ua en

Кафедра іноземних мов ЧНТУ з 4.11. по 7.11 взяла активну участь у святкуванні тижня економічного факультету, залучивши до проведення різноманітних заходів велику кількість студентів.

Так, у понеділок, викладачі Лепеха О.В. та Струтинська В.В. провели вікторину „Що ви знаєте про Великобританію та Лондон?”. Усі учасники отримали у подарунок листівки з краєвидами Лондона.

У вівторок викладачами Корець Т.В. та Юсухно С.І. було проведено презентацію „ЧНТУ очами абітурієнта” та вікторину „Що ви знаєте про наш університет?” серед учнів загальноосвітніх шкіл № 1, 3, 9, 15, 18, 20, 22, 31 м. Чернігова”.

Велику шоу-програму з презентацією блюд англійської, німецької та французької кухонь представили викладачі Альмяшева А.О., Местхарм О.А. та Яковенко Т.М. у середу. Учасники конкурсів отримали солодкі призи, а всі глядачі продегустували національні страви Англії, Франції, Німеччини.

У четвер викладачі Бараненкова Н.А., Кормільцина С.Ю. та Светенок Л.К. провели конкурс-розгадування кросвордів та ребусів. Без солодких призів не залишився жоден учасник!

Сподіваємось, що тиждень економічного факультету запам‘ятається студентам та викладачам яскравими подіями, веселими конкурсами та смачними призами.

ОГОЛОШЕННЯ