ua en

31 жовтня 2013 р. підписано договір про співпрацю ЧНТУ з Молодіжним центром праці при Департаменті сім`ї, молоді та спорту Чернігівської обласної даржавної адміністрації.

Сторони за даним договором зобов’язуються спільно діяти в сфері сприяння зайнятості молоді, в тому числі і вторинній, шляхом обміну інформаційними та методичними матеріалами з питань організації зайнятості молоді, забезпечення надання інформаційної та консультаційної допомоги молоді з питань зайнятості, участі в організації спільних заходів таких як семінари, круглі столи, а також сприяти всебічній інформованості молоді з питань зайнятості та працевлаштування, її соціальних та юридичних прав та обов’язків, організації діяльності трудових об’єднань молоді; та ін.

5 листопада 2013 р. об 11 годині в 1 корп. на 2 поверсі біля актової зали відбудеться презентація Молодіжного центру праці. Запрошуємо всіх зацікавлених студентів. В рамках презентації ви будете мати можливість поспілкуватись з директором центру та отримати інформаційно-довідкові матеріали.

ОГОЛОШЕННЯ