ua en

З 14 по 18 жовтня 2013 року в ЧНТУ відбувся тиждень факультету праці та соціального управління, в рамках якого кафедрами факультету проводилися цікаві та різноманітні заходи.

Тиждень було розпочато з фотовиставки «Факультет праці та соціального управління очима студентів», де  студенти мали змогу відобразили своє бачення факультету.

Кафедрами факультету було організовано та проведено три круглі столи за участю студентів та викладачів.

14 жовтня відбувся круглий стіл «Глобалізація економічного розвитку та інтеграція України у світову економіку», організатором якого була кафедра соціальної економіки. Кафедрою математичного моделювання та інформатики 16 жовтня організовано та проведено засідання викладацького круглого столу «Сучасні інформаційно-комунікаційні та освітні технології у навчанні математики у ВНЗ». Кафедрою оздоровлення та реабілітації 18 жовтня проведено круглий стіл  «Здоровий спосіб життя як основа гармонійного розвитку особистості», у якому взяли участь не тільки студенти факультету, а й школярі.

Навчальний процес факультету праці та соціального управління органічно поєднується також із спортивними заходами. Так,  15 жовтня відбулися спортивні змагання «Нумо, козаченьки!» між студентами факультету, де перемогу отримала збірна команда студентів 3-го-5-го  курсів, друге місце зайняли студенти 2-го курсу, третє місце поділили студенти перших курсів. Також відбулися дві товариські зустрічі з волейболу студентів із школярами та учнями ПТУ.  

Для студентів перших курсів було організовано екскурсію по місту Чернігів, з метою їх ознайомлення з пам’ятками, історією забудови, визначними подіями, видатними постатями, пов’язаними з історією міста.

Найголовнішою подією тижня було проведення святкової програми «Таланти факультету праці та соціального управління», ініціатором якої виступила кафедра управління персоналом та економіки праці.

В рамках заходу відбулося нагородження найкращих студентів за високі досягнення у навчанні, вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування, здобутки в студентській науковій роботі, за значні художні та спортивні досягнення, активну участь у благодійних проектах та культурно-масовій роботі.

Крім того присутні мали змогу переглянути презентацію факультету, а також невелику концертну програму, де студенти факультету праці та соціального управління продемонстрували свої творчі здібності.

У рамках тижня факультету відбулося урочисте відкриття кіноклубу «Новий погляд», яке відбулося у голлівудському стилі. Першою художньою картиною, яка відкрила роботу клубу, став фільм «Життя прекрасне» (1997р.). Після перегляду стрічки всі присутні мали змогу обговорити фільм за чашкою чаю. 

 Ось так і минув ще один тиждень з життя студентів та викладачів, який залишив не тільки приємні спогади, а й незабутні враження.

Олена Недій
ОГОЛОШЕННЯ