ua en

В кінці квітня 2019 р. на базі кафедри Електроніки, автоматики, робототехніки та мехатроніки ЧНТУ був проведений фінальний етап II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Електроніка».

На конкурс надійшло 24 роботи. Після ретельного рецензування до нас в гості були запрошені автори найкращих розробок. В ході науково-практичної конференції, яка викликала неабиякий інтерес, заслухані цікаві доповіді. Запеклі дискусії тривали під час обговорення робіт на засіданнях журі Конкурсу. У результаті неупередженого голосування члени журі винесли свій вердикт:

Нарешті можемо підвести підсумки фіналу конкурсу «Марафон з інтелектуальної власності – IP Marathon», що відбувся 16 травня 2019 року. Захід проведено в рамках Всеукраїнського фестивалю інновацій Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та державною організацією «Національний офіс інтелектуальної власності» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації. Фіналу передував шести тижневий тренінг та два складних етапи відбору. На конкурсних засадах було обрано 20 найкращих проектів.

Доцент кафедри ТІДПКП ЧНТУ Алла Нітченко успішно пройшла всі конкурсні етапи, увійшовши у фінал з стартап-проектом «Mobile-ElectionUA», та потрапила у номінацію 5-ти найкращих проектів, що отримали запрошення від директора Української мережі Стартап шкіл «Sikorsky Challenge» члена журі Олексія Струцинського на безкоштовне навчання до Стартап школи та подальшу менторську підтримку проекту.

Дякуємо всім, хто не залишився осторонь проекту !

23 травня в Чернігівському національному технологічному університеті відбулося урочисте вручення випускних документів слухачам курсів професійної перепідготовки в рамках проекту «Україна-Норвегія». Протягом трьох місяців 30 учасників АТО, військовослужбовців звільнених в запас та членів їх родин проходили навчалися за напрямком: «Інтернет технології, WEB-дизайн та англійська мова в бізнесі».

ІІІ місце в командному заліку ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з технології машинобудування – зайняла команда студентів механіко-технологічного факультету у складі ІВАНЧЕНКА Павла, КОЗЛОВА Ростислава, ТРАЛА Тараса, а в особистому заліку також ІІІ місце посів ІВАНЧЕНКО Павло.

Олімпіада пройшла в Одеському національному політехнічному університеті.

Керівник команди – доцент кафедри технологій машинобудування і деревообробки КОСМАЧ Олександр Павлович.

Також серед здобутків наших студентів на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт «Технологія машинобудування» – диплом ІІ ступеню у Хоменка Антона за випускну роботу магістра та диплом ІІІ ступеню у Товстухи Тараса за випускну роботу бакалавра. Керівники – доценти кафедри ТМД Космач О.П. та Сапон С.П.

Вітаємо студентів і керівників з високим результатом та бажаємо підкорення нових вершин!

14-16 травня 2019 року в Сумському державному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Математика».

Наш ВУЗ на олімпіаді гідно представив студент факультету електронних та інформаційних технологій НАГОРНИЙ Павло (гр. ПІ-181), виборовши ІІ місце серед 33 учасників, які приїхали позмагатися за звання "кращого математика"з технічних та економічних вищих навчальних закладів.

Готувала студента до олімпіади доцент кафедри інформаційних технологій та програмної інженерії Трунова О.В.

Щиро вітаємо переможця і керівника та бажаємо успіхів у навчанні, науковій діяльності і подальших перемог!

До дня Науки у Навчально-науковому інституту бізнесу, природокористування і туризму кафедра управління персоналом та економіки праці провела серію цікавих і корисних заходів

Студентка ЧНТУ Дейкун Людмила Вікторівна (гр. ІМ-151) - переможниця VІ Міжнародної олімпіади з менеджменту серед молоді у номінації «Практики та методи менеджменту» в рамках Глобального проекту «Молодіжний творчий рух «ЕСТАФЕТА ЯКОСТІ» (GLOBAL PROJECT YOUTH CREATIVE MOVEMENT “QUALITY RELAY RACE” INTERNATIONAL ORGCOMMITTEE), яку організувала Міжнародна гільдія професіоналів якості (МГПЯ) спільно з Клубом лідерів якості країн Центральної і Східної Європи (КЛЯ ЦСЄ).

