ua en

Цього року „Шевченківська весна”, присвячена 200-річчю від дня народження великого Кобзаря, розпочалася поетичним марафоном, старт якому дав ректор проф. С.М. Шкарлет. Він наголосив на тому, що творчість Т.Г. Шевченка завжди актуальна, і висловив надію на те, що святе Шевченкове ім’я об’єднає сьогодні нас всіх, незалежно від поглядів і переконань, заради майбутнього України. За його словами, кожен українець має читати Шевченка, шукати в його творчості мудрість і пораду. Кожне покоління по-новому відкриває для себе Шевченкове слово, яке стало посланням до українців на всі часи.

Цього дня студенти та викладачі університету декламували твори Кобзаря, відкриваючи для себе щораз новий зміст у його словах. Близько 50 творів, серед яких «Мені однаково», «Розрита могила», уривки з «Великого льоху», лунали з уст понад 20 учасників поетичного марафону. Кращі декламатори за результатами голосування були нагороджені призами.

Захід об’єднав півсотні студентів нашого університету. За словами ініціаторів та організаторів, Студентської ради ЧНТУ, участь у цій мистецькій акції дала можливість об’єднатися такій великій кількості людей, оригінально і творчо підтвердити невмирущість Шевченкового слова та його присутність у пам’яті сучасних українців.

Захід перетворився на справжнє духовне свято і став родзинкою цьогорічної „Шевченківської весни” у нашому університеті.

Фото: Є.Дубенець
ОГОЛОШЕННЯ