ua en

ФІДОБАНК про майбутнє фінансів і роль молоді у їх розвитку в Україні

Сьогодні фінансовий ринок України стрімко змінюється, зазнає кардинальних перетворень, а тенденції у сфері фінансів набувають пульсуючого спонтанного характеру. Такі умови потребують глибинного дослідження для формування правильної і виваженої стратегії розвитку усього фінансового сектору країни. Це той період, коли ринок потребує кваліфікованих та відкритих до нових знань фахівців у сфері фінансової аналітики.

25 жовтня 2013 року в приміщенні Міністерства освіти і науки Російської Федерації відбулося урочисте нагородження студентів – переможців міжнародних та всеросійських конкурсів та олімпіад, що проводилися під егідою Молодіжного союзу економістів та фінансистів РФ.

Приємно, що серед найкращих були студенти Чернігівського національного технологічного університету - магістри з обліку і аудиту:

Дарнопих Тетяна Володимирівна та Ломоносова Алла Миколаївна: переможці Третього Міжнародного конкурсу молодих аналітиків;

Бутенко Тетяна Анатоліївна: лауреат Десятої Міжнародної олімпіади з економіки та фінансів (3 місце).

Як партнер, ФІДОБАНК особливо радий вітати студентів Чернігівського національного технологічного університету з перемогами в провідних міжнародних конкурсах та олімпіадах.

«Саме зараз наш банк знаходиться на важливому етапі: об’єднання банків та впровадження фінансових інновацій, яких раніше просто не було. А тому на власному досвіді переконалися, що в період таких змін важливу роль відіграють кваліфіковані та сміливі фахівці, які готові в сьогоднішніх умовах динамічного розвитку йти у ногу з часом, а іноді й випереджати теперішнє, – говорить Олена Дорошенко, начальник Північного центру продажів ФІДОБАНКу. – І ми впевнені, що саме молоді таланти будуть одним із тих вирішальних рушіїв подальшого розвитку нашої країни. Тому вітаємо студентів з високими досягненнями та бажаємо надалі наполегливо та цілеспрямовано працювати над здобутком нових знань».

ФІДОБАНК – є одним із тих банків, які сьогодні динамічно розвиваються: нещодавно банк придбав кілька фінансових установ, а зараз активно працює над якісними змінами банківських послуг. Банк вже сьогодні успішно впроваджує новітні пропозиції для своїх клієнтів – це і кредитна картка, яка має просту та зручну схему погашення та дозволяє визначати власні витрати, і передплачена картка, що не потребує жодних документів для відкриття у відділенні та гарантує приватність рахунку. Крім того, до кінця року банк планує представити ще кілька якісних фінансових рішень для населення.

ОГОЛОШЕННЯ