ua en

Відомо, що особистий простір людини має величезний вплив на рівень її працездатності, настрою, мотивації та самореалізації. Саме тому студенти ЧНТУ докладають максимум зусиль аби створити творчу, креативну та надихаючу атмосферу у власній кімнаті гуртожитку. З травня по червень у гуртожитках університету проводився щорічний огляд-конкурс на кращу кімнату. При визначенні переможців журі першочергово звертало увагу на санітарно-гігієнічний стан кімнати, художньо-естетичний вигляд кімнати та забезпечення умов для навчання й відпочинку студентів.

Інформуємо студентів та абітурієнтів Чернігівського національного технологічного університету про проведення конкурсу «Розумним Бути Модно». Переможці даного конкурсу отримують гранти на оплату навчання. Запрошуємо залучитися до участі студентів всіх курсів та факультетів Чернігівського національного технологічного університету, державного замовлення та контрактної основи та поборотися за призові місця. В якості винагороди переможці отримують:

  • 1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
  • 2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
  • 3-є місце - грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

*Студенти державного замовлення в разі перемоги отримають гранти у вигляді стипендій, відповідно до оплати навчання на курсі.

9 червня 2019 р. проект «Голос жінки має силу!» зробив ще один подарунок дітлахам – блог-кафе «Світ дітей & Світ батьків». На захід завітали діти-переселенці з тимчасово непідконтрольних територій та їх мами.

Практичний психолог, кандидат психологічних наук А.Л. Чепурна провела тренінгові заняття, спрямоване на гармонізацію дитячо-батьківських стосунків, підвищення самооцінки дітей і батьків, актуалізації самоаналізу учасників.

Центр міжнародних проектів "Євроосвіта" (http://www.euroosvita.net/), в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence (http://ireg-observatory.org/en/), презентує наступний академічний рейтинг закладів вищої освіти України III, IV рівнів акредитації "Топ-200 Україна 2019".

Студенти та викладачі ЧНТУ третій рік поспіль прийняли участь у фестивалі «Життя в стилі ЕКО», який проводить Департамент екології та природних ресурсів до Всесвітнього дня навколишнього природнього середовища. Наші студенти навчили відвідувачів правильно сортувати сміття, запропонували ряд екологічних ігор, тощо. Зазначений захід відвідали більше 700 школярів м. Чернігова та області.

Заключний тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за окремими спеціальностями пройшов 30 травня – 1 червня 2019 року на базі Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського.

У конкурсі взяли участь студенти з України, Данії, Польщі, Угорщини, Словаччини, Китаю, Ірану, Грузії, Турції, Казахстану.

Студенти нашого університету також подали на Конкурс наукові роботи за спеціальностями: Менеджмент; Економіка; Транспортні технології; Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

У суботу 1 червня 2019 року Чернігівський національний технологічний університет вітав свої випускників минулих років навчання. На університетській площі зібралося чимало випускників, викладачів і студентів ЧНТУ

На святковому зібранні у актовій залі перший проректор університету Новомлинець Олег Олександрович, випускник 1999 року, розповів про досягнення і плани університету.

1 червня – Міжнародний День захисту дітей. Традиційно в цей день проходять різноманітні заходи для малюків. От і в Чернігові, з десятої години ранку на Алеї Героїв, відбувалося неймовірне, драйвове та інтерактивне свято для дітлахів – «Мирний квартал»!

Наші студенти та викладачі, як завжди, не залишились осторонь - локація Чернігівського національного технологічного університету була найбільш цікавою.

29 травня 2019 року в Чернігівському національному технологічному університеті відбувся Фінал конкурсу стартапів «StartUp – way to success», у якому прийняли участь 17 команд:

Вітаємо всіх учасників фіналу та бажаємо подальших успіхів у реалізації проектів!!

ЧЕРНІГІВСЬКА БЛОГОСФЕРА

ЗА СПРИЯННЯ ФУНДАЦІЇ ПРАВ ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ. ПРОЕКТ «ПРОГРАМА ПО ВІДНОВЛЕННЮ МИРУ І ДІАЛОГУ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ЖІНОК «ГОЛОС ЖІНКИ МАЄ СИЛУ» У ПАРТНЕРСТВІ З ЧЕРНІГІВСЬКИМ НАЦІОНАЛЬНИМ ТЕХНОЛОГІЧНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ.

В рамках реалізації проекту «Голос жінки має силу!» та за сприяння Чернігівського національного технологічного університету створена блогплатформа «Чернігівська блогосфера»: https://blog.stu.cn.ua/

Запрошуємо до публікації постів та створення власних блогів усіх, хто хоче долучитися до кола небайдужих, поділитися своїми ідеями та враженнями щодо подій та фактів, які відбуваються в українському суспільстві, Чернігівському регіоні, нашому університеті!

В рамках реалізації проекту «Голос жінки має силу!» 25 травня 2019 р. відбулося третє блог-кафе «Атр-кафе “Персона”».

