенів.

14 березня 2019 року відбулася конференція “Цілі Сталого Розвитку Чернігівщина: локальні рішення глобальних проблем”. Захід ініційовано Програмою Розвитку ООН у партнерстві із Чернігівської обласною державною адміністрацією, Чернігівською обласною радою та ЧНТУ.

Метою конференції було визначення пріоритетних напрямків та механізмів співпраці органів влади, ОТГ, науковців, бізнесу та громадськості щодо досягнення Чернігівщиною Цілей Сталого Розвитку.

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття
І голос твій нам душі окриля!
Востане у новій красі, проживши лихоліття
Твоя, Тарасе, звільнена земля…

7 березня в ЧНТУ у межах святкування «Шевченківської весни» відбувся перегляд та обговорення біографічного фільму «Мій Шевченко», присвяченого постаті великого генія українського народу - Тараса Шевченка. Учасники заходу мали змогу переглянути фільм, у якому творці намагалися нешаблонно показати справжнього Кобзаря, ведучи глядача від невеличкої хати в Моринцях до Чернечої гори біля Канева, де похований Тарас Шевченко.

ОГОЛОШЕННЯ