ua en

2 липня 2013 року співробітники кафедри БРАС завідувач кафедри Велігорський О.А. та асистент Гусев О.О. відвідали сонячну електростанцію "Роднікове, яка розташована в Криму поблизу від міста Сімферополь.

Сонячна електростанція має встановлену потужність 7,5 МВт, й є першою з крупномасштабних сонячних станцій в Україні. Будівництво та введення об'єкту в експлуатацію проводила австрійська компанія Актів Солар, яка з часу свого заснування побудувала в Україні декілька сонячних електростанцій з встановленою потужністю більш ніж 300 МВт. 


Під час візиту співробітники кафедри БРАС ознайомились з будовою електростанції, технологією підключення фотоелектричних перетворювачів, обладнанням, яке використовується для перетворення електричної енергії від сонячних панелей та його параметрами. Отримана інформація стане базою для проведення наукових досліджень з оптимізації топології підключення фотоелектричних перетворювачів до мережі з метою підвищення їх ефективності, які планується виконати на кафедрі БРАС найближчим часом.


Колектив кафедри БРАС висловлює велику подяку колективу компанії "Актів Солар" та керівнику підрозділу по зв"язкам з громадськістю Оксані Новак за організацію візиту, а також представникам ТОВ "Крайміа Солар" та генеральному директору Юрію Кашичу за пояснення та детальні відповіді на запитання, екскурсію по електростанції та трансфер. 

ОГОЛОШЕННЯ