ua en

7 жовтня стартував тиждень юридичного факультету. Впродовж цього тижня студенти, викладачі та гості мали змогу насолоджуватися радіо ефіром, який кожного дня сповіщав, що саме заплановано на сьогодні, кожну перерву в коридорах лунала музика, поздоровлення та привітання.

 З понеділка розпочався конкурс творчих робіт студентів «Юридичний факультет в моєму житті» та «Моя майбутня професія – юрист» в рамках якого, окрім стінгазет та яскравих плакатів, талановиті студенти також писали есе.

У вівторок студенти 4 курсу підготували ділову гру «Судовий розгляд кримінальної справи», на якій можна було відчути -  як це  побувати у залі судового засідання та отримати практичні навички. 

У середу, з самого ранку, в холі корпусу №8 було виставлено криміналістичне обладнання, де кожний бажаючий міг ознайомитися з ним і навіть залишити свої відбитки пальців.

О 14.30 відбувся урочистий концерт, присвячений Дню працівника освіти та Дню юриста, на якому талановиті студенти юридичного факультету та запрошені гості подарували святковий настрій усім тим, хто відвідав концерт. Також в рамках концерту були нагороджені студенти юридичного факультету за активну громадську позицію та участь у студентському житті, за спортивні успіхи і досягнення та  за активну діяльність в юридичній клініці.

Наступного дня відбулась інтелектуальна гра, де мали змогу помірятись силою своїх знань першокурсники.

У п’ятницю відбулася зустріч зі старшокласниками, які відвідали наш  університет. Відразу при вході їх зустріла виставка творчих робіт студії «Гаудеамус», тут же вони мали змогу ознайомитися з діяльністю юридичної клініки та дізнатися більше про факультети та про вступ до Чернігівського національного технологічного університету. Надалі їх очікувала невелика екскурсія коридорами корпусів та вільна лекція на тему «Професія юрист».

І на завершення відбулось підведення підсумку тижня юридичного факультету та звіт про виконану роботу.

ОГОЛОШЕННЯ