ua en

Міністерство освіти і науки України та Київський національний торговельно-економічний університет проводять II Всеукраїнський студентський конкурс бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін».

Мета конкурсу - розвиток і посилення підприємницького духу студентської молоді, заохочення студентів до отримання навичок бізнес-моделювання, а також перевірка бізнес-ідей на реалістичність.

Для участі запрошуються команди-учасники у складі 1-3 особи (не більше 3 команд від ЗВО).

З 23по25 жовтня 2019 р. на базі Сковородинівської академії молодих учених (Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди) проходитиме Осіння школа для молодих науковців (докторантів, аспірантів, магістрів, молодих викладачів, наукових співробітників, учителів ЗНЗ різного типу), які бажають підвищити якість своєї наукової діяльності, оволодіти сучасними технологіями творчого наукового пошуку та розширити науково-освітнє середовище взаємодії з колегами з різних регіонів України.

Для викладачів навчання в Осінній школі за окремою заявкою може бути зараховане як підвищення кваліфікації (стажування), про що видаватиметься відповідний сертифікат.

Цьогоріч студенти кафедри туризму ЧНТУ відмічали Всесвітній день туризму на Львівщині. Програма поїздки включала відвідування Сколівських Бескидів, зокрема залишків середньовічної наскельної фортеці-граду і митниці ІХ—ХVІ століть та давньоруського наскельного оборонного комплексу; пішохідний маршрут долиною річки Кам’янка, а також перебування у м. Львові.

Львівщина зустріла нас теплом і сонцем, смачними шоколадом і кавою та яскравими фарбами осені, коли Карпати особливо вражають своєю неповторною красою!

Шановні колеги!

У дні початку золотої осені прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Всіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці - допомагати молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше –обрати вірний життєвий шлях.

Наша глибока повага Вам, дорогі колеги, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.

Бажаємо міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності

Зі святом!

Адміністрація університету

EBSCOhost надає можливість пошуку повнотекстових, рецензованих статей наукових журналів, довідників та інших публікацій з різних наукових дисциплін.

EBSCO представляє «EP Package Standard», який включає бази даних, що охоплюють широкий спектр тем: від бізнесу та гуманітарних наук до медицини та екології.

EBSCO EP Package standard: Academic Search Premier, Business Source Premier, Regional Business News, MasterFile Premier, Health Source: Nursing / Academic Edition, Health Source: Customer Edition, Newspaper Source, MEDLINE, ERIC, GreenFile, LISTA, Teacher Reference Center, European Views on Americas: 1493-1750.

26.09.2019 р. студенти ЧНТУ Яна Петренко, Костянтин Степаненко, Максим Завада (“Економіка підприємства”) та Ірина Костюченко (“Облік і аудит”) долучилися до тренінгу-ділової гри “Розвиток управлінських навичок підприємців”.

Протягом гри учасники мали змогу поспілкуватися з досвідченими і прогресивними підприємцями та фахівцями з економічних питань, спробувавши використати на практиці свої знання зі стратегічного планування, “попрацювати” в різних відділах компанії, знайти нестандартні рішення для подальшого розвитку, а головне — реалізувати стратегію підприємства у співпраці з іншими департаментами заради єдиної мети.

22 вересня 2019 року на березі річки Десна до дня нашого міста проходили змагання з веслування на човнах дракон. У цей день річка Десна зустрічала веслярів, які боролися за головний кубок осені в гонці на драгонботах! У гонці взяло участь 13 команд нашого міста і це було справжнє видовище!

Команда ЧНТУ у складі викладачів та аспірантів також прийняла активну участь у веслуванні на Драгонботі.

2 жовтня 2019 року розпочинається Спартакіада ЧНТУ серед науково-педагогічних працівників та співробітників 2019-2020 р.р.

Змагання з шахів проводяться серед збірних команд інститутів та коледжів. Склад команди 2 учасники незалежно від статі. Контроль часу 15 хвилин кожному з гравців.

Запрошуємо учасників та вболівальників.

Психологічна служба університету запрошує Вас з 1 жовтня 2019 року взяти участь у марафоні адаптаційних тренінгів для першокурсників.

Тренінг сприяє психологічній адаптації першокурсників до умов навчання в Чернігівському національному технологічному університеті, знаходженню оптимальних моделей поведінки в студентському середовищі, формуванню навичок конструктивного спілкування, єднанню учбового колективу через створення доброзичливого психологічного клімату в групі.

В рамках Міжнародного форуму «GEOSPHERE - 2019» «Сучасні технології геодезичного забезпечення земельно-кадастрових та будівельних робіт», присвяченому 60-й річниці Чернігівського національного технологічного університету, ініціаторами та організаторами якого виступили викладачі та студенти навчально-наукового інституту будівництва Чернігівського національного технологічного університету було відвідано міжнародний конгрес "INTERGEO-2019", який проходив 17-19 вересня у м. Штутгарт, Німеччина.

