ua en

13-14 квітня 2013 року відбувся Чемпіонат України на коротких хвилях з радіозв'язку. Колективна радіостанція нашого університету приймала участь в цих змаганнях. За 4 (чотири) години було проведено 346 зв’язків зі всіма регіонами України та здобуто 1422 очки. Згідно протоколу засідань Головної суддівської колегії Чемпіонату України з радіозв’язку, було підтверджено 97% наших зв’язків. В результаті, наша команда увійшла в десятку кращих колективних радіостанцій України. Крім того, наша колективна радіостанція як краща серед колективних радіостанцій Чернігівської області, увійшла в склад команди від Чернігівської області (дві кращі колективні та вісім кращих індивідуальних учасників). В складі цієї команди ми принесли найбільшу кількість очок – 16% (1422 очка з 9158 підтверджених). Завдяки такому успішному виступу команда Чернігівської області вперше за всю історію Чернігівського відділення Ліги радіоаматорів України вийшла на дев’яте місце серед 27 регіонів України.

Особливу подяку за допомогу в підготовці нашої команди, налаштування антенного та надання радіотехнічного обладнання висловлюємо відомим радіоаматорам міста Чернігова: Городньому Костянтину Миколайовичу (індивідуальний позивний UXORR) та Надточею Сергію Миколайовичу (індивідуальний позивний UZ23RR).

За результатами Чемпіонату України на коротких хвилях трьом кращим студентам–радіоаматорам: Добровольському Олександру, Зінченко Івану та Шевцову Андрію, які є студентами напряму підготовки "Електронні пристрої та системи" групи ПЕ–101, будуть присвоєні індивідуальні позивні, а керівнику колективної радіостанції, аспіранту кафедри промислової електроніки, Городньому Олексію Миколайовичу – розряд кандидату в майстри спорту України з радіоаматорського спорту.

Радіоаматорський спорт об’єднує різні верстви населення: від школярів до пенсіонерів, від робітників до керівників підприємств, державних установ, науковців, викладачів та ін. Участь нашої колективної радіостанції в різних змаганнях підвищує рейтинг Чернігівського державного технологічного університету на обласному, національному та міжнародному рівнях.

Вітаємо з успішним виступом, 73 (найкращі побажання на мові радіоаматорів).

Результати та протоколи змагань наведені на сайті Ліги радіолюбителів України

ОГОЛОШЕННЯ