ua en

18 листопада з нагоди Дня студентів на кафедрі товарознавства та комерційної діяльності в групі ТК-111 пройшла відкрита кураторська година з презентацією виставки творчих робіт студентів групи «Палітра талантів». Куратор групи Соломаха І.В. розповіла всім присутнім про різноманітні захоплення студентів та їх досягнення. У презентації також взяли участь студенти першого курсу (ТК-131) та четвертого курсу  (ТК-101), представники деканату та бібліотеки.

Всіх присутніх зачарували творчі роботи в техніці «Обереги», які представила талановита студентка Ганна Смульська (ТК-111).

Існує такий закон: по-справжньому сильний оберіг не можна купити. Він повинен «знайтися» серед речей, які передавалися у вашому роду у спадок. Особливо добре, коли річ зроблена руками когось із ваших предків. У таких оберегів просто неймовірна енергетика! Ганні пощастило, їй передала свою майстерність мама.

Автор робіт Ганна Смульська вважає, що обов'язково в кожному будинку повинен жити домовик. Він перший помічник: береже житло від "поганого ока", заздрощів, злоби, він дуже хазяйновитий. Як тільки він оселиться у вас вдома, так відразу ви відчуєте, що хтось оберігає мир і спокій в будинку, зберігає затишок і благополуччя домашнього вогнища.

Всі дівчата з зацікавленістю та захопленням розглядали та приміряли на себе комплекти прикрас в техніці «Бісероплетіння», які представила студентка Олена Пашина (ТК-111).

Олена розповіла друзям, що мистецтво бісероплетіння складне і досить скрупульозне. Створювати справжні шедеври за допомогою тільки одного шматочка дроту або ліски, декількох голок і розсипу різного бісеру досить складно, і не кожному під силу. Але у тих, хто хоч раз спробував створити що-небудь з цих маленьких бісеринок, вже ніколи не буде сумнівів, чим займатися у вільний час.

- Бісероплетіння - це дуже цікаво і захоплююче! Розвиває творчі здібності, а також сприяє самовираженню – каже автор робіт Олена. - Буває, що на самому початку не знаєш, що вийде, а в завершенні виявляється, що вийшов справжній шедевр!

Альона Жабинська (ТК-111) представила роботи в техніці «Оригами»: класичне, модульне орігамі і кусудамі (об'ємні кулі).

Презентація надала можливість студентам показати свої здібності, поділитися цінним досвідом з друзями та викладачами.

Сподіваємось, що День студента запам‘ятається учасникам та гостям цікавими розповідями, талановитими роботами та смачними призами.

ОГОЛОШЕННЯ