ua en

Умови для навчання
Чернігівський національний технологічний університет – це потужний комплекс навчально-виробничих приміщень де створені сприятливі умови для навчання. До послуг студентів 16 корпусів, лекційні аудиторії, лабораторії, комп’ютерні класи, навчально-виробничі дільниці, читальні зали. Університет має 2 спортивно-оздоровчих комплекси з ігровим залом і басейном та спортивно-оздоровчу базу «Фортуна».

Проживання та харчування
В ЧНТУ для студентів функціонує 6 гуртожитків: http://stu.cn.ua/staticpages/hotel. Для студентів діє система громадського харчування: їдальні та буфети в корпусах.

Умови для занять спортом і дозвілля
Значна увага в університеті приділяється залученню студентів до роботи в спортивних секціях, організації спортивних змагань, туристичній діяльності. В університеті працюють спортивні секції з волейболу, футболу, настільного тенісу, легкої атлетики, кульової стрільби, лижних перегонів, пауерліфтингу, багатоборства, шахів. Серед студентів-спортсменів ЧНТУ є призери Чемпіонату України, Чемпіонату Європи, Чемпіонату світу, Кубку світу, Всесвітньої Універсіади та олімпійських ігор.

Студентські організації

В університеті функціонує багато різноманітних студентських осередків: Студентська рада, первинна профспілкова організація студентів, студентський клуб «Перемога», студентська соціальна служба, волонтерський центр «Довіра», творча студія «Гаудеамус», юридична клініка «Adiutorium», кіноклубом «Новий погляд».

ОГОЛОШЕННЯ