ua en

ЧЕРНІГІВСЬКА БЛОГОСФЕРА

ЗА СПРИЯННЯ ФУНДАЦІЇ ПРАВ ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ. ПРОЕКТ «ПРОГРАМА ПО ВІДНОВЛЕННЮ МИРУ І ДІАЛОГУ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ЖІНОК «ГОЛОС ЖІНКИ МАЄ СИЛУ» У ПАРТНЕРСТВІ З ЧЕРНІГІВСЬКИМ НАЦІОНАЛЬНИМ ТЕХНОЛОГІЧНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ.

В рамках реалізації проекту «Голос жінки має силу!» та за сприяння Чернігівського національного технологічного університету створена блогплатформа «Чернігівська блогосфера»: https://blog.stu.cn.ua/

Запрошуємо до публікації постів та створення власних блогів усіх, хто хоче долучитися до кола небайдужих, поділитися своїми ідеями та враженнями щодо подій та фактів, які відбуваються в українському суспільстві, Чернігівському регіоні, нашому університеті!

В рамках реалізації проекту «Голос жінки має силу!» 25 травня 2019 р. відбулося третє блог-кафе «Атр-кафе “Персона”».

Модератор майстер-класу О. Тимченко застосувала оригінальну арт-техніку – створення маски. Учасники на малюнку відтворювали своє бачення персони. А в ході обговорення масок, кожен намагався зазирнути в таємничі куточки своєї індивідуальності.

Зазначимо, що учасниками блог-кафе в основному стали вимушені переселенці. Саме сучасні атр-терапевтичні методики покликані допомогти розібратися в психоемоційних переживаннях, пов’язаних з життєвими обставинами, в яких вони опинилися.

Святкова атмосфера панувала 29 травня 2019 року в Чернігівському національному технологічному університеті. Церемонію урочистого закриття ювілейної Х Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації розпочав Анатолій Костянтинович Похресник, голова спілки голів Рад директорів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації України, кандидат філософських наук, заслужений працівник освіти України.

Дні, проведені в Чернігові, дали учасникам унікальну можливість відчути єдність усіх областей країни в царині математики, обмінятись ідеями, знайти однодумців із 24 областей України. Вони відвідали історичні місця, поринули в минуле Чернігова та його легендарних постатей, почули цікаві розповіді знаних науковців краю.

Естафету проведення наступної Всеукраїнської олімпіади з математики передано Тернопільській області.

 29 травня у стінах престижного освітнього центру Сіверщини - Чернігівському національному технологічному університеті - відбулися урочистості з нагоди відкриття ювілейної Х Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста.

Переможець ІХ Всеукраїнської олімпіади з математики, студент Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ Даниленко Олександр передав символічну естафету математичних змагань учасникам Х Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста.

20 травня 2019. у Києві була відкрита Асамблея Європейського Центру Міжнародної Ради Жінок. 21-22 травня 2019 р. вона продовжила свою роботу у Чернігові. До участі в заході долучилися й представниці Чернігівського національного технологічного університету: директор ННІ економіки професор О.І.Гонта, завкафедри ОСПДН доцент К.О.Кальницька, керівник ЦГО ЧНТУ доцент Н.А.Ємець, доцент кафедри менеджменту та держслужби С.М.Задорожна.

Вони взяли участь у панельних дискусіях: «Актуалізація участі жінок у прийнятті рішень», «Протидія домашньому насильству як один із шляхів до участі жінок у прийнятті рішень» та «Актуалізація участі жінок у прийнятті рішень: міжнародний досвід для України». У своїх виступах поділилися основними здобутками нашого університету у сфері гендерної освіти та активного залучення жінок до участі у прийнятті рішень.

17-18 травня 2019 р. на базі Чернігівського національного технологічного університету в рамках проекту «Голос жінки має силу» відбувся дводенний тренінг «Новітні арт-методи у миротворенні»: перший день – «Інноваційний арт-метод “Драма-театр”», другий день – «Техніки арт-терапії у миротворчості». Участь у тренінгу взяли 27 осіб, серед них були вимушено переміщені особи, студенти, викладачі.

Фінал конкурсу стартапів Чернігівського національного технологічного університету «StartUp – way to success» відбудеться 29 травня 2019 року о 14:00 за адресою Шевченка 95, 1 корпус, у актовій залі.

