ua en

Гранти 2014 (дослідницькі стипендії) студентам і аспірантам для стажування в Австрії

Фонд Австрійської Республіки (Scholarship Foundation of the Republic of Austria) запрошує зарубіжних студентів до участі у конкурсі стипендій для роботи над дослідницькими проектами на дипломному, магістерському та докторському (PhD) рівні.

Сфери досліджень: Природничі науки, Технічні науки, Медицина, Сільське і лісове господарство, Ветеринарія, Громадські науки, Право та економіка, Гуманітарні науки та Теологія, Мистецтво.

Стипендія може бути отримана для навчання в будь-якому австрійському університеті.

Тривалість стажування - до чотирьох місяців.

Кінцевий термін прийняття заявок – 1.03.2014.

Більше інформації на сайті: http://www.scholarships.at/out/default.aspx?TemplateGroupID=5&PageMode=3&GrainEntryID=1864&HZGID=2005&LangID=2

 

Стипендіальна програма Radboud

Стипендіальна програма Radboud пропонує обраній кількості студентів з країн, що не входять до ЄЕЗ, отримати стипендію на проходження повного англомовного курсу в магістратурі університету Неймегена (Radboud University Nijmegen).

Серед можливих навчальних програм: Біхеовіористика, Штучний інтелект, Європейське право та ряд інших.

Кінцевий термін прийняття заявок – 1.03.2014.

Більше про доступні магістерські програми та правила участі у конкурсі на сайті: http://www.ru.nl/masters/finances/scholarships-grants/read_more/rsprogramme/

 

Стипендіальна програма VU – VUFP

Стипендіальна програма VU (VUFP) пропонує талановитим перспективним студентам унікальну можливість отримати диплом у ряді магістерських програм університету VU.

Серед можливих програм: Штучний інтелект, Бізнес-адміністрування, Інформатика, Економіка, Фінанси та ряд інших.

Кандидати повинні бути в змозі довести свої високі успіхи у навчанні, мають бути прийнятими на обрану магістерську програму в університеті VU, не повинні мати голландського громадянства або мати диплом про отримання вищої освіти в Голландії.

Кінцевий термін прийняття заявок – 1.03.2014.

Більше інформації на сайті: http://www.vu.nl/en/programmes/international-masters/scholarships/vu-fellowship-programme/index.asp

 

Стипендіальна програма Ernst Mach Grant – worldwide

Оголошено конкурс для аспірантів, кандидатів наук і докторів на отримання гранту на проходження навчання в Австрії (від 1-го до 9-ти місяців).

Сфери досліджень: Природничі науки, Технічні науки, Медицина, Сільське і лісове господарство, Ветеринарія, Громадські науки, Право та економіка, Гуманітарні науки та Теологія, Мистецтво.

Більше інформації на сайті: http://www.scholarships.at/out/default.aspx?TemplateGroupID=5&PageMode=3&GrainEntryID=3553&HZGID=3828&LangID=2

 

Стипендія для бакалаврів PO Pistilli

Оголошено конкурс стипендій P.O. Pistilli Scholarship. Його мета - збільшити резерв фахівців у галузі електротехніки та обчислювальної техніки і комп'ютерних наук з недопредставлених груп (жінок, афро-американців, іспанців, корінних американців, і студентів-інвалідів).

Кінцевий термін подання заявок – 7 березня 2014 року.

Більше інформації на сайті: http://www.dac.com/po+pistilli+undergraduate+scholarship.aspx

 

 

Стипендія університету Твенте

Оголошено конкурс на отримання стипендії університету Твенте (Нідерланди) для студентів-відмінників як з країн ЄС, так і з країн, що не входять до ЄС, для навчання в магістратурі.

Можливі програми: Прикладна математика, Біомедична інженерія, Промислова інженерія та управління, Машинобудування, Нанотехнології, Інформатика та ін.

Для участі у конкурсі необхідно бути прийнятим на обрану програму навчання в університеті Твенте до 15 березня 2014 року.

Більше інформації на сайті: http://www.utwente.nl/internationalstudents/scholarshipsandgrants/all/uts/

 

Гранти на навчання за програмою MBA в Лейпцизі

Вища школа управління в Лейпцигу (Leipzig Graduate School of Management, HHL) виділяє наступні гранти на навчання за програмою MBA :
 - Гранти для молодих лідерів, які планують отримати ступінь в Школі і продовжити власну кар'єру в німецькій компанії після завершення навчання;
- Гранти для майбутніх підприємців, які планують почати власний бізнес після отримання освіти в HHL або які вже почали його;
- Гранти для жінок, які вивчають бізнес і мають високу мотивацію, видатні академічні та професійні досягнення.

Область наук – Економіка.

Грант покриває 50 % від вартості навчання . Програма розпочнеться восени 2014 року і триватиме 12-18 місяців.

Кінцевий термін відправки документів – 31 березня  2014.

Більше інформації на сайті: http://theoryandpractice.ru/grants/1333-granty-na-obuchenie-po-programme-mba-v-leyptsige

ОГОЛОШЕННЯ