ua en

Кафедра економіки підприємства економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Український союз промисловців і підприємців оголошують про старт  першого Всеукраїнського конкурсу студентських інвестиційних проектів.

 Захід проводиться УСПП спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка з метою виявлення найбільш талановитої молоді для забезпечення кадрового резерву українських підприємств та налагодження партнерства вищих навчальних закладів із роботодавцями.

 До участі у конкурсі запрошуються студентські команди (склад 2-3 особи) вищих навчальних закладів України. Інвестиційний проект повинен містити чітке обґрунтування актуальності і новизни запропонованої ідеї, повністю розкривати її суть. Студенти мають представити маркетинговий, організаційний та виробничий план реалізації, який би переконав інвестора взятися за реалізацію цього проекту.

Запрошуємо талановиту молодь нашої країни скористатися цією можливістю, спробувати себе в ролі підприємця. За більш детальною інформацією просимо звертатися до організаційного комітету Конкурсу.

Про вимоги можна довідатися на сайті організаторів Конкурсу.
Ключові етапи конкурсу:
1 квітня - 30 червня 2013 року - попередня реєстрація команд.  Для попередньої реєстрації команд необхідно надіслати заповнену реєстраційну форму на адресу оргкомітету конкурсу (compet_ip@ukr.net);
1 червня - 6 вересня 2013 року - відправка письмових робіт;
30 вересня 2013 року - оголошення результатів першого заочного туру;
25 жовтня 2013 року - презентація та захист інвестиційних проектів переможців.
Реєстраційна форма, паспорт інвестиційного проекту та інвестиційний проект надсилаються командами на електрону пошту: compet_ip@ukr.net
Оригінали письмових інвестиційних проектів разом із реєстраційною формою та паспортом інвестиційного проекту надсилаються поштою за адресою:
03022, м. Київ, вул. Васильківська, 90а, економічний факультет, кафедра економіки підприємства, кім. 307, оргкомітет конкурсу інвестиційних проектів.

Детальніше>>>>


ОГОЛОШЕННЯ