З 20 по 21 вересня 2019 року у м. Вінниця за ініціативою громадської організації «Технічний скаутський рух IT-Scouts» на базі Вінницького національного технічного університету відбулися Всеукраїнські командні змагання для молоді «Хакатон IТ-Scouts з робототехніки «Smart-City» серед студентів вищих навчальних закладів України, учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та гуртків з робототехніки. У змаганнях прийняли участь команди з майже 20-ти областей.

Задачею кожної команди було розробити мобільного робота та провести його по моделі міста, виконуючи певні завдання (переміщувати предмети, натискати на кнопки, тощо). За результатами участі серед студентів закладів вищої освіти наша команда зайняла призове третє місце, отримала відповідний диплом та цінні подарунки.

Вітаємо наших студентів з успішним виступом!

Щорічно кожної третьої середи вересня в Україні відмічається професійне свято управлінців з персоналу – День HR-менеджера. Останнім часом ця професія набуває все більшої популярності, а висококваліфіковані HR-менеджери користуються підвищеним попитом на ринку праці. Про актуальні проблеми та сучасні тренди трансформації кадрових служб в цифрову епоху дізналися учасники панельної дискусії, проведеної кафедрою управління персоналом та економіки праці ЧНТУ в коворкінговому просторі університетської бібліотеки.

25 вересня з історією Чернігівського національного технологічного університету знайомились студенти груп ЕТ-1603, АТ-1605, ТТ-1608, ТТ-1707 разом із керівниками груп Шумською Л.М., Івашенцевою Є.Г., Лісовою М.А., зав. бібліотекою Подгорновою Т.М. та провідним бібліотекарем Фурс Н.І.

Екскурсію провела директор музею історії ЧНТУ Татаренко Л.С., яка дуже доступно, емоційно, поетапно та детально ознайомила присутніх з історією становлення і розвитку університету.

В суботу, 21 вересня 2019 р., проєкт «Голос жінки має силу 2019» спільно з партнерами Чернігівським національним технологічним університетом, Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, музеєм сучасного мистецтва «Пласт-арт» долучилися до відзначення Дня міста Чернігова – подарували дітлахам інтерактивний вернісаж «Мирна галерея».

Навіть прохолодна погода не стала а заваді творчій атмосфері під час створення спільної інсталяції. А солодкі подарунки від партнерів були надзвичайно приємними.

З 12 по 23 жовтня 2019 року в рамках діяльності Інформаційного центру ЧНТУ ім. проф. Я.-У. Сандала, студенти та викладачі Чернігівського національного технологічного університету мають можливість БЕЗКОШТОВНО навчатися на англомовному курсі соціального підприємця, який викладатиме професор  Ян-Урбан Сандал, засновник та керівник Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute (Норвегія).

Традиційно на початку навчального року в коледжі в рамках проведення тижня фізичної культури і спорту проходить День здоров’я - день, присвячений активному та здоровому способу життя, метою якого є згуртування студентських колективів, зміцнення здоров’я студентів та педагогів, масове залучення їх до систематичних занять фізичною культурою.

11 вересня 2019 р. в рамках реалізації проекту «Голос жінки має силу 2019» відбулося блог-кафе «Журналістика & блогерство: принципові відмінності і точки дотику». Учасники отримали можливість поспілкуватися з менеджером (виконавчим директором) Чернігівської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України «UA: ЧЕРНІГІВ» Вадимом Соколюком.

Навчання в університеті не обмежується конспектами, книжками, лекціями та іспитами, це ще і просвітницькі, культурні та дослідницькі заходи.

Начально-науковий інститут економіки привітав студентів першого курсу із початком навчання екскурсією містом, причому на тролейбусі. Маршрут пролягав по центру міста та історичній частині Чернігова – Денинцю.  Екскурсію провів Владислав Зеленский, студент другого курсу та завзятий поціновувач історії Чернігова. Так, Влад повідав легенди, які пов’зані із створенням міста та її назвою, про дракулу Василя Дуніна-Борковського, про кохання Івана Мазепи та Мотрі Кочубей.  

За результатами вступної кампанії 2019 року та відповідно до рішення стипендіальної комісією від 09.09.2019 р. (протокол № 09) затверджено рейтинги успішності здобувачів вищої освіти ННІ механічної інженерії, технологій та транспорту; ННІ електронних та інформаційних технологій; юридичного факультету; факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації; ННІ економіки; ННІ будівництва; ННІ бізнесу, природокористування та туризму; ННІ менеджменту, харчових технологій та торгівлі, що додаються.

ОГОЛОШЕННЯ