ua en

Першого березня 2014 року Чернігівським відділенням Ліги радіоаматорів України був проведений чемпіонат нашої області з радіоспорту на коротких хвилях (SSB - телефонний режим). Колективна радіостанція нашого університету, яка має позивний UR4RZU, як і минулого року приймала участь у цих змаганнях. На протязі однієї години з 7.00 до 8.00 необхідно було провести максимальну кількість радіозв’язків зі станціями Чернігівської області.

Наша команда в складі студентів групи ПЕ-121 Розінко Івана та Пахалюка Богдана, керівника колективної радіостанції Городнього Олексія Миколайовича (індивідуальний позивний UX9RR) разом з відомим Чернігівським радіоаматором Городнім Костянтином Миколайовичем (індивідуальний позивний UX0RR) провела 86 радіозв’язків. Суддівська колегія, перевіривши звіти всіх радіоаматорів, як і в попередньому році, присудила перше місце колективній радіостанції нашого університету.

Вручення дипломів та медалей за це та інші змагання буде проведено на щорічному фестивалі радіоаматорів влітку цього року. Такі фестивалі проводяться в одному із районних центрів Чернігівської області. Зокрема, в попередньому 2013 році фестиваль проводився в місті Сосниця на місцевій базі відпочинку. Приймали участь в ньому і представники нашого університету – радіоаматори Городній О.М., Ананьєв В.М. та студенти, які приймали активну участь в роботі колективної радіостанції ЧНТУ. Велику подяку від нашої команди за надання транспорту та можливість відвідати такий захід радіоаматори ЧНТУ виражають керівництву університету та особисто проректору з адміністративно господарчої роботи Лапінському Ігорю Едуардовичу. 

Зліва направо – Шевцов Андрій, студент групи ПЕ-101; керівник колективної радіостанції, аспірант кафедри ПЕ Городній Олексій Миколайович; старший викладач кафедри ЕСіМ, відомий радіоаматор Ананьєв Володимир Михайлович; Зінченко Іван , студент групи ПЕ-101, водій Веремейчик Сергій.

Зліва направо – Шевцов Андрій, студент групи ПЕ-101; керівник колективної радіостанції, аспірант кафедри ПЕ Городній Олексій Миколайович; Зінченко Іван, студент групи ПЕ-101, старший викладач кафедри ЕСіМ, відомий радіоаматор Ананьєв Володимир Михайлович. 

Особливу подяку виражаємо відомому в Україні та світі радіоаматору міста Чернігова Городньому Костянтину Миколайовичу за допомогу та надання додаткового електронного обладнання для участі нашої колективної радіостанції в чемпіонаті Чернігівської області. 

Для довідки: Аматорський радіозв'язок – це вільний вихід в радіоефір на виділених частотних діапазонах, який проводиться радіоаматорами з метою спілкування з іншими радіолюбителями, участі у змаганнях, здійснення пошукових та аварійно-рятувальних операцій. Аматорська радіостанція дозволяє зв’язатись та передати інформацію зі станцією, яка розташована на іншому континенті, вона працюватиме навіть якщо інші методи зв’язку (стаціонарний чи мобільний телефон, Інтернет) будуть недоступні або ж вимкнуті.

Вітаємо всіх з черговим успіхом колективної радіостанції ЧНТУ !

Всім 73! (73 - найкращі побажання на радіоаматорському слензі) 

ОГОЛОШЕННЯ