ua en

3 жовтня 2013 р. з нагоди урочистого вручення стипендій Благодійної Організації Президентського Фонду «Україна» Чернігівський державний технологічний університет відвідав Президент України Леонід Данилович Кучма.

Разом з Президентом до Чернігівського державного технологічного університету завітали: перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Микола Іванович Стрілець, заступник голови облради Валентин Васильович Мельничук та Чернігівський міський голова Олександр Володимирович Соколов.

З вітальним словом виступив доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки та техніки України, ректор університету Сергій Миколайович Шкарлет, який подякував Леоніду Даниловичу за увагу та вагомий внесок в розвиток майбутніх перспективних молодих спеціалістів. Адже вже стало доброю традицією, що Леонід Данилович підтримує та заохочує талановиту молодь ЧДТУ. Четвертий рік поспіль в університеті відбувається така урочиста подія.

Цього року за підсумками заліково-екзаменаційної сесії та за результатами науково-дослідної роботи лауреатами премії Президентського Фонду «Україна» стали студенти механіко-технологічного факультету – Урліна Анастасія Андріївна та Деркач Олег Леонідович; студент юридичного факультету – Гайда Роман Олександрович; студенти факультету електронних та інформаційних технологій – Ситий Микита Юрійович та Гомельський Дмитро Костянтинович.

Студенти мали змогу поспілкуватися з Президентом України, який виклав своє бачення сьогоднішньої ситуації в країні та відповів на численні запитання студентів, що стосувалися євроінтеграційних процесів, перспектив економічного розвитку країни та проблем працевлаштування молоді.

Після вручення лауреатам премій, Леонід Данилович започаткував нову традицію урочистого посадження дерев на Алеї видатних особистостей біля центрального входу в університет.

ОГОЛОШЕННЯ