ua en

21.09.2020 р. на базі Національного університету «Чернігівська політехніка» відбулась Регіональна зустріч рад молодих учених Чернігівської області. Ініціатором проведення зустрічі виступила Рада молодих учених при МОНУ, діяльність якої націлено на активне стимулювання наукової діяльності молодих учених, підвищення їх фахового рівня і реалізацію творчого потенціалу. 

Молоді вчені Чернігівського регіону висловлюють щиру подяку Голові Ради молодих вчених при МОНУ Олесі Ващук за організацію зустрічі, плідну та цікаву роботу, а також сукупність пропозицій, що стимулюватимуть молодих учених до подальшої активної професійної діяльності!

16 вересня У Міжнародний день HR-менеджера здобувачі вищої освіти та викладачі освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» мали гарну нагоду зустрітися зі співробітниками компанії ТОВ «Мода з доставкою» (Lamoda). Учасники заходу змогли переглянути відеопрезентацію про здобутки кафедри управління персоналом та економіки праці за 2019-2020 навчальний рік.

В рамках реалізації проєкту «Голос жінки має силу 2020» провели п’ять дебатних клубів. Кожен із них був оригінальним і змістовним. Пропонуємо ознайомитися з короткою інформацією про кожен із цих заходів.

26 серпня 2020 року амбасадорка проєкту Світлана Задорожна в Михайло-Коцюбинській ОТГ провела дискусійну платформу «Як реалізувати жінкам власну ділову активність в кризових умовах?». Це одна з найпотужніших об’єднаних територіальних громад на Чернігівщині. І, мабуть, не випадково. Очолює її Ніна Ворох, жінка, яка має не просто активну життєву позицію, а й має таку харизму, що навколо неї гуртуються не тільки жінки, а й чоловіки.

14 вересня 2020 року з ініціативи ГО «Центр гендерної освіти» та ГО «Фундація прав людини» відбувся круглий стіл «Підсумки реалізації проєкту «Програма розширення прав та можливостей для молодих журналістів «Нові Медіа» (NEW MEDIA)» за участі молоді, представників медіа-спільноти, органів державної влади та місцевого самоврядування.

З вітальним словом до учасників заходу звернулась голова ГО «Центр гендерної освіти», проректорка з науково-педагогічної та виховної роботи НУ «Чернігівська політехніка» Мельник Ольга, яка подякувала всім за активність та докладені зусилля у справі розвитку блогерства, правозахисту і молодіжного лідерства.

10 вересня 2020 р. в ННІ права і соціальних технологій НУ «Чернігівська політехніка» у рамках проєкту «Нові медіа» відбувся показ фільму «NEW MEDIA або як стати відеоблогером». Перед початком показу координаторка проєкту «Нові медіа» в Чернігівській області Наталія Шакун розповіла про його етапи, заходи та значення для розширення прав та можливостей молоді.

Фільм, знятий українським режисером Юрієм Кочкаровим, висвітлює тему важливості відеоблогерства як сучасного інструменту розбудови громадянського суспільства в Україні. Серед іншого, автори фільму діляться секретами відеозйомки та відеомонтажу, роботи в кадрі тощо.

Шановні студенти, викладачі, журналісти, представники ЗМІ, громадських організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування! Запрошуємо на круглий стіл, присвячений підведенню підсумків реалізації проєкту «Програма розширення прав та можливостей для молодих журналістів «Нові Медіа» (NEW MEDIA)».

Круглий стіл відбудеться 14 вересня 2020 року на базі Національного університету «Чернігівська політехніка» за адресою м. Чернігів, вул. Шевченка, 95, корп. 1, ауд. 318, початок о 15.00.

Захід проводиться Національним університетом «Чернігівська політехніка» спільно з Фундацією Прав Людини в Україні та громадською організацією «Центр Ґендерної Освіти».

8-10 вересня 2020 року відбудуться ще три блог-кафе в рамках реалізації проєкту «Разом Ми - Сила або як стати блогером» у Чернігівській області. Поспішай зареєструватись. Кількість місць обмежена.

Колектив кафедри теоретичної та прикладної економіки щиро вітає доцента кафедри, к.е.н. Поленкову Марину Володимирівну з присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник освіти України України» (підстава: Указ Президента України №335/2020 Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України), а також із новим кроком у професійному зростанні – очоленні кафедри креативних індустрій і соціальних інновацій Національного університету “Чернігівська політехніка”.

Дякуємо за співпрацю, невтомну та успішну роботу зі студентами та бажаємо, щоб неодмінно збувалися всі Ваші світлі наміри, здійснювалися добрі справи, справджувалися численні побажання! Зичимо доброго здоров’я, невичерпної енергії та натхнення сіяти вічне й розумне у серцях та розумах молоді! Нехай завжди на життєвому шляху зустрічаються люди віддані, вірні і гідні Вашої поваги.

ОГОЛОШЕННЯ