Її керівник - к.е.н., доцент кафедри менеджменту та державноi служби Попело Ольга Володимирiвна.

Вітаємо і бажаємо нових успіхів!

«Патріотизм - це переконання, що твоя країна краща від інших тому, що саме ти в ній народився» Бернард Шоу. Ось що написано на оглядовому майданчику в Бакоті. Бакота - чарівний куточок, рай на Землі, надійно захищений від масових туристичних потоків славнозвісними українськими дорогами.

У неперевершеній красі рідної землі ми вкотре переконалися в нашій черговій подорожі, організованій туристичним клубом університету «ЧнТУР» (Бакота - Хотин - Кам’янець-Подільський - Вінниця).

20.05.2019 в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області в рамках „МОЛОДІЖНОЇ ШКОЛИ БІЗНЕСУ” проф. Парубець О., доц. Панченко О., доц. Садчикова І. та доц. Штирхун Х. а також студенти-волонтери фінансово-економічного факультету провели фінансову ігротеку "Steps to Success".

У першій половині заходу усіх учасників, які були поділені на 5 команд, чекали 5 станцій з різноманітними завданнями на фінансову тематику, а у другій частині вони пограли у фінансову рухавку, опанували техніки складання особистого бюджету та жваво обговорили результати плідної роботи. Усі присутні, як завжди, були у захваті від ігротеки, тому що час проведений весело та з надзвичайною користю.

16-17 травня 2019 р. на юридичному факультеті Чернігівського національного технологічного університету проходить VI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених і студентів «Проблеми захисту прав та свобод людини і громадянина».

16.05.2019 р. відбулося засідання секції історії та теорії держави і права, конституційного права.

15-17 травня 2019 року відбувся ІV Всеукраїнський фестиваль інновацій у м. Києві, що почався з виступу прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана та міністра освіти та науки Лілії Гриневич.

Під час проведення фестивалю команда Чернігівського національного технологічного університету презентувала свій проект «Yo!Idea» та активно приймала участь у тренінгах за участі менторів English Business School та провідних науковців КНЕУ. Проекти підтримували тисячі вболівальників з усіх куточків України. Студенти Івченко Наталія, Брагіда Олександра, Ребенок Денис та Володимир Чорноног під керівництвом д.е.н., професора кафедри ТПЕ Хоменко І.О. та к.е.н., доцента, начальника НДЧ Сизоненко О.В. з проектом «Yo!Idea» пройшли до фіналу конкурсу інновацій та вибороли приз глядацьких симпатій у секції «IT-Eureka»!

Щиро вітаємо наших студентів та їх керівників з цим досягненням та бажаємо подальшої наснаги, творчого розвитку та успіхів у науковій діяльності!

16 травня 2019 року відбувся перший "Жу-жу"-ЕкоFest в Чернігові.

Чернігівський націонаьни технологічний університет виступив партнером екоініціативи Чернігова, а студенти прийняли участь не лише в прибиранні лісу поблизу р. Десна, але й в організації заходу!

Дякуємо Управлінню культури і туризму ЧМР за екоініціативу, Чернігівському пивкомбінату "Десна" за подарунки і допомогу в організації, Агенції змін "Up-to-date" за нашу долученість, Сергію Безбородько за змістовну лекцію про сортування сміття!

ЧНТУ - за чисте місто!

15-17 травня 2019 року у Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2018/2019 навчального року з дисципліни «Управлінський облік».

У ІІ турі олімпіади взяли участь студенти обліково-економічного факультету ЧНТУ. За результатами участі студент ВЕРТІЙКО Артем (гр. ОА-151) посів ІІ місце, а студентка КАЛІНІЧЕНКО ДАР`Я (гр. ОА-151) нагороджена грамотою за ґрунтовну теоретичну підготовку та високі показники.

Готувала студентів до олімпіади к.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Гнедіна Катерина Володимирівна.

Щиро вітаємо із перемогою та бажаємо подальших успіхів і досягнень!

Шановні колеги, студенти та аспіранти! Щиро вітаємо вас з Днем науки! Бажаємо вам нових творчих пошуків і знахідок, невичерпної енергії, наснаги та вагомих успіхів і перемог на вашому нелегкому, але надзвичайно цікавому шляху!

