ua en

Кафедра фінансів прийняла активну участь у тижні економічного факультету

Кафедра фінансів взяла  активну участь в святкуванні тижня ЕКОНОМІЧНОГО факультету, в рамках якого силами викладачів і студентів була проведена ціла низка заходів. 

7 листопада кафедрою фінансів було проведено командну інтелектуальну гру «Економічна ігротека». У ній брали участь: студенти першого курсу економічного факультету (гр. ФК, ОА) та школярі  випускних класів ліцею №15.

Ведучою була доцент кафедри фінансів О.О. Зеленська. В трьох турах визначились найкращі інтелектуали.

Учасники змагались у номінаціях:

 1. Економічна історія;
 2. Афоризми про економіку;
 3. Гроші;
 4. Економіка в літературі;
 5. Економіка і релігія;
 6. Податки;
 7. Мікс.

Жюрі у складі доцентів кафедри фінансів Н.І.Гавриленко; І.В.Горшунової; М.В.Дубіни; доц. каф. обліку і аудиту В.П. Онищенко; асистентів кафедри фінансів І.В.Лисенко; І.В.Сидоренко; аспірантів кафедри фінансів О.В. Прокопенко і А.В. Тарасенко,  визначили переможців, яким стали: Ширяєв Олександр (гр. ФК-132) – 1 місце; Цилюрик Юлія (гр. ОА-131) – 2 місце; Аксьон Ганна (гр. ОА-131) – 3 місце.

7 листопада 2013 року в рамках тижня економічного факультету відбувся конкурс найкращого перекладача  за фінансовою тематикою. Ведучою була професор кафедри фінансів проф. Г.В. Кравчук. Жюрі у складі доцентів кафедри фінансів: Панченко О.І.,  Кальченко О.М., Жарій Я.В. У конкурсі брали участь студенти 4 та 5 курсів. Метою даного заходу було перевірити рівень фахової підготовки студентів та знання ними англійської мови за фінансовим спрямуванням. За результатами конкурсу у командному заліку І місце зайняла команда магістрів, у особистому – студенти групи МФК-091 Галіч Олена, Кириченко Ірина  та гр. ФК-101 Бичкова Поліна та гр. ФК-102 Лутай Віталій.

8 листопада кафедрою фінансів було проведено ділову гру «Прийняття інвестиційних рішень», в якій взяли участь 95 студентів 4-го і 3-го курсів, спеціальності «Фінанси і кредит».

Гра стосувалась доцільності прийняття до реалізації інвестиційних проектів. Розглянуті проекти за двома напрямками:

 1. соціального напрямку;
 2. соціально-комерційного напрямку.

Команди зробили техніко-економічне обґрунтування проектів з точки зору їхньої економічної, фінансової, соціальної, маркетингової та екологічної ефективності, а також оцінили їх ризики.

Оцінювали якість проектів члени журі у складі: завідувач кафедри фінансів, професор В.П.Ільчук, доценти кафедри фінансів Н.І.Гавриленко, О.В.Шишкіна, М.В.Дубина, асистент І.В.Сидоренко, аспірант О.В.Прокопенко.

Обидва проекти признано цікавими а команди признано переможцями за номінаціями:

 1. За комерційну ідею щодо створення нових робочих місць і наповнення бюджетів за рахунок сплати податків.
 2. За спробу створення структур спрямованих на реалізацію соціальних проблем.
Інформація надана кафедрою фінансів
ОГОЛОШЕННЯ