ua en

23-25 квітня 2018 року Національний університет біоресурсів і природокористування України приймав учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Хімія» для спеціальностей технологічних, інженерно-будівельних, транспортних, екологічних, медичних, аграрних і ветеринарних вищих навчальних закладів.

Наш університет гідно представив студент ННІ менеджменту, харчових технологій та торгівлі Максименко Афанасій (гр. ХТ-141), який отримав диплом І ступеня.

Підготовку до участі студента в олімпіаді проводила доцент кафедри харчових технологій Савченко Олеся Миколаївна.

Вітаємо Афанасія та його керівника і бажаємо подальших успіхів та наукових злетів!

З 25 по 27 квітня 2018 р. на базі Тернопільського національного економічного університету був проведений ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування», в якому взяли участь 74 студенти з різних вищих навчальних закладів України.

Наш університет представляли студентки ННІ менеджменту, харчових технологій та торгівлі - на освітньому ступені «бакалавр» Войтенко Катерина, на освітньому ступені «магістр» Матузка Анастасія.

За результатами олімпіади Войтенко Катерина отримала диплом ІІІ ступеня, а Матузка Анастасія посіла сьоме місце.

Готували студенток до олімпіади викладачі кафедри менеджменту та державної служби - професор Оліфіренко Лілія Дмитрівна та доцент Трейтяк Ольга Віталіївна.

   Вітаємо студенток та їх керівників і бажаємо успіху, наснаги та подальших наукових звершень!

ЧНТУ на запрошення кафедри БРАС відвідав професор з Бразилії Sergio Pimentel, який провів для студентів спеціальності Телекомунікації та радіотехніка оглядову лекцію, а також для всіх бажаючих - лекцію про свою країну, де розповів багато цікавих фактів. По завершенню лекції була проведена наукова зустріч з аспірантами кафедри, а також екскурсія визначними місцями нашого міста, яке, доречи, сподобалось гостю з Бразилії.

Запрошуємо усіх бажаючих на університетську кураторську годину до Дня пам'яті та примирення, що відбудеться 7 травня 2018 року о 13:10 в актовій залі ЧНТУ (вул. Шевченка, 95).

28 квітня 2018 на базі НУ «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка відбулися фінальні ігри Х відкритого Чемпіонату м. Чернігова з волейболу серед жіночих молодіжних команд вищої ліги сезону 2017-2018 рр.

Обігравши команду «НУ Чернігівський колегіум» з рахунком 3:0 золоті медалі та чемпіонський кубок отримала команда Чернігівського національного технологічного університету «Юрист».

Вітаємо дівчат та головного тренера Ридзеля Юрія Миколайовича та бажаємо подальших перемог!

24-28 квітня 2018 року на території Словаччини та Чехії відбулася Четверта Міжнародна науково-практична конференція «Ukraine-EU. Modern Technology, Bussines and Law».

Конференцію відкривав незмінний голова організаційного комітету Андрій Шевцов, директор департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Міністерства освіти і науки України, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, заслужений працівник освіти. У своєму виступі, присвяченому модернізації української вищої освіти та науки, пан Шевцов відзначив, що «у ході здійснення реформ вищої освіти на основі адаптації передового досвіду ЄС належить відродити національні самобутні риси та історичні переваги вітчизняної системи освіти; особлива увага повинна приділятися інтеграції вищої освіти та наукових досліджень, активізації інноваційної діяльності, посилення її впливу на розвиток національної економіки та соціальної сфери».

Наука – діло важливе та кропітке. Кафедра аграрних технологій та лісового господарства в цьому році розпочала проведення наукових досліджень з посівних робіт в НВД «Деснянка». На ярих зернових культурах (ячмені та пшениці) закладено досліди.

Посіву передувало оброблення зерна хімічними та біологічними препаратами, адже в умовах сучасного розвитку сільського господарства без хімічних засобів майже не обходиться, а застосування біопрепаратів є чи не єдиним фактором допустимого впливу при вирощуванні продукції за органічного землеробства.

Все колись відбувається вперше. Ще декілька років тому в Чернігові вперше був проведений фінальний етап Всеукраїнської студентської Олімпіади з електроніки, який потім проходив у нас протягом трьох років поспіль. Звісно, ця подія відбулася в ЧНТУ, оскільки ми – єдиний в регіоні виш, де є відповідна матеріальна база, а головне – кадри, яким Міністерство освіти і науки України змогло довірити відповідальний захід, спрямований на виявлення в чесному змаганні найкращих молодих електронщиків нашої країни.

20 квітня у стінах Чернігівського національного технологічного університету пройшов інформаційно-розважальний захід – брейн ринг на тему «Пізнавай Європу, розбудовуй Україну» у рамках візиту делегації Представництва ЄС до регіонів з інформаційною кампанією «Будуймо Європу в Україні". Захід був організований спільними зусиллями координаторів Представництва ЄС, Інформаційного центру ЄС при ЧНТУ та керівництва Чернігівського національного технологічного університету.

