ua en
Шановні студенти, викладачі та співробітники ЧНТУ!

Запрошуємо вас на концерт присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, який щороку відзначається 1 грудня.

Ми всі розуміємо те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема, тому студентський актив вирішив вкотре провести акцію та нагадати, які наслідки несе за собою ця проблема.

Просимо всіх не бути осторонь проблеми ХХІ століття та почепити на одяг червоні стрічки, які є символом цього дня.

Початок концерту 28 листопада о 13:00 в актовій залі головного корпусу ЧНТУ!

Для довідки:

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.

За даними ООН, поширення епідемії СНІДу у світі в цілому сповільнилися. За останні 5 років кількість виявлених випадків зараження ВІЛ/СНІД скоротилась на 20%.

Натомість в Україні, серед країн Східної Європи і Центральної Азії ступінь поширеності ВІЛ/СНІД найвищий, серед дорослого населення він становить 1,1%. Щодня в Україні реєструється 48 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією. Також в Україні зростає кількість ВІЛ-інфікованих жінок. За оцінками експертів, до 2014 року загальна кількість ВІЛ-інфікованих громадян України становитиме від 479 до 820 тисяч. (матеріал з сайту http://uk.wikipedia.org)

ОГОЛОШЕННЯ