Запрошуємо всіх бажаючих підтримати команди під час їх виступів.

В Чернігівському національному технологічному університеті, у рамках проведення конкурсу стартапів «StartUp – way to success» , відбулося підготовка-навчання в міні-школі стартапів «StartUp – way to success». Під час навчання команди, які подали заявки на участь у конкурсі, мали можливість додатково попрацювати над своїми проектами та вдосконалити їх. Навчання у школі проводила к.е.н., доцент, начальник відділу НДЧ ЧНТУ Сизоненко О.В. Під час навчання команди отримали додаткові знання, аналізували, дискутували та вдосконалювали свої проекти за такими напрямками: Інтелектуальна власність та Start-up, Бізнес-модель для start-up, Ринкова стратегія та стратегія продажів, Бізнес-план start-up тощо. Команди підготували презентації своїх проектів та мали можливість попрактикуватися у виступах-пітчингах перед участю у фіналі конкурсу.

Фінал конкурсу стартапів «StartUp – way to success» відбудеться 29 травня в актовому залі ЧНТУ (1 корпус) о 14.00.

Запрошуємо друзів та рідних членів команд проектів та всіх бажаючих для підтримки команд під час їх виступів.

28  травня 2019 року на базі Чернігівського національного технологічного університету розпочався ІІІ етап Х Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Ми радо вітаємо гостей з усієї України на древній Сіверській землі!

Хай щастить вам, юні математики!

В кінці квітня 2019 р. на базі кафедри Електроніки, автоматики, робототехніки та мехатроніки ЧНТУ був проведений фінальний етап II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Електроніка».

На конкурс надійшло 24 роботи. Після ретельного рецензування до нас в гості були запрошені автори найкращих розробок. В ході науково-практичної конференції, яка викликала неабиякий інтерес, заслухані цікаві доповіді. Запеклі дискусії тривали під час обговорення робіт на засіданнях журі Конкурсу. У результаті неупередженого голосування члени журі винесли свій вердикт:

Нарешті можемо підвести підсумки фіналу конкурсу «Марафон з інтелектуальної власності – IP Marathon», що відбувся 16 травня 2019 року. Захід проведено в рамках Всеукраїнського фестивалю інновацій Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та державною організацією «Національний офіс інтелектуальної власності» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації. Фіналу передував шести тижневий тренінг та два складних етапи відбору. На конкурсних засадах було обрано 20 найкращих проектів.

Доцент кафедри ТІДПКП ЧНТУ Алла Нітченко успішно пройшла всі конкурсні етапи, увійшовши у фінал з стартап-проектом «Mobile-ElectionUA», та потрапила у номінацію 5-ти найкращих проектів, що отримали запрошення від директора Української мережі Стартап шкіл «Sikorsky Challenge» члена журі Олексія Струцинського на безкоштовне навчання до Стартап школи та подальшу менторську підтримку проекту.

Дякуємо всім, хто не залишився осторонь проекту !

23 травня в Чернігівському національному технологічному університеті відбулося урочисте вручення випускних документів слухачам курсів професійної перепідготовки в рамках проекту «Україна-Норвегія». Протягом трьох місяців 30 учасників АТО, військовослужбовців звільнених в запас та членів їх родин проходили навчалися за напрямком: «Інтернет технології, WEB-дизайн та англійська мова в бізнесі».

ІІІ місце в командному заліку ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з технології машинобудування – зайняла команда студентів механіко-технологічного факультету у складі ІВАНЧЕНКА Павла, КОЗЛОВА Ростислава, ТРАЛА Тараса, а в особистому заліку також ІІІ місце посів ІВАНЧЕНКО Павло.

Олімпіада пройшла в Одеському національному політехнічному університеті.

Керівник команди – доцент кафедри технологій машинобудування і деревообробки КОСМАЧ Олександр Павлович.

Також серед здобутків наших студентів на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт «Технологія машинобудування» – диплом ІІ ступеню у Хоменка Антона за випускну роботу магістра та диплом ІІІ ступеню у Товстухи Тараса за випускну роботу бакалавра. Керівники – доценти кафедри ТМД Космач О.П. та Сапон С.П.

