ua en

27 листопада 2013 року у м. Київ відбувся І Національний Форум «Бізнес і університети», якій зібрав разом провідні університети країни, проактивні бізнес-компанії, профільні органи влади та експертів. Організатор Форуму - Центр "Розвиток  корпоративної соціальної відповідальності".

В роботі форуму прийняли участь представники Групи «СКМ», компанії «Samsung Electronics Україна», холдингу ПОРТІНВЕСТ, Укрзалізниці, компанії «Миронівський хлібопродукт», «Microsoft Україна», інших підприємств та організацій, а також Стефані Фейхі, Ernst&Young, керуючий партнер по освітніх проектах регіону Океанія (Австралія), Мартін Даул, директор Британської Ради в Україні, Піотр Кубінскі, д.е.н., Вроцлавський політехнічний інститут, Сотіріс Макрігіанніс, засновник Eliademy, Фінляндія. Чернігівський національний технологічний університет на форумі представляв проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Новомлинець О.О.

На форумі обговорювались наступні питання:

  • Чи можливе ефективне партнерство між бізнесом та університетами?
  • Як збалансувати очікування роботодавців та ВНЗ щодо підготовки фахівців?
  • Як розвивати STEM - освіту задля інноваційного поступу України?
  • Як повернути випускників ВНЗ до малих міст?
  • Чи виживуть університети в епоху онлайн-освіти?

Також в рамках форуму відбулась виставка бізнес-рішень для університетів та презентована інтерактивна карта партнерств бізнесу та університетів в Україні: http://www.csr-ukraine.org.

ОГОЛОШЕННЯ