Модератор майстер-класу О. Тимченко застосувала оригінальну арт-техніку – створення маски. Учасники на малюнку відтворювали своє бачення персони. А в ході обговорення масок, кожен намагався зазирнути в таємничі куточки своєї індивідуальності.

Зазначимо, що учасниками блог-кафе в основному стали вимушені переселенці. Саме сучасні атр-терапевтичні методики покликані допомогти розібратися в психоемоційних переживаннях, пов’язаних з життєвими обставинами, в яких вони опинилися.

Святкова атмосфера панувала 29 травня 2019 року в Чернігівському національному технологічному університеті. Церемонію урочистого закриття ювілейної Х Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації розпочав Анатолій Костянтинович Похресник, голова спілки голів Рад директорів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації України, кандидат філософських наук, заслужений працівник освіти України.

Дні, проведені в Чернігові, дали учасникам унікальну можливість відчути єдність усіх областей країни в царині математики, обмінятись ідеями, знайти однодумців із 24 областей України. Вони відвідали історичні місця, поринули в минуле Чернігова та його легендарних постатей, почули цікаві розповіді знаних науковців краю.

Естафету проведення наступної Всеукраїнської олімпіади з математики передано Тернопільській області.

 29 травня у стінах престижного освітнього центру Сіверщини - Чернігівському національному технологічному університеті - відбулися урочистості з нагоди відкриття ювілейної Х Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста.

Переможець ІХ Всеукраїнської олімпіади з математики, студент Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ Даниленко Олександр передав символічну естафету математичних змагань учасникам Х Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста.

20 травня 2019. у Києві була відкрита Асамблея Європейського Центру Міжнародної Ради Жінок. 21-22 травня 2019 р. вона продовжила свою роботу у Чернігові. До участі в заході долучилися й представниці Чернігівського національного технологічного університету: директор ННІ економіки професор О.І.Гонта, завкафедри ОСПДН доцент К.О.Кальницька, керівник ЦГО ЧНТУ доцент Н.А.Ємець, доцент кафедри менеджменту та держслужби С.М.Задорожна.

Вони взяли участь у панельних дискусіях: «Актуалізація участі жінок у прийнятті рішень», «Протидія домашньому насильству як один із шляхів до участі жінок у прийнятті рішень» та «Актуалізація участі жінок у прийнятті рішень: міжнародний досвід для України». У своїх виступах поділилися основними здобутками нашого університету у сфері гендерної освіти та активного залучення жінок до участі у прийнятті рішень.

17-18 травня 2019 р. на базі Чернігівського національного технологічного університету в рамках проекту «Голос жінки має силу» відбувся дводенний тренінг «Новітні арт-методи у миротворенні»: перший день – «Інноваційний арт-метод “Драма-театр”», другий день – «Техніки арт-терапії у миротворчості». Участь у тренінгу взяли 27 осіб, серед них були вимушено переміщені особи, студенти, викладачі.

Фінал конкурсу стартапів Чернігівського національного технологічного університету «StartUp – way to success» відбудеться 29 травня 2019 року о 14:00 за адресою Шевченка 95, 1 корпус, у актовій залі.

Запрошуємо всіх бажаючих підтримати команди під час їх виступів.

В Чернігівському національному технологічному університеті, у рамках проведення конкурсу стартапів «StartUp – way to success» , відбулося підготовка-навчання в міні-школі стартапів «StartUp – way to success». Під час навчання команди, які подали заявки на участь у конкурсі, мали можливість додатково попрацювати над своїми проектами та вдосконалити їх. Навчання у школі проводила к.е.н., доцент, начальник відділу НДЧ ЧНТУ Сизоненко О.В. Під час навчання команди отримали додаткові знання, аналізували, дискутували та вдосконалювали свої проекти за такими напрямками: Інтелектуальна власність та Start-up, Бізнес-модель для start-up, Ринкова стратегія та стратегія продажів, Бізнес-план start-up тощо. Команди підготували презентації своїх проектів та мали можливість попрактикуватися у виступах-пітчингах перед участю у фіналі конкурсу.

Фінал конкурсу стартапів «StartUp – way to success» відбудеться 29 травня в актовому залі ЧНТУ (1 корпус) о 14.00.

Запрошуємо друзів та рідних членів команд проектів та всіх бажаючих для підтримки команд під час їх виступів.

28  травня 2019 року на базі Чернігівського національного технологічного університету розпочався ІІІ етап Х Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Ми радо вітаємо гостей з усієї України на древній Сіверській землі!

Хай щастить вам, юні математики!

В кінці квітня 2019 р. на базі кафедри Електроніки, автоматики, робототехніки та мехатроніки ЧНТУ був проведений фінальний етап II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Електроніка».

На конкурс надійшло 24 роботи. Після ретельного рецензування до нас в гості були запрошені автори найкращих розробок. В ході науково-практичної конференції, яка викликала неабиякий інтерес, заслухані цікаві доповіді. Запеклі дискусії тривали під час обговорення робіт на засіданнях журі Конкурсу. У результаті неупередженого голосування члени журі винесли свій вердикт:

ОГОЛОШЕННЯ