24 квітня 2018 р. в читальному залі галузевого відділу документів з соціально-правових наук Наукової бібліотеки ЧНТУ для студентів II курсу юридичного факультету було проведено бібліотечну годину на тему «Сімейне право: історія та сьогодення».

Програма бібліотечної години включала:

  • бібліографічний огляд «Інститут сім’ї очима правових відносин».
  • інтерактивну гру «Сім’я без гендернгого насильства – основа гармонійних взаємин між чоловіком та жінкою» (гендерне законодавство XIX-XXI ст. на прикладі літературних творів видатних українських письменників).
  • тематичну виставку «Сім’я. Суспільство. Ми».

7 травня 2018 року розпочинаються змагання З ВОЛЕЙБОЛУ за програмою Спартакіади ЧНТУ 2017-2018 н.р. серед студентів.

Ігри проводяться з трьох партій (фінальні ігри проводитимуться з п’яти партій) за олімпійською системою з вибуванням після двох поразок.

02 травня 2018 року пройде ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА Спартакіади ЧНТУ 2017-2018 н.р. серед науково-педагогічних працівників та співробітників «Сила в єдності».

Захід проходитиме на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОК) ЧНТУ за адресою: проспект Перемоги 147–А (район «П’ять кутів»).

18-19 квітня 2018 року на спортивному майданчику Навчально-наукового комплексу оздоровлення та реабілітації розвернулися справжні баталії у змаганнях з волейболу за програмою Спартакіади ЧНТУ серед науково-педагогічних працівників та співробітників «Сила в єдності» 2018 р.

Творча студія “Гаудеамус” продовжує працювати вже понад дванадцяти років. В її історії – творчі зустрічі, чудові майстер-класи, виставки творчих робіт, випуски поетичних збірок, конкурси та багато інших цікавих форм роботи. Сьогодні особливою популярністю серед студентів користуються заняття з батіку.

Ніщо так не збагачує і не розвиває особистість, як заняття художньо-творчою діяльністю – впевнені учасники студії.

Чернігівський національний технологічний університет запрошує усіх бажаючих 21 квітня 2018 року до Чернігівського Палацу дітей та юнацтва відвідати Всеукраїнський освітній фестиваль «STEM», на якому будуть представлені технологічні розробки студентів і науковців університету.

До вашої уваги анонс фестивалю

12 квітня 2018 року викладачі кафедри кримінального права та правосуддя разом зі студентами-магістрами взяли участь у заході "Свобода та особиста недоторканість у взаємодії з правоохоронними органами", що відбувся в Чернігівській обласній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка за участю представників Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Управління патрульної поліції в Чернігівській області та громадської організації «МАRT». Під час заходу його учасники ознайомились із презентованим представниками територіального управління юстиції загальнонаціональним правопросвітницьким проектом Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!».

18 квітня 2018 року студенти спеціальності Лісове господарство Інституту бізнесу, природокористування і туризму ЧНТУ та викладачі кафедри Аграрних технологій та лісового господарства прийняли активну участь в щорічній акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», яку організовують сумісно Управління освіти і науки Чернігівської ОДА та Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства.

За результатами оновленої версії 2018 року Чернігівський національний технологічний університет значно покращив свої позиції увійшовши до ТОП-40 українських університетів за інтегральним критерієм. За рейтингом «Прозорість (Відкритість)» ЧНТУ посідає 18 місце серед 327 університетів України!

Протягом 11-12 квітня у Чернігівському національному технологічному університеті проходила щорічна Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Юність науки – 2018: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства».

З вітальним словом до учасників конференції виступили ректор ЧНТУ, д.е.н., проф. Шкарлет С.М і директор ННІ економіки ЧНТУ, д.е.н., проф. Гонта О.І.

Робота конференції здійснювалась за дев’ятьма секціями. На секційних засіданнях учасники обговорили проблеми та перспективи розвитку соціально-економічних систем в умовах становлення інформаційного суспільства; забезпечення фінансової стабілізації; удосконалення методики та організації обліково-аналітичної роботи; активізації використання сучасних інформаційних технологій в економіці; розвитку менеджменту та публічного управління; розвитку соціальної роботи, забезпечення захисту прав і свобод людини та громадянина, гуманітарного розвитку, а також вирішення актуальних проблем життєдіяльності суспільства.

Із нагоди 100-річчя державної служби в Україні та враховуючи важливість ефективного партнерства держави, бізнесу та освіти як стратегічного ресурсу інноваційного розвитку України, за підтримки Національного агентства з питань державної служби України Чернігівським національним технологічним університетом 29 травня 2018 року заплановане проведення БІЗНЕС-ФОРУМУ «ДЕРЖАВНАСЛУЖБА – ОСВІТА – ПІДПРИЄМНИЦТВО: стратегія взаємодії», за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 95.

ОГОЛОШЕННЯ