Вітаємо студентів і керівників з високим результатом та бажаємо підкорення нових вершин!

14-16 травня 2019 року в Сумському державному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Математика».

Наш ВУЗ на олімпіаді гідно представив студент факультету електронних та інформаційних технологій НАГОРНИЙ Павло (гр. ПІ-181), виборовши ІІ місце серед 33 учасників, які приїхали позмагатися за звання "кращого математика"з технічних та економічних вищих навчальних закладів.

Готувала студента до олімпіади доцент кафедри інформаційних технологій та програмної інженерії Трунова О.В.

Щиро вітаємо переможця і керівника та бажаємо успіхів у навчанні, науковій діяльності і подальших перемог!

До дня Науки у Навчально-науковому інституту бізнесу, природокористування і туризму кафедра управління персоналом та економіки праці провела серію цікавих і корисних заходів

Студентка ЧНТУ Дейкун Людмила Вікторівна (гр. ІМ-151) - переможниця VІ Міжнародної олімпіади з менеджменту серед молоді у номінації «Практики та методи менеджменту» в рамках Глобального проекту «Молодіжний творчий рух «ЕСТАФЕТА ЯКОСТІ» (GLOBAL PROJECT YOUTH CREATIVE MOVEMENT “QUALITY RELAY RACE” INTERNATIONAL ORGCOMMITTEE), яку організувала Міжнародна гільдія професіоналів якості (МГПЯ) спільно з Клубом лідерів якості країн Центральної і Східної Європи (КЛЯ ЦСЄ).

Її керівник - к.е.н., доцент кафедри менеджменту та державноi служби Попело Ольга Володимирiвна.

Вітаємо і бажаємо нових успіхів!

«Патріотизм - це переконання, що твоя країна краща від інших тому, що саме ти в ній народився» Бернард Шоу. Ось що написано на оглядовому майданчику в Бакоті. Бакота - чарівний куточок, рай на Землі, надійно захищений від масових туристичних потоків славнозвісними українськими дорогами.

У неперевершеній красі рідної землі ми вкотре переконалися в нашій черговій подорожі, організованій туристичним клубом університету «ЧнТУР» (Бакота - Хотин - Кам’янець-Подільський - Вінниця).

20.05.2019 в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області в рамках „МОЛОДІЖНОЇ ШКОЛИ БІЗНЕСУ” проф. Парубець О., доц. Панченко О., доц. Садчикова І. та доц. Штирхун Х. а також студенти-волонтери фінансово-економічного факультету провели фінансову ігротеку "Steps to Success".

У першій половині заходу усіх учасників, які були поділені на 5 команд, чекали 5 станцій з різноманітними завданнями на фінансову тематику, а у другій частині вони пограли у фінансову рухавку, опанували техніки складання особистого бюджету та жваво обговорили результати плідної роботи. Усі присутні, як завжди, були у захваті від ігротеки, тому що час проведений весело та з надзвичайною користю.

16-17 травня 2019 р. на юридичному факультеті Чернігівського національного технологічного університету проходить VI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених і студентів «Проблеми захисту прав та свобод людини і громадянина».

16.05.2019 р. відбулося засідання секції історії та теорії держави і права, конституційного права.

15-17 травня 2019 року відбувся ІV Всеукраїнський фестиваль інновацій у м. Києві, що почався з виступу прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана та міністра освіти та науки Лілії Гриневич.

Під час проведення фестивалю команда Чернігівського національного технологічного університету презентувала свій проект «Yo!Idea» та активно приймала участь у тренінгах за участі менторів English Business School та провідних науковців КНЕУ. Проекти підтримували тисячі вболівальників з усіх куточків України. Студенти Івченко Наталія, Брагіда Олександра, Ребенок Денис та Володимир Чорноног під керівництвом д.е.н., професора кафедри ТПЕ Хоменко І.О. та к.е.н., доцента, начальника НДЧ Сизоненко О.В. з проектом «Yo!Idea» пройшли до фіналу конкурсу інновацій та вибороли приз глядацьких симпатій у секції «IT-Eureka»!

Щиро вітаємо наших студентів та їх керівників з цим досягненням та бажаємо подальшої наснаги, творчого розвитку та успіхів у науковій діяльності!

ОГОЛОШЕННЯ