Conditions of entry of foreign citizens
Для того, щоб стати студентом НУ “Чернігівська політехніка” необхідно:
1. Отримати запрошення на навчання
Відправити лист на електронну адресу [email protected] з документами, необхідними для оформлення запрошення:
- анкета ;
- згода на збір та обробку персональних даних ;
- копія документа про здобутий рівень освіти з одержаними з навчальних дисциплін оцінками (балами) або академічної довідки;
- копія паспортного документа.
Оплатити послуги візової підтримки (для громадян країн з візовим режимом в’їзду в Україну). Банковські реквізити та способи оплати будуть вислані Вам по електронній пошті.
Отримати оригінал запрошення, яке необхідне для:
- відкриття довгострокової візи категорії «D» (для громадян країн з візовим режимом в’їзду в Україну);
- пред’явленння при прохожденні паспортного контролю
2. Прибути в Україну на навчання в установлені терміни
Прийом іноземних громадян у НУ “Чернігівська політехніка” проводиться:
- два рази на рік (до 1 листопада і до 1 березня) – для отримання ступеня бакалавра, магістра;
- протягом року – для навчання на підготовчому відділенні, в аспірантурі, докторантурі.
- Для громадян країн з візовим режимом в’їзду в Україну: подати пакет документів (включаючи оригінал запрошення на навчання) для відкриття довгострокової (студентського) візи типу “D” в Консульство України у вашій країні (якщо у вашій країні відсутнє посольство України, зверніть увагу, що країна отримання візи вказана в запрошенні на навчання). Потреби в оформленні документів та процедуру звернення для відкриття візи необхідно уточнити на сайті міністерства закордонних справ України у вашій країні.
- Для громадян країн з безвізовим режимом в’їзду в Україну: мати при собі оригінал запрошення на навчання при перетині державної кордону для підтвердження цілі в’їзду в Україну.
3. Вступ до університету
До заяви про вступ необхідно додати такі документи:
- документ та додаток до нього (оригінал і копія) про раніше отриманий освітній ступінь, на основі якого здійснюється зарахування на навчання;
- оригінал і копія документа про зміст навчальної програми за попереднім ступенем вищої освіти, отриманими кредитами, тривалістю навчання та досягненнями за навчальними дисциплінами – при вступі на магістратуру;
- копію паспорта іноземця або документа, що засвідчує особистість без громадянства;
- медичну довідку;
- поліс медичного страхування;
- 8 фото розміром 3,5 х 4,5 мм.
При вступі до аспірантури додатково подаються дослідницька пропозиція за вибраною науковою спеціальністю або затверджений в установленому порядку за місцем роботи / навчанню кандидата список опублікованих наукових робіт та винаходів українською або англійською мовою.
При вступі до докторантури додатково подаються українською або англійською мовою: тематичний план дисертаційної роботи для отримання вченої ступеня доктора наук; копія диплома про присвоєння попереднього наукового ступеня.
Документи, зазначені в пунктах 1-2, повинні бути перекладені на українську мову з нотаріальним засвідченням перекладу.
Документи, зазначені в пунктах 1-2, повинні бути підтверджені в країні їх видачі способом, який офіційно використовується в цій країні для такого засвідчення, і легалізовані відповідними зарубіжними установами України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.
Пройти вступне випробування.