Хай ніколи не згасає ваш потяг до нових знань, хай завжди вас супроводжує натхнення! Зичимо кожному з вас міцного здоров'я, щастя та благополуччя!

Адміністрація університету

Чернігівський національний технологічний університет постійно ініціює заходи, спрямовані на налагодження ефективної співпраці між державою, сферою освіти та науки, а також бізнесом.

Цього року в університеті відбувся уже IV Бізнес-форум «ОСВІТА – БІЗНЕС: успішна кар’єра». До заходів Форуму долучилися представники органів державної влади та місцевого самоврядування, а також підприємств, установ і організацій, що зацікавлені у налагодженні ефективної взаємодії між згаданими вище найважливішими інститутами суспільства, а також продовження налагодження ефективного соціального діалогу щодо механізмів реалізації стратегії їх взаємодії.

13 травня 2019 року для здобувачів вищої освіти та зацікавлених осіб відбулася серія тренінгів на тему «Формування навичок ХХІ століття»: а саме «Соціальне підприємництво», «Лідерство та командоутворення», «Успішна комунікаці, «Digital-компетенції», «Сучасні техніки написання резюме та мотиваційних листів», Speed English, «Project skills: від ідеї до реалізації».

Шановний Сергію Миколайовичу та адміністрація Чернігівського національного технологічного університету!

Колектив кафедри фізичної реабілітації висловлює Вам щиру подяку за підтримку у забезпеченні навчального процесу, а саме придбання медичного тренажеру «ТАРАС-М».

Здійснені Вами кроки направлені на розвиток умов навчання на кафедрі фізичної реабілітації та сприятимуть підвищенню якості освіти наших студентів, готових прийти на допомогу, навіть в критичних ситуаціях.

Справжнє свято вишиванки відбулося у Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ.

Цьогоріч у коледжі пройшло дефіле, де студенти та співробітники продемонстрували національний одяг.

Вишиванки завжди були нашим національним символом, нашою гордістю та автентичною ознакою! Адже вишита українська сорочка – це не просто одяг, це справжній оберіг, який часто називають молитвою без слів.

Весь світ 15 травня відзначав Міжнародний день сім'ї. Родина, сім’я – це найдорожче для кожної людини. Традиційно цей день заведено проводити у колі найближчих – у колі сім'ї. Саме так і провели цей день в Коледжі транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ, запросивши на святкування родини найкращих студентів коледжу.

Багато теплих слів вдячності було сказано батькам за гідне виховання дітей, а святковий концерт залишив часточку добра в серцях всіх присутніх на святі. Тож нехай для всіх родин на землі кожен день буде сонячним і радісним, нехай довкола панують любов і гармонія, розквітають квіти і звучить музика.

Студент механіко-технологічного факультету ДОНЕНКО Владислав став переможцем ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика», підсумкова науково-практична конференція якого відбулася 22–26 квітня 2019 р. в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут».

Щиро вітаємо з перемогою нашого студента та його наукового керівника ГАНЄЄВА Тімура Рашитовича, доцента кафедри зварювального виробництва та АПБК, і бажаємо подальшої творчої наснаги, успіхів, нових перемог та наукових досягнень!

22-24 квітня 2019 року в Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія».

Наш ВУЗ на олімпіаді гідно представив студент обліково-економічного факультету НАГОРНИЙ Павло (гр. ЗЕА-181), виборовши ІІІ місце.

Готувала студента до олімпіади к.е.н., доцент кафедри теоретичної та прикладної економіки Шадура-Никипорець Наталія Тимофіївна.

Щиро вітаємо переможця і керівника та бажаємо подальшого особистісного зростання, успіхів у навчанні та науковій діяльності!

Засідання було присвячено 74-й річниці перемозі над нацизмом. У ньому взяли участь представник Українського інституту національної пам’яті в Чернігівській області С.Бутко, викладачі кафедри філософії і суспільних наук, кафедри фінансів, банківської справи та страхування, студенти університету.

У ході творчої дискусії учасники обмінялися думками щодо актуальних проблем, пов’язаних з Другою світовою війною, проаналізували роль українського народу у перемозі об’єднаних націй, звернули особливу увагу на історичне значення перемоги над нацизмом та уроки Другої світової війни для сьогодення.

ОГОЛОШЕННЯ